Албанци са југа Србије се састају са терористом Харадинајем

Poruka
19.903
Haradinaj savetuje Albance s juga Srbije
Haradinaj za učešće Albanca s juga Srbije na izborima

Bivši lider OVK i predsednik Alijanse za budućnost Kosova i Ramuš Haradinaj sastao se u Prištini s političkim predstavnicima Albanaca sa juga Srbije i založio se za njihovo ucešće na parlamentarnim izborima u Srbiji, 11. maja.
spacer.gif
Posle sastanka s predsednikom Partije demokratskog progresa Jonuzom Muslijuom, Haradinaj je izjavio da je učešće na predstojećim izborima jedini način da Albanci sa juga Srbije pokažu da su prisutni u političkom životu Srbije. Želim da na izborima, 11. maja, Albanci postignu uspeh koji očekuju, kako bi, u prvom redu, pomogli poboljšanje uslova života ljudi koji tamo žive, ali i da se čuje njihov glas u zemlji u kojoj žive, rekao je Haradinaj, koga je Haški tribunal 3. aprila oslobodio odgvornosti za mučenje i ubijanje Srba, Roma i lojalnih Albanaca na teritoriji Kosova i Metohije 1998. godine. Musliju je kazao da bi politički predstavnici Albanaca iz Preševa, Bujanovca i Medveđe trebalo da održe sastanak na kome će doneti odluku o učešću na predstojećim parlamentarnim izborima. Partije koje predstavljaju Albance u te tri opštine juga Srbije do sada nisu imale zajednički stav u vezi sa učešćem na izborima. Nakon poslednjih izbora, Albanci s juga Srbije imali su jednog poslanika u srpskom parlamentu.

http://www.rtvpink.com/vesti/vest.php?id=15286
***********************
Прво,да ли је расписана потерница за Хариданајем од наших органа гоњења?Ја више не знам,с обзиром на власт коју имамо и која није у стању ни своје д*пе самостално да обрише,а да не пита Солану за дозволу.

Друго,да ли је нормално да власт не реагује на чињеницу да се одређени политички лидери и грађани Србије састају са човеком за кога чак и Борис Тадић јавно тврди да је злочинац,односно тражи да се преиспитају одлуке о ослобађајућој пресуди?


Треће,ако власт не реагује,шта то значи?Каква је то порука?Да ли то значи да се ја могу састати са Ратком Младићем и да ме нико неће теретити после?Да ли то значи да је дозвоњено планирати политичке и сваке друге акције у Србији у координацији са онима који раде и који су радили на њеном разбијању(што се односи на Харадинаја)?
 
ako je srbija dovoljno pametna i ako je izvukla pouku iz ratova devedesetih i slucaj sa teroristickom drzavom kosovom uradice pravu stvar sa teroristima na jugu zemlje.

Која СРБИЈА? Ако су Министар одбране и Председник Србије УЧЕНИЦИ МАРШАЛОВЕ АКАДЕМИЈЕ - што значи да су директно под контролом САД и ЦИА-е, ако су Министра полиције сломили и од њега направили инвалида - КО ће да уради "праву ствар"??? Ако се зна да САД не може да живи нити да опстане уколико не производи по свету КРИЗЕ или ОРУЖАНЕ СУКОБЕ - КАКО да се тој сили говедара и мангупа супротставимо??? Даља дестабилизација Србије је у току према давно утврђеном ТАЈМИНГУ и плану - Јужна Србија, Санџак, Рашка област, Војводина - баш све како је најавио Цобел а што је све и објављено јавно још 1990.године.
 
Мито, бекријо, што се жестиш? Па неће Воја бити премијер после 11. маја. Не секирај се ти ништа. Него, кажи ти мени, ко је то прошао поред твоје зграде мало пре?

То "да ли ће бити, или неће бити" - најбоље да препустимо парламентарној већини која ће о томе одлучити.

Не знам КО је прошао поред моје зграде - не гвирим на улицу....
 

Back
Top