Za nezniji pol ...

Fifpif

Zainteresovan član
Poruka
298
Zanima me nešto:
1. Koja tri imena slavnih muškaraca ti prvo padaju na pamet? :think:
2. A, ako bi od trojice slavnih muškaraca za jednoga trebala da se udaš, :) sa drugim da legneš, :lol: a trećega da ubiješ, :shock: kako bi odlučila?
 
Zanima me nešto:
1. Koja tri imena slavnih muškaraca ti prvo padaju na pamet? :think:
2. A, ako bi od trojice slavnih muškaraca za jednoga trebala da se udaš, :) sa drugim da legneš, :lol: a trećega da ubiješ, :shock: kako bi odlučila?

ne bih se udala ni za jednog slavnog a legla bih sa svakim :-P;).
nijednog ne bih ubila, mozda bih ponekog samo malo mucila, mada mi to nije u prirodi:-)
 
Zanima me nešto:
1. Koja tri imena slavnih muškaraca ti prvo padaju na pamet? :think:
2. A, ako bi od trojice slavnih muškaraca za jednoga trebala da se udaš, :) sa drugim da legneš, :lol: a trećega da ubiješ, :shock: kako bi odlučila?

Javier Bardem,Coba Gooding Jr,Eric Roberts.
Moze isti redosled...:mrgreen:..ali nema potrebe da se ubijamo...bukvalno...:lol:pa moze broj 3 da posluzi u istu svrhu kao broj 2..
 
Milić Vukašinović!!!!!!Pod 1 i 2...a to za ubijanje....pa ne znam....mozda Bred Pita...odvratan mi je....ali bih se tako kresnula sa Milićem,i isto tako udala za njega...uh...mislim da mi je to postala preokupacija....stalno mislim o sexu sa njim...
 
Milić Vukašinović!!!!!!Pod 1 i 2...a to za ubijanje....pa ne znam....mozda Bred Pita...odvratan mi je....ali bih se tako kresnula sa Milićem,i isto tako udala za njega...uh...mislim da mi je to postala preokupacija....stalno mislim o sexu sa njim...

e ovo mi nije jasno pa bih volela da mi objasnis :rolleyes:....kako mozes da toliko mastas o nekome koga neznas?....mene tesko moze da preokupira i neko koga vidim uzivo pa mi jos i pruzi trenutke za pamcenje a kamoli neko ko mi je totalni stranac, tj lik na papiru....
 

Back
Top