Kada je zena kur;va, a mushkarac *****

A bag of smashed assholes

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
264
Zena je kur;va kad dobije prvu menstruaciju, dok je ne dobije ona je samo buduca kur;va?..
Kur'va je u 14oj kad iz kuce izadje u minicu, dekoltiranoj majici...sama je kriva ako je neko dograbi u parku u 5 popodne i siluje....
Zena je kur;va napaljena kad odbije mushkarca koji sedne pored nje i kaze joj: "Ja imam ono shto tebi treba".....
Zena je kur;va kad ostavi muza zbog drugog mushkarca. Zena je kur;va kad ostavi muza zbog sebe same...

***** je svaki mushkarac koji ne misli da je svaka zena kur;va... Jako je malo pedera...
***** je onaj mushkarac koji vodi decu u vrtic...
***** ponekad nedeljom skuva ruchak za nju i decu...
***** zna ukljuchiti vesh mashinu, onu za sudje, zna upotrebiti peglu...
***** ne voli svoj auto vishe nego svoju decu..
****** ne tucaju tudje zene i ne govore im "Izmedju mene i nje je gotovo, s njom sam samo zbog dece"....
***** ne voli domovinu vishe nego zenu...
V.R
 
Verica Rakocevic..dobro izgleda za svoje godine..ali cerka joj je *****.
Ohhh God...

V.R - Vedrana Rudan
Ako je neko chuo odavde to ime, hrvatska knjizevnica?
Uho, grlo, noz predstava, daje se i dan danas, po njenoj knjizi, poznata je po vulgarmosti..
Najnovija knjiga joj se zove kao naslov ove teme..
Nisam htela da idem na knjizevnost, bash iz razloga shto mislim da je za ovaj pdf..
Copy/paste je glupo, zato sam srpskim jezikom napisala, jer ovo je srpski forum :)

pozz
 
''Kad pederu na ulici njegova žena kaže, jesi li vidio onoga sisatoga komada, on uvijek odgovori, oprosti, nisam ga vidio. ****** u šoping centre ulaze bez žena i bez popisa u ruci a izlaze gurajući puna kolica. Znam pedera koji subotom odlazi na tržnicu i kupuje ženi cvijeće, žute ruže. Znam pedera koji je podigao kredit kako bi ženi kupio koraljnocrvenu torbicu. Volim pedera koji mi svake subote ujutro i svake nedjelje ujutro donosi kavu u krevet. Svom kućnom pederu nisam u životu skuhala pet ručkova, ali kad jednom u deset godina spremim češke okruglice, kupi mi prsten s brilijantom.'' :cool:
 
''*****, kad jednom u sto godina gleda utakmicu a njihovi zabiju gol, ne trpa u svoju šaku svoja jaja i svoj kur;ac i ne nudi ih sucu vičući, ****** mi, pederčino! ***** staroj mami čestita rođendan i vodi je na grob pokojnoga muža koji nije umro zato što mu je sin *****, i stari je gospodin bio *****, tata je umro od infarkta.
........
Svaki ***** prije seksa opere jaja i kur;ac. Najveći ****** među pederima vodom pošpricaju čitavo tijelo

***** susjedima ne yebbee mater i ne truje pse. ***** voli ljude. ***** ne misli da se šakama sve rješava i da su ****** oni koji to ne kuže. Sve su žene lude za pederima. Sretne su one koje ih imaju, ostale ih čitav život traže. ***** nikad, nikad, nikad ne bi otišao u krevet s muškarcem. Ako je ***** svaki muškarac koji voli žene, tko su muškarci koji vole muškarce? Muškarci koji vole muškarce su pravi muškarci."
 
Ohhh God...

V.R - Vedrana Rudan
Ako je neko chuo odavde to ime, hrvatska knjizevnica?
Uho, grlo, noz predstava, daje se i dan danas, po njenoj knjizi, poznata je po vulgarmosti..
Najnovija knjiga joj se zove kao naslov ove teme..
Nisam htela da idem na knjizevnost, bash iz razloga shto mislim da je za ovaj pdf..
Copy/paste je glupo, zato sam srpskim jezikom napisala, jer ovo je srpski forum :)

pozz

evo sad smo culi...
nije problem...nego kad je vec knjizevnica trebala je da umetne srednje slovo a ne da krade logo drugima..:lol:V.R je ipak nas srpski brand..
 

Back
Top