GRADAC

EBIGA

Primećen član
Poruka
818
Misli te li da nesto moze da se ucini i STA:confused: da bi se sacuvao gradac posto mislim da bi prijala promena u ekoloskom istoimenom drustvu ciji ljudi za sve ove godine nisu napravili pomaka . Sve je zaraslo nema klupa kanti za smece - cuvari rade sta im se hoce dajte neke predloge ko zna mozda neko ko treba ovo procita na kraju krajeva TO JE NASA REKA:heart:
 
Bilo bi lepo kad bi se omladina organizovala, da sve to pokrci, pokosi, cak i osnovac moze sam naparviti kantu... Dakle treba nam akcija po skolama, pre svega osnovnim, ali i srednjim. Naravno ne mislim da je pametno da osnovci krce, pa da se povrede, ali mislim da bi srednje skole mogle to da organizuju. Za odrasle nemam ideju ni kako da ih odvratimo od navika da sve zivo bacaju u Gradac, a kamoli kako da se prikljuce nekoj akciji. Ne bi skodila i neka nagradica od opstine, da podstakne malo nase lenje sugradjane...
 
Dosao bih ja da pola foruma nece da me ubije!!:D

Imam predlog da testericom za tehnicko prerezes ovo drvo dok mi ostali sredjujemo okolinu - mislim onako cisto da se iskupis
IMG_1468.jpg
 
Danas su "Tehnicari" cistili Ljubostinju,e cini mi se sutra Gradac ciste!! Zato ljudi sutra rano ujutru se iskupite pa na ciscenje!!:lol: Ja nemogu sutra trebam da idem da kupim gitaru i moram na praksu,ceo dan imam da provedem na praksi!!
 
Samo se vi zezajte, a tema glasi Gradac!:D
Ima li neko neki predlog kako bi mogli da organizujemo neko takmicenje npr. u pravljenju kanti za otpatke, mislim da je to relativno lako napraviti, od drveta, ko ima mogucnosti...
Klupe su vec previse za nas, ali to sa ciscenjem nije lose, podseca me na one stare radne akcije kad su se radili putevi... da nam stariji ne prigovaraju stalno kakvi smo... a to moze biti zanimljivo druzenje
 
Ajd da se lepo nadjemo na gradcu da ga obidjemo pa da vidimo sta moze . OVERKILL ja cu te branim posto vidim da sam ovde najstariji - po godinama
 
JA SAM ZA STO SE MENE TICE MOZE I SUTRA NA PLOCAMA NA PR SAMO DA UTVRDIMO VREME - STO DA NE BAS JE DOBRA FORA DA SE SKUPIMO ISPRICAMO SLIKAMO ITD. MISLIM DA OVO JOS NISU RADILI NA OSTALIM FORUMIMA
 

Back
Top