Koji je bre ljudima!!!

Banovani

Aktivan član
Poruka
1.559
Svima je u glavi posebno omladini da odu u neku kafanu ili na neki fensi splav i ubiju se u alkoholu i jos planiraju kako ce to da urade.

Umesto da setaju, momci da drze devojke za ruke, da se karaju.


Oni idu da se napiju.

Jel to zbog nedostatka seksa pa u fazonu "kad se ne jebemo onda ajde da pijemo" ili????
 
Svima je u glavi posebno omladini da odu u neku kafanu ili na neki fensi splav i ubiju se u alkoholu i jos planiraju kako ce to da urade.

Umesto da setaju, momci da drze devojke za ruke, da se karaju.


Oni idu da se napiju.

Jel to zbog nedostatka seksa pa u fazonu "kad se ne jebemo onda ajde da pijemo" ili????

ja mislim da je to zbog kajmaka...
pa sine da bi setao sa nekim, treba prvo smuvas nesto..za to sluze alkohol i splavovi..ala su gloopi ovi danasnji matorci...:/
 
Zar nije lepa flasica? :lol:
MED311068.jpg
 
Svima je u glavi posebno omladini da odu u neku kafanu ili na neki fensi splav i ubiju se u alkoholu i jos planiraju kako ce to da urade.

Umesto da setaju, momci da drze devojke za ruke, da se karaju.


Oni idu da se napiju.

Jel to zbog nedostatka seksa pa u fazonu "kad se ne jebemo onda ajde da pijemo" ili????

ovo je masovna pojava u Subotici vec oko 20 godina....i nema sanse da nadjes tipa u gradu ma kako dobra riba bila...i svi jadikuju i svima je to bezveze ali niko ne mrda repom da promeni....muskarci se bacili u pasivu a mi zene nek se angazujemo....e nemoze to tako....a kako bi bilo da bude otprilike podjednako? :rolleyes:
 
misliš da će to biti dovoljan dokaz? možda, ali samo meni. šta ćemo sa javnim mnenjem, koje može interesovati, a ne može im se dokazati da li sam ja osetio. kojim sam intezitetom osetio...
neki kazu, takođe, da čulima ne treba verovati. da su varljiva. njih ćemo teško ubediti.
 

Back
Top