kako vam ide ostvarivanje novogodisnjih rezolucija?

moje novogodisnje rezolicije:roll:
1. naucicu da kazem bez i najmanje grize savesti NE svim smaracima i emotivnim i energetskim vampirima iz okoline => ova odluka se pretapa u sledecu: ovo je moja godina kao i sve naredne, posvecujem je iskljucivo sebi, radu na sebi i sredjivanju sopstvenog zivota. nema vise trosenja energije na gluposti. sredjujem prioritete!
2. sredjujem finansije => konacno krecem da zapisujem i ulazim u trag rupama bez dna :D
3. prestajem da se farbam
4. zavrsavam magistarske do kraja godine ali bez pritiska dan po dan:D:D ( ovo nije jedna odluka, u nju ulazi vise njih, ali da ne davim) i pripremam teren da u 2009. pocnem sa ozbiljnim zaradjivanjem pariccccaaaa
5. vaspitacu ovog mog ludog psa

...ima toga jos, i potrudila sam se da ovaj put sve bude vrlo dostizno i/ili krajnje vazno.
ps. bas mi je zanimljiv redosled kojim sam postavila spisak...

vidim da je jedina stvar koju sam kompletno realizovala pod 3.):mrgreen: hehe prestala sam da se farbam.
1.) "NE" jos nisam naucila bas skroz da kazem :lol: tako da kada sam otisla da ipak otkazem pristanak za posao koji mi je ponudjen, a da ne uvredim nikoga i ne ispadnm nezreli debil, uspela sam da ponovo prihvatim posao
bonk4tt.gif
bonk4tt.gif
bonk4tt.gif
strasno.
2.)jos nisam sredila finansije:oops::oops::oops:
4.)khm khm radim na tome:oops:
5.)borimo se sa vaspitavanjem ali za to imam godinu dana fore pa cu valjda uspeti...

n) nisam obecala ali krenula sam ponovo na yogu i super je!

a vi? ajte iskreno...
 
Hhahahahah super tema ...ja sam skromna jako...dakle
1. Pocecu da idem u teretanu i platiti licnog trenera da me bicuje dok treniram jer ja nisam disciplinovana da svojevoljno idem
2. Nacicu normalnog frajera sa kojim cu imati ozbiljnu vezu i izbegavacu sledece tipove: ozenjene, j.ebivetre, alkoholicare, radoholicare, one bezdusne i bez emocija, lencuge koje jos uvek zive kod mame i tate a imaju preko 30god, neradnike, neobrazovane,....
3. Pormeniti posao ukoliko ne bude povecanje plate
4. Otici na more na 10 dana
5. Upisati neki strani jezik Italijanski ili spanski ili francuski
6. Poceti da cenim malo tj mnogo vise sebe i sebe stavljati na prvo mesto u zivotu
7. odvojiti malo vise vremena za drugarice i kafenisanje

..............za sada toliko


Jeeeeeeeeeee pa ja nista nisam uradila,.......meni je sve krenulo nizbrdo...
 
e pa ovako: vec je april i imale ste 4 meseca da nesto uradite:mrgreen: nesto sam se pitala sta li sam ja to sebi "obecala" da cu se u 2008. potruditi da ostvarim i iskopah ovu temu:http://forum.krstarica.com/threads/187356

jeste li nesto uradile? ili su to bile samo prazne price?

Ufff,taman sam se zapitala sta li sam napisala.....:lol:

Ide po planu...gradi se kuca...do kraja ljeta planiramo useljenje...pa videcemo...:)
 
e pa ovako: vec je april i imale ste 4 meseca da nesto uradite:mrgreen: nesto sam se pitala sta li sam ja to sebi "obecala" da cu se u 2008. potruditi da ostvarim i iskopah ovu temu:http://forum.krstarica.com/threads/187356

jeste li nesto uradile? ili su to bile samo prazne price?

Obecala sam svasta sebi kao npr manje cu bacati para na gluposti, necu se opterecivati nekim sitnicama , vise cu uciti, prestacu da pijem kafu, prestacu da telefoniram do besvesti. Iako su sve jako jednostavne, skoro smesne u odnosu na neke bitne odluke koje ljudo donose, ja se nijedne ne pridrzavam potpuno... Tek ponekad...:-(
 

Back
Top