SRS - proizvod neobrazovanosti

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
I zaboravila sam kvazi patriote koji rade negde po Evropskoj uniji koju toliko mrze ... izrabljuju ih tamo pa svi redom seku vene za Tomom i njegovom Srbijom do Karlovca itd.

ja verujem da najveci deo glasaca iz dijaspore glasa za SRS bas zato sto imaju "nikakav" posao [kvalifikacije] i da se tamo osecaju izrabljenimi, a onda.... nastavaka je jasan, mrznja prema gazdama, "ljubav" prema domovini .... covek mora lagati sebe da bi ostao na tom trulom zapadu
 
"Ode covek da da pita da odradi pripravnicki staz u ZZJZ (a to sad drzi g17+) a oni kazu- nisi nas. Kad kasnije sazna da su primljeni clanovi g17+ i..." Taj covek (dotada zakleti demokrata) mozete da zamislite, postao biracko telo srs-a. Pa ko je kriv? Zasto "demokrate" odbijaju normalne ljude od sebe?
@Ljudmila
"Pa lepo je dokazano statističkim istraživanjima da za SRS uglavnom glasaju ljudi sa nižom školskom spremom."
E ovaj tip nije sa nizom sss.
 
Upravo tako. Odu tamo sa osnovnom ili srednjom školom, jezik naravno ne znaju dovoljno dobro pa su prinuđeni da rade neki šlj posao. I onda su im krivi ti iz Evropske Unije, kapitalisti, izrabljivači i i tako to i onda kao rešenje svih problema nagovaraju nas da ne ulazimo u EU jer su oni tamo zli i mrze Srbe :) Što se ne javi neki doktor nauka iz dijaspore pa nas ne posavetuje da ne idemo u EU ... možda zato što tamo cene njihov rad za razliku od zavarivača, prodavaca kokica, perača sudova i sl. Nemam ja da se razumemo ništa protiv njih ali nismo valjda toliko pukli pa da nas oni uče šta ćemo i kako ćemo.
 
Pa lepo je dokazano statističkim istraživanjima da za SRS uglavnom glasaju ljudi sa nižom školskom spremom. Ne želim da vređam sve te ljude, uvek se i tu nađe poneko pametan ali uglavnom su njihovi glasači glupi, zatucani i primitivni ljudi i to uglavnom u provinciji ...


Samo sam trenutni simpaziter SRS ali vidim da ovaj topić sav treperi od DOS uvreda prema njihovom članstvu i simpaziterima pa se stoga osećam prozvanim.

Ovo što si ovde napisala trenutni je izliv besa i nemoći prema dvotrećinskoj Srbiji koja neumitno gazi osvedočene i dokazane srbomrzce.

Molim te objasni mi odakle iz tebe izvire ovolika mržnja i bes prema prema srpskom narodu koji ne deli tvoje mišljenje.

Moja predpostavka je da si ti duboko priviligovana u nekom DOS mračnom poslu, imaš prelepu nezasluženu platu, verovatno kao provereni kadar koji ima mnogo što-šta da izgubi njihovim porazom na izbirima te stoga toliki izliv negativni enrgije.

Grešim li ?

ps.
A da mogu da budem kao i ti evo ti dokaz :

Pa lepo je dokazano statističkim istraživanjima da za DS i LDP uglavnom glasaju ljudi sa nižom školskom spremom. Ne želim da vređam sve te ljude, uvek se i tu nađe poneko pametan ali uglavnom su njihovi glasači glupi, zatucani i primitivni ljudi i to uglavnom u provinciji.

Ali ovo ne vodi nigde osim mržnji te stoga javno se odričem ovoga što sam napisao pod ps.
 
ja verujem da najveci deo glasaca iz dijaspore glasa za SRS bas zato sto imaju "nikakav" posao [kvalifikacije] i da se tamo osecaju izrabljenimi, a onda.... nastavaka je jasan, mrznja prema gazdama, "ljubav" prema domovini .... covek mora lagati sebe da bi ostao na tom trulom zapadu


A ko si ti da uopšte raspravljaš o ovoj temi?

O njoj znaš samo sa foruma i ništa više.
Znači tvoje učešće na njoj je samo zbog provokacija.
 
"Ode covek da da pita da odradi pripravnicki staz u ZZJZ (a to sad drzi g17+) a oni kazu- nisi nas. Kad kasnije sazna da su primljeni clanovi g17+ i..." Taj covek (dotada zakleti demokrata) mozete da zamislite, postao biracko telo srs-a. Pa ko je kriv? Zasto "demokrate" odbijaju normalne ljude od sebe?
@Ljudmila
"Pa lepo je dokazano statističkim istraživanjima da za SRS uglavnom glasaju ljudi sa nižom školskom spremom."
E ovaj tip nije sa nizom sss.

To je jedan u hiljadu slučajeva. Ja radim u stranoj školi, nastava se odvija na engleskom jeziku, drže nas većinom Amerikanci i školu upisuju uglavnom deca diplomata pa se opet nađe poneki zaposleni radikal ... i nema nikakvih problema zbog toga. Valjda sve zavisi na koga naletiš, ja sam samo rekla kako je generalno. A izuzetaka uvek ima ...
 
Upravo tako. Odu tamo sa osnovnom ili srednjom školom, jezik naravno ne znaju dovoljno dobro pa su prinuđeni da rade neki šlj posao. I onda su im krivi ti iz Evropske Unije, kapitalisti, izrabljivači i i tako to i onda kao rešenje svih problema nagovaraju nas da ne ulazimo u EU jer su oni tamo zli i mrze Srbe :) Što se ne javi neki doktor nauka iz dijaspore pa nas ne posavetuje da ne idemo u EU ... možda zato što tamo cene njihov rad za razliku od zavarivača, prodavaca kokica, perača sudova i sl. Nemam ja da se razumemo ništa protiv njih ali nismo valjda toliko pukli pa da nas oni uče šta ćemo i kako ćemo.
Gresis!Bas oni iz EU glasaju za stranku koja ima "nameru" da Srbija udje u EU!
 
ako pogledate vucica u placenim terminima..ne mogu da citiram bas posto sam video onako na preskok ali zvuci ovako nekako.."evo ko od tih demokrata zna vishe stranih jezika od mene..ko se od njih vishe razume u kompijutersku tehniku,ko od njih..i tu sam prebacio na tekmu..radikali neobrazovani..svasta
 
Pa lepo je dokazano statističkim istraživanjima da za SRS uglavnom glasaju ljudi sa nižom školskom spremom. Ne želim da vređam sve te ljude, uvek se i tu nađe poneko pametan ali uglavnom su njihovi glasači glupi, zatucani i primitivni ljudi i to uglavnom u provinciji ...

za pocetak kladim se da kao birac radikala imam vece obrazovanje od tebe.

za kraj ljudi sa nizom skolskom spremom glasaju najvise za radikale jer su ti ljudi ekonomski i socijalno najugrozeniji sloj stanovnistva takve ljude su uglavnom demokrate ekonomski unistile, isterale na ulicu, njihove fabrike rasprodali u lopovskim pljackama kroz privatizaciju i tako dalje.

ti si sa ovim ovakvim razmisljanjem pokazala da si izuzetno neobrazovana i zatucana osoba.
 
Samo sam trenutni simpaziter SRS ali vidim da ovaj topić sav treperi od DOS uvreda prema njihovom članstvu i simpaziterima pa se stoga osećam prozvanim.

Ovo što si ovde napisala trenutni je izliv besa i nemoći prema dvotrećinskoj Srbiji koja neumitno gazi osvedočene i dokazane srbomrzce.

Molim te objasni mi odakle iz tebe izvire ovolika mržnja i bes prema prema srpskom narodu koji ne deli tvoje mišljenje.

Moja predpostavka je da si ti duboko priviligovana u nekom DOS mračnom poslu, imaš prelepu nezasluženu platu, verovatno kao provereni kadar koji ima mnogo što-šta da izgubi njihovim porazom na izbirima te stoga toliki izliv negativni enrgije.

Nisam kadar DOS-a niti se bavim mračnim poslovima, živim od plate koju zaradim na regularnom radnom mestu. Zapravo nisam ni član nijedne stranke a glasam za DS zato što su uspeli da me ubede u svoj program i zato što znam kakav je legitimetet ljudi koji stoje iza svega toga. Ne mrzim nikoga, jednostavno nazivam stvari pravim imenom. Da li si nekada bio na mitingu radikala? Ja nisam ali sam dva puta videla njihove glasače. Jednom pre 2-3 godine na trgu Nikole Pašića kad su išli u kolonama da slušaju Tomu na Trgu i drugi put nedavno kad su imali konvenciju u Areni i okupirali sve okolne ulice. Pogledaj malo kakvi su ti ljudi, kako izgledaju, kako su u 17h većinom pijani, kako pevaju na sred ulice, bacaju flaše, kese od hrane i sl. pa onda pričaj. Pazi, ne kažem ja da su svi takvi ali eto to je profil dobrog dela njihovih glasača. I nisu ljudi krivi, u ovakvim socijalnim uslovima teško i da mogu da budu drugačiji. Problem je u toj stranci. Koji bi normalan, lepo vaspitan čovek (apsolutno ne pričam o školskoj spremi nego o kućnom vaspitanju) želeo da ga u svetu predstavljaju ljudi deset puta gori od njega. Ja polazim od sebe, neću da ispred mojih interesa stoji Toma koji ljude naziva govedima, Vučić koji svima upada u reč i jedino ume da naziva ljude lopovima, Jovanovićka koja se poliva vodom, Šešelj koji se valjao kao prase dok su ga iznosili iz skupštine itd. Ili ti možda voliš da te vode gori od tebe?
 
Pa lepo je dokazano statističkim istraživanjima da za SRS uglavnom glasaju ljudi sa nižom školskom spremom. Ne želim da vređam sve te ljude, uvek se i tu nađe poneko pametan ali uglavnom su njihovi glasači glupi, zatucani i primitivni ljudi i to uglavnom u provinciji ...

Mislim da se ne moze bas tako reci. Znam dosta ljudi sa SSS ili VSS koji glasaju za SRS.
Za SRS pre svega glasaju ljudi koji tesko zive. Koji su bez posla,ili ako ga imaju rade 10-15000 dinara,penzioneri...Uglavnom oni koji jedva sastavljaju kraj sa krajem. I oni kada cuju populisticke lazi radikala( tipa: kada mi dodjemo na vlast sve ce biti super,radice fabrike,svi ce imati dobre plate,penzije,hleb ce biti 3 dinara,nece biti kriminala,droge,mostovi ce se praviti za 5 evra) poveruju u to. Uvek je bilo i bice: ocajne je najlakse prevariti. Svako ima pravo na svoje misljenje,ali bi svi ti trebali da se upitaju zasto radikali sve to nisu uradili od 1996 do 2000.godine kada su bili na vlasti.
 
u srbiji ko posluje tj zaradjuje za zivot , moze da bude zadovoljan samo neko ko je kriminalac i mutljaros jer u srbiji se baveci se privatnim biznisom ne moze posteno zaradjivati za zivot.

da bi dolazio do poslova mora da mitis ljude, mora da ih vodis na ruckove , vecere da im placas putovanja , inspektorima finansijskim i drugim inspekcijama moras nonstop da trpas mito u dzep da te ne bi oglobili sa minimalnom kaznom od 100.000 dinara. svako ko kaze da je drugacije laze . i tako to. recimo to na zapadu, na koje se ovi neobrazovani dosmalijski kadrovi pozivaju ,nije slucaj.

tamo na tenderima ne pobedjuje onaj ko ponudi tenderskoj komisiji bolji mito vec najkvalitetniji .

sa ovakvim drustveno politicko ekonomskim sistemom u srbiji mogu da budu samo zadovoljni lopovi, kriminalci, banditi i sljam.

u koje ti spadas ljudmila odaberi sama.
 
za pocetak kladim se da kao birac radikala imam vece obrazovanje od tebe.

za kraj ljudi sa nizom skolskom spremom glasaju najvise za radikale jer su ti ljudi ekonomski i socijalno najugrozeniji sloj stanovnistva takve ljude su uglavnom demokrate ekonomski unistile, isterale na ulicu, njihove fabrike rasprodali u lopovskim pljackama kroz privatizaciju i tako dalje.

ti si sa ovim ovakvim razmisljanjem pokazala da si izuzetno neobrazovana i zatucana osoba.

Samo jedno pitanje za tebe: zasto radikali sve to sto sada obecavaju nisu uradili od 1996. do 2000.godine?
 
Samo jedno pitanje za tebe: zasto radikali sve to sto sada obecavaju nisu uradili od 1996. do 2000.godine?

neeeeee....
s015.gif
 
za pocetak kladim se da kao birac radikala imam vece obrazovanje od tebe.

za kraj ljudi sa nizom skolskom spremom glasaju najvise za radikale jer su ti ljudi ekonomski i socijalno najugrozeniji sloj stanovnistva takve ljude su uglavnom demokrate ekonomski unistile, isterale na ulicu, njihove fabrike rasprodali u lopovskim pljackama kroz privatizaciju i tako dalje.

ti si sa ovim ovakvim razmisljanjem pokazala da si izuzetno neobrazovana i zatucana osoba.

Markowac, ako jesi super, svaka čast. Samo se seti onoga - s kim si, takav si. Ako ti voliš da te prestavlja primitivac kao Nikolić onda stvarno ne znam šta da ti kažem. :roll:

Demokrate zaista nisu dobro odradile privatizaciju, nisam slepa da to ne vidim niti zatucana da to poričem. Kralo se kako je ko stigao ali ima fabrika koje su dobro prošle, ljudi koji su dobili lepe otpremnine, plate su u proseku porasle. Nisu oni srž problema nego radikali i SPS za vreme kojih smo radili mesec dana za 10 maraka. Da su oni ostali na vlasti ne bi bilo privatizacije ali bi zato bilo sankcija, inflacije itd. Od 2 zla smo izabrali manje ... šta bi ti značilo da su firme srpske i da smo formalno zaposleni kada ne bi bilo para za sirovine da se pokrenu fabrike a pritom i da ima para ne bi mogli da uvozimo jer niko ne bi hteo da nam proda. Ili bi možda radikali, sps i Rusi to rešili? Čisto sumnjam. :mrgreen: i zamisli sada kada je sve rasprodato dođu radikali, nas opet svi iskuliraju ... gora situacija ne može da bude.

A što se tiče privatnog biznisa tu opasno lupetaš. Nije sada poenta da ja ovde iznosim neke privatne podatke ali kad si već tražiš evo reći ću za jedini primer koji znam. Suprug je 9 godina radio u inostranstvu u jednoj multinacionalnoj kompaniji, konkretno Filip Moris, uzeo otpremninu, vratio se i započeo svoj biznis pored toga što je dobio i posao u jednom ovdašnjem preduzeću. Odlično mu ide a pritom nije član partije, ne glasa, ne vodi nikoga na ručkove i sl. Tako da nije baš istina da ne može ...
 
Samo jedno pitanje za tebe: zasto radikali sve to sto sada obecavaju nisu uradili od 1996. do 2000.godine?

zato sto radikali nisu bili na vlasti od 96 do 2000te i to sam o pokazuje tvoju politicku nepismenost i neobrazovanje i zatucanost kad mozes da tvrdis tako nesto.

radikali su bili na vlasti od 98me do 2000te i tad smo ako nisi znao bili pod konstantnom agresijom NATO pakta i njihovih zlikovaca, pa smo imali bombardovanje, rusenje , okupaciju dela Srbije a to slozices se nisu bas neke prilike da bilo koja vlast pokaze svoje ekonomsko umece.

druga stvar u toj vladi SRS je imao neka smesna ministarstva kao recimo informisanja dok su sva bitna ministarstva kao sto su finansija, ekonomije, spoljnih poslova, vojske - kontrolsiali kadrovi iz SPS-a .

Tek kad SRS bude imao neka od ovih ministarstava pa situacija bude bila lose - imaces legitimno pravo da kritikujes. Do tad nemas za sta da ih kritikujes jer SRS jedina od svih velikih stranaka u Srbiji nikada nije imala mesto premijera i presudno uticala na politiku nase zemlje
 
za srs glasaju i ljudi koji su zrtva tranzicije,ljudi koji su pokradeni,kojima radikali obecavaju da ce se razracunati sa lopovima kada dodju na vlast..glasaju umereni patrioti razocarani u mlohu koji je pokrice za tajkune..dakle prevareni i ocajni..u jednom trenutku sam i sam hteo da glasam za njih..toliko mi je bila muka od "demokrata"..glasao ili ne,nista se nece promeniti..niko od njih nema ideju sta dalje,a kamo li neki dobro osmisljen program..samo pluvanje druge strane i prazna retorika..kao da je bitno ciji je vokabular veci..
 
zato sto radikali nisu bili na vlasti od 96 do 2000te i to sam o pokazuje tvoju politicku nepismenost i neobrazovanje i zatucanost kad mozes da tvrdis tako nesto.

radikali su bili na vlasti od 98me do 2000te i tad smo ako nisi znao bili pod konstantnom agresijom NATO pakta i njihovih zlikovaca, pa smo imali bombardovanje, rusenje , okupaciju dela Srbije a to slozices se nisu bas neke prilike da bilo koja vlast pokaze svoje ekonomsko umece.

druga stvar u toj vladi SRS je imao neka smesna ministarstva kao recimo informisanja dok su sva bitna ministarstva kao sto su finansija, ekonomije, spoljnih poslova, vojske - kontrolsiali kadrovi iz SPS-a .

Tek kad SRS bude imao neka od ovih ministarstava pa situacija bude bila lose - imaces legitimno pravo da kritikujes. Do tad nemas za sta da ih kritikujes jer SRS jedina od svih velikih stranaka u Srbiji nikada nije imala mesto premijera i presudno uticala na politiku nase zemlje


Sve jedno, sta ste uradili za te 2 god? Moglo je mnogo toga da se uradi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top