Dokle ce Boris Tadic da obmanjuje birace u Srbiji?

mislim dokle ce da prica nebuloze da moze i kosovo i eu , pre ili kasnije srbija ce morati da izabere ili kosovo ili eu to nam je poruceno i od strane najvisih zvanicnika te tvorevine i jasno se vidi iz aviona.

znaci zasto boris tadic ne izadje ko covek i kaze ili kosovo ili eu kad je jasno da ne moze i jare i pare...

Smaras sa temama o borisu tadicu, a kazi jedan argument, ili koji dokument propisuje da srbija mora da prizna nezavisnost kosova da bi usla u EU. Mani me tvojih i radikalskih tvrdnji, daj mi nesto validno.
 
mislim dokle ce da prica nebuloze da moze i kosovo i eu , pre ili kasnije srbija ce morati da izabere ili kosovo ili eu to nam je poruceno i od strane najvisih zvanicnika te tvorevine i jasno se vidi iz aviona.

znaci zasto boris tadic ne izadje ko covek i kaze ili kosovo ili eu kad je jasno da ne moze i jare i pare...

Па докле год има оваца за шишање! И ко ти је рекао да је он човек, ја сам био убеђен да је манекен? :mrgreen:
 
Smaras sa temama o borisu tadicu, a kazi jedan argument, ili koji dokument propisuje da srbija mora da prizna nezavisnost kosova da bi usla u EU. Mani me tvojih i radikalskih tvrdnji, daj mi nesto validno.

Da su hteli Srbiju da prime u EU,primili bi je vec do sada.
Pa demokrate vladaju vec osam godina.
Logicno je da ce da traze da Srbija prizna Kosovo.
Zar ti nije dosadila ta EU i Ds demagogija? :mrgreen:
 
mislim dokle ce da prica nebuloze da moze i kosovo i eu , pre ili kasnije srbija ce morati da izabere ili kosovo ili eu to nam je poruceno i od strane najvisih zvanicnika te tvorevine i jasno se vidi iz aviona.

znaci zasto boris tadic ne izadje ko covek i kaze ili kosovo ili eu kad je jasno da ne moze i jare i pare...

Znači, poslednji put: stavi i obmane tvoje strane da pokažeš da si korektan sagovornik.
Npr. dokle će radikali da obmanjuju narod i viču da je Kosovo i dalje srpsko, kada nam je poručeno da je stvar svršena.
Možeš po želji da ubaciš i onaj detalj sa avionom.


Da li smo se razumeli?
 
mislim dokle ce da prica nebuloze da moze i kosovo i eu , pre ili kasnije srbija ce morati da izabere ili kosovo ili eu to nam je poruceno i od strane najvisih zvanicnika te tvorevine i jasno se vidi iz aviona.

znaci zasto boris tadic ne izadje ko covek i kaze ili kosovo ili eu kad je jasno da ne moze i jare i pare...

Ne moze jar ei pare.. ali zato moze Kosmet a EU .. neka ceka ceca :lol:

Ko faka EU i njihove stalen zahteve i bre izsisase nam krv vise... ima jos zemalja na svetu sa kojima mozemo doobro da radimo i zaradimo. Cirka 75% zemlaj na svetu bi sa nam aimalo prijateljske i ravnopravne odnose.. pa sto bi mi trcalid a nas EU voli? Pih, ko ih bre ... vise mi njima trebamo nego oni nama.

Ajmo mi malo biznis sa rusima pa da ne bude da preko srbije hrvatska ia 3 puta a slovenija 6 puta veci izvoz u rusiju...

O tome ti zucko pokreni temu a ne o bajkama i EU... mada meni to vis elici na basne ali ajd :lol:

E da, i pokreni temu zasto je hrana kod nas isto kost akoa i u Eu a zasto nam plate nisu kao u Eu kad s evi toliko kunete u Eu itd...

Ajmo malo... uvati decu u komsilukui pricaj im bajke , basne i price o "u svetu postoji jedno carstvo..." :lol:
 
Smaras sa temama o borisu tadicu, a kazi jedan argument, ili koji dokument propisuje da srbija mora da prizna nezavisnost kosova da bi usla u EU. Mani me tvojih i radikalskih tvrdnji, daj mi nesto validno.


12. mart 2008. | 07:20 -> 18:06 | Izvor: Beta, Tanjug
Ljubljana -- Rupel je rekao da bi zemlje Zapadnog Balkana prilikom ulaska u EU morale potpisati sporazum da neće drugima sprečavati ulazak.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=03&dd=12&nav_id=288786&nav_category=11

-------

pod tim zemljama se podrazumeva i kosovo
 
Jakšić: Tadić prodaje teritoriju
12. april 2008. | 16:59 | Izvor: Beta
Kosovska Mitrovica -- Marko Jakšić i Milan Ivanović ocenili su da bi potpisivanje Sporazuma o saradnji i pridruživanju EU značilo posredno priznavanje nezavisnog Kosova.

Srbi sa Kosova i Metohije neće sedeti skrštenih ruku. Nećemo dozvoliti najvećem izdajniku u modernoj srpskoj istoriji Borisu Tadiću da jedan takav potpis prođe neopaženo", rekao je Jakšić u Kosovskoj Mitrovici, na zajedničkoj konferenciji za novinare Zajednice srpskih naselja i opština i Srpskog nacionalnog veća centralnog Kosova.

Organizovaćemo demonstracije ispred njegovog kabineta i ukazati da izdaja Kosova ne može i ne sme da se odradi na tako perfidan način, najavio je Jakšić i pozvao predsednika Srbije Borisa Tadića da zbog "vlasti i funkcije ne prodaje državnu teritoriju".

Jakšić je optužio ministra odbrane Dragana Šutanovca da, "ulazeći u sedište NATO-a u Briselu na zadnji ulaz, želi da napravi sporazum koji bi isključio Kosovo iz sastava Srbije".

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=04&dd=12&nav_id=293683


------------

srbi sa kosova smatraju da je boris tadic najveci srpski izdajnik u modernoj istoriji srbije i da obmanjuje narod u srbiji
 
Znači, poslednji put: stavi i obmane tvoje strane da pokažeš da si korektan sagovornik.
Npr. dokle će radikali da obmanjuju narod i viču da je Kosovo i dalje srpsko, kada nam je poručeno da je stvar svršena.
Možeš po želji da ubaciš i onaj detalj sa avionom.


Da li smo se razumeli?

Наравно да је КОСОВО И МЕТОХИЈА СРПСКА ПОКРАЈИНА! Шта ту није јасно ???
 
jomini ja sam pricao o iskrenosti i smisao ovog topica je da srbi vise ne treba da se obmanjuju od strane svojih politicara nego da politicar jasno i glasno kazu kako stoje stvari ,a stvari sto je tako da moramo da biramo kosovo ili eu i da odluci narod onako kako zeli .

a jasno je da EU trazi od srbije da prizna nezavisnost kosova ako zeli da postane njen clan.
 
jomini ja sam pricao o iskrenosti i smisao ovog topica je da srbi vise ne treba da se obmanjuju od strane svojih politicara nego da politicar jasno i glasno kazu kako stoje stvari ,a stvari sto je tako da moramo da biramo kosovo ili eu i da odluci narod onako kako zeli .

a jasno je da EU trazi od srbije da prizna nezavisnost kosova ako zeli da postane njen clan.

Pa ako već kritikujemo, hajde da kritikujemo sve muljatore i lažove. Znači da udaramo po svima.
 

Back
Top