THE L WORD

latter_days

Obećava
Poruka
72
Nedavno je pocela nova serija"The L word" na obn.Radi se o lezbejkama i njihovim zivotima...Sta mislite o seriji?
Za sve one koji ne znaju: Svake srede u 21. na OBN televiziji...
Moje misljenje o seriji je i vise nego odlicno...Suuuuper je!:heart::heart::heart:
 
Moja omiljena serija...
Po obicaju, kaskamo za svetom dobrih pet godina, ali zato je internet tu... Ove godine se emitovala peta sezona, dok kod komsija krece prva.
Elem da.... somewhere, over the rainbow... u dalekom LAu sve lezbejke su femme, starosne grupe od srednjih 20-tih do srednjih 30tih, imaju strava posao, lepe kuce i velika auta i sredina ih nimalo ne diskriminise na osnovu njihove preferencije ka lepsem polu, stavise ih podrzava i podstice... treba da napomenem da su sve odreda prelepe?
Moji omiljeni likovi su Shane (klishe, znaaaaaaam), Carmen, Bette i Dana...
Serija je dobra za zabaviti se u tom paralelnom svetu, ali nema neku preteranu umetnicku vrednost niti cini veliku stvar generalno za LGBT zajednicu.
 
Seriju imate sredom u 21h na OBN-u, a istog dana u 22h na Fox Life-u. Ja odgledam na OBN-u pa prebacim na Fox Life i odmah pocinje i tu.Na Fox Life-u je jos uvek prva sezona (valjda), a na OBN-u je druga ili treca,pa je malo nezgodno da se prati.
Mene zanima da li se serija jos uvek snima ili je peta sezona poslednja?

Sto se tice privatnih zivota, negde sam procitala da glumica koja glumi Tanju u seriji, ima muza i dva deteta, nista drugo ne znam o njima, ne znam cak ni da li je ovo istina.
 
gledam seriju i supeeeeeeeeeer je!kaskamo i to puno.Znate li nesto o privatnim zivotima glumica?

Leisha Hailey je jedina outovana lez, dok na ove ostale je samo pitanje vremena posle snimanja ove serije :mrgreen:

Inace serija je extra, mada i jedina tog tipa do sada snimljena, mada se moze svrstati tu i Sugar Rush ali je ova daleko bolja, a i kod nas ce biti prikazana za jedno 50-ak godina :dash:
 
Fenomenalna serija!!! Mislim da bih mogla danima da je gledam, a da ne trepnem :D e ovde mozda neko moze da priskoci u pomoc... Volela bih da imam na Cd-u apsolutno sve sezone, sve epizode, mucim se sa skidanjem na netu, ali to ne ide bas kako sam mislila :/ Ima li mozda neko na cd-u sve? Unapred hvala ljudi! :))) pozzZ
 
VOLIM ovu seriju! Jedno vreme je prikazivana na Lajfu prva i druga sezona cini mi se, a onda je iznenada prestala da se emituje. Sad pratim kombinovano, malo na OBN-u, malo na netu. :D

gledam seriju i supeeeeeeeeeer je!kaskamo i to puno.Znate li nesto o privatnim zivotima glumica?
Leisha Hailey (u seriji Alice Pieszecki) je u svet soubiznisa usla oformivsi bend (duo) sa drugarom sa Akademije. Bend se raspao kada je ona pocela da glumi u seriji 'The L word. Kasnije je imala vise rola muzicarke. AfterEllen Hot 100 proglasio ju je najseksi zenom 2007. godine. Bavila se fudbalom, u ranijoj mladosti imala je decka :)
Mia Kirshner ( Jenny Schecter ) bila je 43. prema Hot 100 Women 2002. godine Maxima. Nominovana za najbolji poljubac u filmu Not another Teen movie i 36. na TC Candler listi Najlepse lice. Napisala je knjigu I live here.
Katherine Moennig (Shane McCutcheon) najpoznatija je upravo po svojoj ulozi u The L word, premda je cesto glumila i u filmovima i serijama. Bavila se modelingom, kratko vreme bila je zabavljacica.
 

Back
Top