Divlji badem?

gost 170502

Veoma poznat
Poruka
13.608
Vrteli se točkovi mog bicikla.
Gde god je stao taj rulet beše premija.

Smakla se o stepenik njena štikla.
Nekad su pogledi bili čista hemija.


Drugim recima, kako smo se muvali nekada kada nije bilo mobilnih, i interneta... Kako su pacijenti, kao vi i ja obezbedjivali sex sebi? :lol:

Ja se ne secam jos sam bio nevin (sto bi Palma rekao, "u to vreme sam bio mali...") kada nije bilo mobilnih i kompjutera...
 
Kad su se mobilni pojavili, u velikom broju, ja sam bio sedmi razred, negde pred bombardovanje... što znači da sam seks sebi obezbeđivao gledajući VHS nićpore... ili sam gledao edukativni program u tri...
 
Pa muvali bi se vise u gradu prosta stvar. Hmm verovatno bi i zurki bilo malo vise. Sto mislis da preko kompjutera smuvas vise? Valjda je 5 puta bolje u gradu kad vidis nekog oci u oci i kad znas sa kim pricas. Vidis sliku, cujes ton, osetis miris, vidis mimiku, tj. bolji stimulansi i bolje se kapirate.
 
Vrteli se točkovi mog bicikla.
Gde god je stao taj rulet beše premija.

Smakla se o stepenik njena štikla.
Nekad su pogledi bili čista hemija.


Drugim recima, kako smo se muvali nekada kada nije bilo mobilnih, i interneta... Kako su pacijenti, kao vi i ja obezbedjivali sex sebi? :lol:

Ja se ne secam jos sam bio nevin (sto bi Palma rekao, "u to vreme sam bio mali...") kada nije bilo mobilnih i kompjutera...

Žurke, alkohol, lake droge i slične sitnice koje život znače....
 
Pa muvali bi se vise u gradu prosta stvar. Hmm verovatno bi i zurki bilo malo vise. Sto mislis da preko kompjutera smuvas vise? Valjda je 5 puta bolje u gradu kad vidis nekog oci u oci i kad znas sa kim pricas. Vidis sliku, cujes ton, osetis miris, vidis mimiku, tj. bolji stimulansi i bolje se kapirate.


Ma di bolje... Net je mama. Ono prvo se napalis, jer zamisljas kako izgleda... Pa onda posalje sliku, pa vidis da nije losa... Onda se nadjete, pa ti daa... I onda kontas koji si frajer, skontao si ribu preko neta... 8)

Ili ako vidis da je krsh, onda se vise ne javis... :shock:
 
A zaboravili ste slanje razglednica :lol: ili ono pisanje pisama iz vojske hahahahha...el al to je dokaz da svako vreme ima svoje lepote ;)
Pricala mi je mama neke svoje price iz mladosti pa posto sam bila dosadna ko stenica :lol: morala je da mi prica kako se muvala s momcima u to vreme...Mislim da se lik zvao Milos i slao joj je pisma iz vojske a pre nego sto je otiso u vojsku videli su se jednom ili dva puta. Pitala sam je pa kako ste se smuvali ako ste se videli dva puta u zivotu? A ona kaze pa lepo pitao me: Jel ti hoces da budes moja devojka, ja cu da ti pisem iz vojske? Hahahah Al to je bas slatko :)
 
Di moze bolje... :lol:


Ili ako ni ne vidis sliku pa je vidis u prirodi... :shock: Ono odes na blef... :oops:

fino kazes da to nijesi ti nego da si dosao umjesto cimera koji je stidljiv....ali da ces mu do tancina prenijet divne utiske sto si stekao...
i onda bjez' koliko te noge nose...a komp ne palis dva mjeseca ili se deletnes sa svih postojecih chat lista i foruma..
 

Back
Top