Ovo je razmisljanje jednog mladog i pametnog Srbina...svaka cast !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znas neso, u skoli smo takve kao ti zvali slihtare i tuzibabe - al' kad vec oces da budes tuzibaba, red je da prvi ne pocinjes sa psovanjem.

Pusti coveka da leci komplekse, takve u skoli smo castili na malom i velikom odmoru sa malim i velikim batinama :P ajde sada sine Neso, trci mami i reci ko te dir'o .... dat' ce mamica svom sinu Pez, ali prvo da popije Bensedin :P :D
 
Misliš nemaš više argumenata pa onda još jedna jadna kvalifikacija..........Rečnik ti je siromašan za razliku od osobe koja je na tvom avataru i koja ima mnogo bogatiji rečnik i nema ama baš nikakve veze sa tobom.................

Mislis argumenata poput onog tvog "ne s.e.r.i"?

Najgora stvar na internetu je sto po nekad covek greskom razmeni rec i sa ljudima koje u zivotu ne bi konstatovao ni dva posto.
 
Pusti coveka da leci komplekse, takve u skoli smo castili na malom i velikom odmoru sa malim i velikim batinama :P ajde sada sine Neso, trci mami i reci ko te dir'o .... dat' ce mamica svom sinu Pez, ali prvo da popije Bensedin :P :D

Ja sam takve kao ti slagao u kutiju šibica "sine"(ne daj Bože)...............Ti bi odavno trebalo da lečiš sebe......A što se tiče batina da si ovde u Srbiji rado bih ti došao gde god da si da ti objasnim te batine..................Pošto si kukavica zbrisao si daleko od Srbije gde za razliku od tebe pravi patriJoto ja živim sasvim dobro...............
 
Ja sam takve kao ti slagao u kutiju šibica "sine"(ne daj Bože)...............Ti bi odavno trebalo da lečiš sebe......A što se tiče batina da si ovde u Srbiji rado bih ti došao gde god da si da ti objasnim te batine..................Pošto si kukavica zbrisao si daleko od Srbije gde za razliku od tebe pravi patriJoto ja živim sasvim dobro...............

Pa slazem se sa tobom, mislim da nebi imao sanse protiv vas dvojice, tebe i El Muertea....nego jel ti i on trenutno prisutan u glavi ili je to samo laksi slucaj shizofrenije :P :D LMAO
 
Pa slazem se sa tobom, mislim da nebi imao sanse protiv vas dvojice, tebe i El Muertea....nego jel ti i on trenutno prisutan u glavi ili je to samo laksi slucaj shizofrenije :P :D LMAO

Veruj mi da je tvoja šizofrenija i fobija od DS-a neprevaziđena.......Za to nema leka,veruj mi......................

Protiv mene samog ne bi imao šanse...................
 
Zasto ljudi ne glasaju za DS koaliciju.

Zato sto zive lose,male im plate,crnce,ne trpe lazi.ne trpe ne pravdu!
A vama kojima nije jasno nije bitno da li su to crvnei ,plavi,zuti,zeleni.sivi ,vama ce uvek biti lepo,Bilo ko da pobedi vicete uvek da im se uslihtate.

DS je preuzeo Slobinu retoriku ,ako ovi ili oni pobede izolacija,propast, Ma mi smo vec 8 godina izolovani,koga oni to zamajavaju.
Zato postoje izbori da se menja ,sta su to uradili od 5 oktobra,svaki izbori uradicemo ovo uradicemo ono samo glasajte za nas!
Valjda treba da svima nama bude dobro !

SRBIJA:heart:
 
@ Šogun

Ponovo te podsećam da ne vređaš srpski jezik hrvatskim "rječima" patriJoto iz daleka.....................

А јеси ли ти паметњаковићу икада у животу чуо за
СРПСКИ РЈЕЧНИК Вука Караџића ????



a043.gif
 
А јеси ли ти паметњаковићу икада у животу чуо за
СРПСКИ РЈЕЧНИК Вука Караџића ????
A ti pametnjakoviću da znaš o čemu se radi ne bi sada lupetao gluposti...............Čuo sam za taj rečnik a to je samo Srpski jezik ijekavskog govornog područja..............Ono na šta sam ja mislio i što sam stalno ispravljao Šoguna odnosi se na njegovo izgovaranje npr. videt umesto videti,analizirat umesto analizirati itd............što su odlike hrvatskog jezika....................S toga eremita kuš bre!:rtfm:
 
А јеси ли ти паметњаковићу икада у животу чуо за
СРПСКИ РЈЕЧНИК Вука Караџића ????


A ti pametnjakoviću da znaš o čemu se radi ne bi sada lupetao gluposti...............Čuo sam za taj rečnik a to je samo Srpski jezik ijekavskog govornog područja..............Ono na šta sam ja mislio i što sam stalno ispravljao Šoguna odnosi se na njegovo izgovaranje npr. videt umesto videti,analizirat umesto analizirati itd............što su odlike hrvatskog jezika....................S toga eremita kuš bre!:rtfm:


Џиберу, могао си бар да научиш да цитираш туђ пост...хехехе........

Ти о СРПСКОМ ЈЕЗИКУ не знаш ама баш ништа, и зато сиктер у своју рупу за мишОве... у сваком посту имаш бар 5 грешака а нашао си другог да исправљаш, па шта ако јe човек Србин са јекавског или ијекавског говорног подручја, билмезу... ТО НИЈЕ ГРЕШКА !
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top