L D P CLUB

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Neznam sta te konkretno interesuje . Kasno sam se ukljucio i prokomentarisao post o Kosovu i Metohiji . Licno me izuzev tog posta nista nebi privuklo ovde . Lazem , kad sam tu da pozdravim Ivana015 on je sigurno ovde negde :lol:;) Na Sabacki nacin (radio AS ) "Pozdravio bi mog drugara Ivana015 uz pesmu od Saban - Dva galeba bela" Sala :-)

pozdrav i za tebe ;);) tu sam, nemoj da brines...

ps. Hi. I am dr Nic. :lol::lol::lol: [ko razume, shvatice :mrgreen:]
 
Za pochetak, da umesto mobilnog telefona, nauche da koriste toalet papir!
Da ne ostavljaju opanke ispred ulaza u stambenu zgradu!
Da ne pale kontajnere, kontenijere, kontinjere, i ostale kontejnere!

Juche su me zvali iz DSa, odmah sam im rekla, da je LDP moje opredeljenje, ali da, se ne razlikujemo previshe, najbitnije je da smo za istu evropsku buducnost!

isto sam i ja rekao g17+ ;)
 
Za pochetak, da umesto mobilnog telefona, nauche da koriste toalet papir!
Da ne ostavljaju opanke ispred ulaza u stambenu zgradu!
Da ne pale kontajnere, kontenijere, kontinjere, i ostale kontejnere!

Juche su me zvali iz DSa, odmah sam im rekla, da je LDP moje opredeljenje, ali da, se ne razlikujemo previshe, najbitnije je da smo za istu evropsku buducnost!

Aghaha osećao sam da radiš u gradskoj čistoći :-)

A ovo drugo... ***. koliko si samo porasla u našim očima! Šta kažeš, zvali te iz DS lično?!

:-)
 
Za pochetak, da umesto mobilnog telefona, nauche da koriste toalet papir!
Da ne ostavljaju opanke ispred ulaza u stambenu zgradu!
Da ne pale kontajnere, kontenijere, kontinjere, i ostale kontejnere!

Juche su me zvali iz DSa, odmah sam im rekla, da je LDP moje opredeljenje, ali da, se ne razlikujemo previshe, najbitnije je da smo za istu evropsku buducnost!

E neka si ti njima rekla ... samo tako izbaci sve iz sebe .
 
ako se parlamentarni izbori budu odrzali na celom kosovu, imate glas vise:lol::lol::lol:
ps. sad ce patrijote, cim adem glasa za LDP .....bla... bla

Ademe samo glasaj i hvala ti , vidis sta se zove demokratija. Ali ako te vidi neki sunarodnik da si glasao za srbe pa bili oni i LDP prodati ce ti sestrine bubrege klintonovoj cerci .A sto ce pre toga da joj rade znas i sam :-|:(
 
Ademe samo glasaj i hvala ti , vidis sta se zove demokratija. Ali ako te vidi neki sunarodnik da si glasao za srbe pa bili oni i LDP prodati ce ti sestrine bubrege klintonovoj cerci .A sto ce pre toga da joj rade znas i sam :-|:(

ma nece sigurno. znas li da je pre proglasenja je bilo u trendu da glasa samo za SRS, sada je vec drugacija prica, nikoga vise ne interesuju te sitnice:lol::lol:
 
Učlanjen: 07.01.2007.
Lokacija: volim citati sta bolidi pisu, ali to ne znaci da cu i odgovoriti
Poruke: 9.637
Tekstovi u blogu: 6

Adem_ks ne ti UOPSTE neces odgovarati . 9637
 
Usta Ademe ,usta ... Srpski ti lepo ide a i nije da te mrzi da kucas zavrsi misao . A odgovor ovako napamet ti me ademe mozes svrstat u bilo koje neces pogresiti .

ne razumem sta hoces reci "usta" kao organ ili si zaboravila da razdvojis rec:confused::confused:
inace ne zezam forumasice nikada, mozda malo sale ali ... moje postovanje
 
u šta ubrajaš ... Procitah delic tvog prvog bloga o veselju i suzama ... Pa reko da ti kazem kad ti stari nije rekao . Cudno je ovo podneblje gde zivimo smenjuju se radost i tuga , belo i crnina , niko se ovde nije smejao doveka , valjda je to nase proklestvo . Jedan moj pametan sunarodnik jednom je napisao "časa meda ište čašu žuči smiješane lakše se piju..." ja cu ti doneti casu zuci Ademe . A do tad respekt
 
rekao bih ti da se ne moras truditi, ali....:lol::lol:
ps. ja to tebi nikada ne bih rekao:cry::cry:

Ademe nekad moras pogledat unazad da bi video mnogo bolje i dalje unapred , nismo ja i ti krivi za to ali sta da se radi to nam je usud , nebih da vam ostanemo duzni suza . Trebao si da gledas i drugu stranu blog bi ti drugacije izgledao . Dobise zemlju izgubise dobrog komsiju a dobise dobrog neprijatelja , priznaces nije nam to nista trebalo i nije vriedno svega sto se izgubilo i sto ce se izgubiti...
 
ne razumem sta hoces reci "usta" kao organ ili si zaboravila da razdvojis rec:confused::confused:
inace ne zezam forumasice nikada, mozda malo sale ali ... moje postovanje

Sad videh , Vanja od Vasilije , Ademe ...p.s. trazih nekog smailija da ti stavim al mi ne bjehu prikladni ... Idem da se ispruzim ako vidis moje postove za ovih godinu ima ih poprilicno malo i svi su neozbiljni i idu ka sali (naravno da uvek pazim na naslov teme , nebih da ispadne neukusno) .Ovo su mi prvih par ozbiljnih postova i mogu ti reci da mi treba da se ispruzim kasno je a i ti idi kod zene da te ne ostavi (kako si vec napisao). Pozdrav i do vidjenja...
 
Sto su se ovi LDP-ovci umirili Ademe nismo ih valjda isprepadali ... ici ce te ljudi u Evropu ja i Adem se samo salimo. Evo vidite : Ademe mom niku bi lepse stojao ta tvoj avatar a tebi ovaj moj .Ako nosis isti broj kao Kalimero ;-) . Eto ljudi mi se samo salimo imate vi Evropsku perspektivu ne obracajte paznu na 1.500.000 +- albanaca i 3.000.000 srba , mozete vi i bez nas :-) Aj laku noc
 
LDP klub. Stvarno glupa tema iako sam za LDP sto mnogi ovde i znaju. A vi sto se shpricate ovde drogama ste neverovatno glupi kada neko moze da vam proda tu pricu. Nije ni cudo, za koga glasaju propali mladi ljudi nego za kradikale. Jeftina demagogija lako kog njih prolazi kad' nemaju nikakve perspektive u zivotu..
 
Sto su se ovi LDP-ovci umirili Ademe nismo ih valjda isprepadali ... ici ce te ljudi u Evropu ja i Adem se samo salimo. Evo vidite : Ademe mom niku bi lepse stojao ta tvoj avatar a tebi ovaj moj .Ako nosis isti broj kao Kalimero ;-) . Eto ljudi mi se samo salimo imate vi Evropsku perspektivu ne obracajte paznu na 1.500.000 +- albanaca i 3.000.000 srba , mozete vi i bez nas :-) Aj laku noc

moj razlog zasto drzim tekve avatare je: zbuniti protivnika [muskog], dok on gleda avatar zaboravi da pise ... a zenske su ipak pristojnije, "cast" nekima koje potvrdjuju topravilo
 
LDP klub. Stvarno glupa tema iako sam za LDP sto mnogi ovde i znaju. A vi sto se shpricate ovde drogama ste neverovatno glupi kada neko moze da vam proda tu pricu. Nije ni cudo, za koga glasaju propali mladi ljudi nego za kradikale. Jeftina demagogija lako kog njih prolazi kad' nemaju nikakve perspektive u zivotu..

Soros ce da nam obezbedi svetlu perspektivu:twisted:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top