Spijunaza

Profimare

Elita
Poruka
22.332
Sta vi mislite koja je najbolja tehnika za otkrivanje dileme da li se ja,ti,on,ona svidjam,svidjas... :D nekoj devojci ili nekom momku, ili uopste kako otkriti da se osobi koja se tebi svidja, i ti njoj svidjas??!!
 
Moras samo da naucis da gledas i pratis male znake koji svakog od nas neverbalno odaju.Dakle mislim na nacin na koji te gleda,kako skrece pogled,kako ti se osmehne,kako prodje rukom kroz kosu bas kada si ti u blizini.Naravno,uvek ti ostaje da je pitas...To ti je i najlakse i najteze,ali odmah znas na cemu si...
 
*Crnokosa*:
Moras samo da naucis da gledas i pratis male znake koji svakog od nas neverbalno odaju.Dakle mislim na nacin na koji te gleda,kako skrece pogled,kako ti se osmehne,kako prodje rukom kroz kosu bas kada si ti u blizini.Naravno,uvek ti ostaje da je pitas...To ti je i najlakse i najteze,ali odmah znas na cemu si...

Jutros su me mnoge gledale, skretale pogled kad se sretne s mojim, osmehivale mi se, prolazile rukom kroz kosu kad ja prodjem, i sve sam ih pitao jel bi htele malo Enrica! Sve shto sam dobio je dva:"Idi u pichku materinu!" i jedno :"Nosi se!"... Toliko o malim signalima...
 
Ej, crnokosa, shta ti radish??? A??? Jel to shto me ohrabrujesh mozda mali signal, da pokazemo ovom momku koji je postavio temu kako se to radi? Da li sad da pokusham da napravim neki dalji korak?
 
Eto, vidish, POP Mare, nije tesko biti fin. Sad cu da se javim crnokosoj devojci i prepustim se... Mozes da zakljucis temu... Bilo bi suvisno reci jos nesto posle ovakve demonstracije...
 
POP Mare:
Sta vi mislite koja je najbolja tehnika za otkrivanje dileme da li se ja,ti,on,ona svidjam,svidjas... :D nekoj devojci ili nekom momku, ili uopste kako otkriti da se osobi koja se tebi svidja, i ti njoj svidjas??!!
ma rekao sam ti sto puta, otvoreno je pitaj, i to je to... mozes da se ofajdis, ili da izvisis... nema trece! Mada znam o kome pricas, pa ako do sada nije shvatila da trzas na nju, e onda vala stvarno... Ma pitacu je ja... 8)
 

Back
Top