РАТ СРБА И ШИПТАРА НА ИНТЕРНЕТУ!

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
RAT SRBA i ŠIPTARA NA INTERNETU!

Thumb_0405_1.jpg


BEOGRAD - Na internet stranicama besni pravi rat između srpskih patriota s jedne i hrvatskih, muslimanskih i šiptarskih nacionalista s druge strane! Ovaj rat se vodi pravljenjem propagandnih video-klipova koji promovišu nacionalna osećanja ili ocrnjuju i ismevaju suparničku stranu. Ima i „hakerisanja“ - ubacivanja kompjuterskih virusa, „crva“ i „trojanaca“, zatim špijuniranja protivničke organizacije, pa i rušenja ili preuzimanja „neprijateljskih“ internet organizacija.


O svemu tome za Kurir govori pripadnik srpske organizacije „Gavrilo Princip“ sa korisničkim imenom Dačanaldo.

- „Gavrilo Princip“ je organizacija formirana radi očuvanja nacionalnih vrednosti. Ima nas 20 aktivnih članova i još na desetine nestalnih i spoljnih saradnika. Članovi su iz Nemačke, Australije, Švajcarske, Danske, Švedske, Rusije, i naravno Srbije, Crne Gore, Republike Srpske... Neki od njih su čak rođeni u inostranstvu, ali vole Srbiju - otkriva Dačanaldo.
On kaže da su svi pripadnici organizacije protiv EU, iako ih je većina upravo iz zemalja članica. Nisu pripadnici političkih stranaka, ali ne vole Čedu i TV B92. Nisu ekstremisti i ne vole naciste, fašiste i rasiste.


- Naše aktivnosti sprovodimo uglavnom preko sajta Jutjub, na kojem plasiramo klipove. To mogu biti snimci sa mitinga, kao što je bio onaj za Kosmet, ali objavljujemo i dokumenta koja idu u prilog srpskoj strani. Tako sam i pustio dokument koji sam dobio od jednog Jermena, a koji dokazuje da Albanci nisu Iliri, već da su došli sa Kavkaza - kaže Dačanaldo i naglašava da su srpski „sajber teroristi“ dosad ugasili mnogo hrvatskih, muslimanskih i šiptarskih naloga.


- Nekima smo zapretili, pronašli podatke o njima, pa su često i sami zatvarali naloge jer su mnogo plašljivi. Često smo se infiltrirali u njihove grupe, stekli poverenje, a onda preuzeli grupu - objašnjava naš sagovornik. Pored njegovog naloga na adresi www.youtube.com/user/dacanaldo, on preporučuje da se pogledaju i nalozi drugih pripadnika „Gavrila Principa“, kao što su „kimisserbia“ i „kordun3“.



аутор:



Nikša Bulatović

http://www.kurir-info.co.yu/clanak/kurir-15-04-2008/rat-srba-i-siptara-na-internetu

*************************************************************************

Ову тему постављам пре свега у сврху обавештавања корисника о чињеницама а и о суштини у последње време учесталог постављања чак и тема на овом пдф са видео-клиповима који имају очигледну намеру блаћења Срба и Србије.
 
Ову тему постављам пре свега у сврху обавештавања корисника о чињеницама а и о суштини у последње време учесталог постављања чак и тема на овом пдф са видео-клиповима који имају очигледну намеру блаћења Срба и Србије.

Хвала на овој информацији. Драго ми је да се нешто ради организовано, а не само појединачно. Само и у
том виду борбе треба имати јасне циљеве и радити то профи... Тиме би требало да се бави тим стручњака
из разних области, политичког маркетинга, редитељи, монтажери, сценаристи, веб дизајнери, хакери...
 
Хвала на овој информацији. Драго ми је да се нешто ради организовано, а не само појединачно. Само и у
том виду борбе треба имати јасне циљеве и радити то профи... Тиме би требало да се бави тим стручњака
из разних области, политичког маркетинга, редитељи, монтажери, сценаристи, веб дизајнери, хакери...

A mozda jednostavno ti koji bi trebali da se bave time imaju svoje zivote-zene,muzeve,devojke i momke,pa im na pamet ne pada da se bave nacionalistickim web idiotarijama?
 
A mozda jednostavno ti koji bi trebali da se bave time imaju svoje zivote-zene,muzeve,devojke i momke,pa im na pamet ne pada da se bave nacionalistickim web idiotarijama?

Значи сматраш да сви који користе интернет и проводе време на форумима, немају "своје животе", већ су
замлате par excellence...:mrgreen:
 
Значи сматраш да сви који користе интернет и проводе време на форумима, немају "своје животе", већ су
замлате par excellence...:mrgreen:

Ne,nego ja mislima da ovi iz Mitine prve poruke nemaju svoje zivote. Znaci,mislim samo na one koji se bave takvim glupostima na internetu kao sto je 'Rat protiv siptara,ustasa i balija' :)
 
Hakeri su Strelo bili i ostali - volonteri :)
Marketing je nešto drugo....
Inače, mogle bi recimo patriote ovde na krsti da se organizuju u cilju prikupljanja-pravljenja nekog dobrog bloga ili klipova na tu temu. Mislim, to je bolje od pustog bojkotovanja.
Demokrate, mog tipa. su teške lenštine za tako nešto, a i više vole anarhiju hakeraškog tipa :)

Откуд знаш да се тиме не бавимо!?:cool:
 
Zato sto smo mi cista arijevska rasa,potomci vladara iz rimskog carstva,tj. licno je Seseljevu cukun-cukun babu kresnuo Marko Aurelije,a svi ovi ostali su potomci smrdljivih cuvara svinja cara Justinijana...

auuuu.... e ovo nisam znao, mislim jesam, ali nekako nisam verovao, ali posto i ti to kazes, a kredibilitet ti je na nivou, onda vise ne sumnjam:lol::lol:
ps. jedna opaska, valjda je seseljev cukun-cukun deda kresnuo... mislim lepse zvuci
 
Ха хаааа хааа....:lol:

То ти мислиш, додуше има међу њима и волонтера....;)

Dobro de sad... volonteri do određene granice, posle...:)

Откуд знаш да се тиме не бавимо!?:cool:

Pa ako se bavite - drago mi je, baš kao što mi je drago i to što ste se vratili na ovaj pdf...

Mislim nismo mi demoNkrate bar mi, obični smrtnici ovde na forumu takvi demoni za kakve nas vi ponekad smatrate, a kakvi se nekada i sami prikazujemo....
Ovaj vaš povratak je baš fer, barem prema Laciju...:)
 
Dobro de sad... volonteri do određene granice, posle...:)



Pa ako se bavite - drago mi je, baš kao što mi je drago i to što ste se vratili na ovaj pdf...

Mislim nismo mi demoNkrate bar mi, obični smrtnici ovde na forumu takvi demoni za kakve nas vi ponekad smatrate, a kakvi se nekada i sami prikazujemo....
Ovaj vaš povratak je baš fer, barem prema Laciju...:)

Laci je rezultat bojkota. Znači, bojkot nije bio uzaludan. Sad možemo normalno da diskutujemo.
 

Back
Top