Trenutna desavanja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Borg

Domaćin
Poruka
4.366
Ne ovo nije trenutno mislim na, nego trenutna desavanja na polju ljubavi i sexa kod nasih dragih forumasa. Pa raspalite.
Dano si videla onog? :))))) umrese svi od radoznalosti sta je bilo :))))
ps. da ne bi bilo nesporazuma, predlog i ideja je georgejune-ova, samo malo konkretnija, ako je to toliko bitno.
 
Samy i ti imas ponesto reci.:D
Na svastari i na jos pokojem pdf-u postoji manje-vise chat tema..(ovde je svaka tema chat)u kojoj se jede..pije..flertuje..cyber-sex..dobro jutro..laku noc..cestita rodjendan i sl..tema misli o ljubavi&sexu je zamisljena kao..mene su danas misli odvele na ovaj pdf o daninim kombinacijama na poslu..o samanthinim kres kombinacijama..o novaistinim mislima o bivsim..da li ce dager uspeti da napravi okupljanje forumasa..ja to na lepljivoj temi napisem..dodje ta osoba i odgovori sta se desilo u medjuvremenu..sto ne znaci da ce biti podpitanja i daljeg smaranja ako nije dozvoljeno chatovanje..dalje..neko je imao uopsteno misli..snove..razmisljanja..o ljubavi ili sexu..mastanje o nekom slovu sa ekrana..zeli da ih podeli sa dragim osobama ne otvarajuci novu temu.
 
Samy i ti imas ponesto reci.:D
.

Ja? Nemam
d025.gif
d025.gif
 
ja moram nesto javno da kazem povodom trenutnih desavanja na forumu :D

ono NISU moje sise, dakle, ne izmisljajte smesne razloge da mi se javite na pp. sasvim je dovoljno: dobar dan, da li su ono tvoje sise? i ja odogovorim ljubazno da nisu.

ps. svaka slicnost sa konkretnim osobama je namerna :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top