KOLIKO JOŠ???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

penelopa*

Zainteresovan član
Poruka
187
Drage moje,mislite li da je dovoljno dve godine za uvideti može li on da vam oprosti što ste zgrešili ili ne? Ima li svrhe više čekati i nadati se kad stvari i sada deluju tako sveže,kao da su se juče desile? Bojim se da samo gubim vreme nadajući se,jer je i dalje tako ljut i povredjen,čak mi se čini da vremenom postaje sve neprijatniji povremeno.
 
Drage moje,mislite li da je dovoljno dve godine za uvideti može li on da vam oprosti što ste zgrešili ili ne? Ima li svrhe više čekati i nadati se kad stvari i sada deluju tako sveže,kao da su se juče desile? Bojim se da samo gubim vreme nadajući se,jer je i dalje tako ljut i povredjen,čak mi se čini da vremenom postaje sve neprijatniji povremeno.

Mora da je mnogo razocaran i povredjen,cim je takav....jesi li razgovarala sa njim u vezi toga?..........Otvoren razgovor bi rijesio neizvjesnost....od nagadjanja nemash nishta...a vrijeme prolazi i shta imash vishe od cekanja...:)
 
Ma nisam,mada u poslednja vreme mi udario inat pa mu ostavljam da malo i sumnja iako nema razloga,a to samo ja znam. Ja sam u suštini potpuno monogamna,ali desilo se...
e pa šta sad oćeš da ti bilo ko kaže?
ostavljaš mu razloga da sumnja, a onda se pitaš kad će da prestane da sumnja..
zabavi nikad kraja =D
 
Pa znaš u kom smislu,kuckam na kompu,a on sad može da se misli dal sa tobom npr. ili sa njim. On i dalje ne veruje da se ja sa tim tipom nisam nikad više ni čula,ni videla,ni pisala,a nisam.
 
Ma nisam,mada u poslednja vreme mi udario inat pa mu ostavljam da malo i sumnja iako nema razloga,a to samo ja znam. Ja sam u suštini potpuno monogamna,ali desilo se...

Za nas malo mladje forumase...smemo li da znamo sta se desilo? Prevara, to pretpostavljam,kako,samo jednom ili je trajalo...?
Zasto je odlucio da ostanete u braku ako 2 godine ne moze da oprosti?
Ako nisam indiskretna ...smem li da znam?:roll:
 
nije to bas tako lako.ja sam u identicnoj situaciji,ali ja sam ta koja je prevarena pre dve godine.nastavili smo dalje,ali mene i dalje jede i kolje i grize i naravno da ne mogu sama da se nosim sa tim nego po nekad eksplodiram.sve mi je sumnjivo,mada mi ne daje povoda.ali ako je otisao da kupi hleb,kasni 5 min,gde je.zivot je sranje,ali sta sad,zbog stanja u mojoj glavi se razvoditi?volim ga i on mene voli i deci su potrebna oba roditelja,ali ljubomora je nesto stvarno strasno i meni a i njemu jer me trpi.a to sto ni ja nisam bas uvek bila svetica i sto sam mu to i rekla nista ne menja stvar.on to ne pominje,a meni se kao ne racuna.
 
Ja s tim praštanjem ne stojim najbolje... Pogrešiš, kažeš IZVINI, misliš IZVINI, osećaš IZVINI...

I ako nekome nije stalo da to tvoje iskreno IZVINI upotrebi u oproštajne svrhe, sada, odma, istog trenutka... čemu čekanje?
 
Drage moje,mislite li da je dovoljno dve godine za uvideti može li on da vam oprosti što ste zgrešili ili ne? Ima li svrhe više čekati i nadati se kad stvari i sada deluju tako sveže,kao da su se juče desile? Bojim se da samo gubim vreme nadajući se,jer je i dalje tako ljut i povredjen,čak mi se čini da vremenom postaje sve neprijatniji povremeno.
Pa naravno da se vremenom sve pogoršava, kada on ne može "ni sa tobom ni bez tebe"!
Da je u stanju da stvarno oprosti, oprostio bi odmah, a da stvarno voli, ne bi to više nikada pomenuo. U redu je da "odboluje", ali dve godine! Ne rastajete se, a niste srećni. Odgovor se sam nameće. Možda je stvarno još uvek povređen, ali ako je dve godine ljut... mislim da on tu stvar koristi za manipulaciju. Treba ga staviti pred ultimatum: ili će prestati sa tim pozorištem (ako je već oprostio), ili da se rastajete. I više ne treba dozvoliti ni da zucne o tome, ako misli da ostanete zajedno.I ubice odrobijaju pa ih puste čak i ranije zbog dobrog ponašanja! Ako nije još uvek oprostio, sve je jasno.
Nije mi jasno samo zašto si priznala? Takve stvari se nikada ne priznaju, čak i ako je svojim očima video, jer to priznanje samo još više boli iako je i bez toga znao. Ovo je savet iskusnog muškarca: nikada ne priznati! Priznavanjem se onemogućuje drugoj strani da "zaboravi".
 
Ja s tim praštanjem ne stojim najbolje... Pogrešiš, kažeš IZVINI, misliš IZVINI, osećaš IZVINI...

I ako nekome nije stalo da to tvoje iskreno IZVINI upotrebi u oproštajne svrhe, sada, odma, istog trenutka... čemu čekanje?
Ja ne podnosi izvinjenja uopšte! Ako ne raskinem odnos (to može biti bilo kakav odnos ili izvinjenje), najvažnije mi je da se stvar više ne ponovi, to mi je najbolje izvinjenje. Dosta mi je onih što stalno nešto zabrljaju, i stalno se izvinjavaju, pa onda iznova! Tako očekujem i od druge strane (izvinem se, ako vidim da joj je to potrebno, nismo svi isti), ali ako ne ceni to što grešku ne ponavljam, onda sam ja ona uvređena strana.
 
Drage moje,mislite li da je dovoljno dve godine za uvideti može li on da vam oprosti što ste zgrešili ili ne? Ima li svrhe više čekati i nadati se kad stvari i sada deluju tako sveže,kao da su se juče desile? Bojim se da samo gubim vreme nadajući se,jer je i dalje tako ljut i povredjen,čak mi se čini da vremenom postaje sve neprijatniji povremeno.
Neće ti nikad oprostiti.Pa-pa.
 
Drage moje,mislite li da je dovoljno dve godine za uvideti može li on da vam oprosti što ste zgrešili ili ne? Ima li svrhe više čekati i nadati se kad stvari i sada deluju tako sveže,kao da su se juče desile? Bojim se da samo gubim vreme nadajući se,jer je i dalje tako ljut i povredjen,čak mi se čini da vremenom postaje sve neprijatniji povremeno.

Е свашта се зове брак...:lol:

И шта ви сада радите у том браку? Такмичите се ко ће дуже остати нормалан? :D

Згрешила...:mrgreen: О свашта...:roll:

Бојиш се да губиш време?

Слушај. Не волиш га. Не воли те. Разлаз.

Или наставите такмичење...:wink: а онда нас обавезно, повремено обавести како сте...:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top