Ratko Mladić simbol Srbskog naroda..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Tamna-je-Noc

Obećava
Banovan
Poruka
62
Ratko Mladic ima pravo na svoje mesto u istoriji Srpskog naroda kao jedan od najvecih i najhrabrijih patriota.Ima pravo da bude predstavljen kao covek koji je uprkos svemu pod pritiskom svetske sile;Uspeo da stvori Srpsku državu..
Ratko Mladic nije samo Junak Srpskog naroda on je i njegov simbol
Hrabrost;Junastvo i velika zelja za odbranom Srpskog naroda

Ko želi da unisti njegov lik i delo ;I zabrani jednom narodu da ima svoje secanje i istoriju?

Nije teško odgovoriti na ovo pitanje;ni malo nije teško

Nekada davno smo se cudili kako to da nam je istorija oteta?
Kako to da su nam istoriju stvarali oni koji su nas najviše mrzeli?

To se desavalo pred nama samim pod Titovom diktaturom
To se desava i sada pod Tadicevom diktaturom

Ispred nosa nam kradu istoriju;Stvaraju po obicaju dve slike

Naše junake su kroz vekove blatitli pred nama samima

Zašto se cuditi?

Sada imamo priliku da unistimo ovu LAZ koja se pocela mnoziti

I svojim Junacima obezbedimo mesto koje zalsuzuju

Ratko Mladic je Junak i ima pravo na svoje mesto u Istoriji Srpskog naroda.Mesto Junaka i Vojskovodje koji je spasao ;;odbranio i doneo svetlost Srpskom narodu

Ratko Mladic znaci -SLOBODA I ISTINA;SVETLOST I BLAGOSTANJE
Ratko Mladic znaci PRAVDA I SRBIN

Ratko Mladic je ono sto svi mi treba da budemo PONOS! :heart:

mislite o tome...
 
Slazem se...
Ratko Mladic ima pravo na svoje mesto u istoriji Srpskog naroda kao jedan od najvecih ....
e ovaj nastavak je vrlo diskutabilan i o njemu ce konacan sud dati istorija koja ce se pisati za jedno 50 - 100 godina.
sto bi NjegUsh rekao; "Vrijeme je majstorsko resheto"
 
Zanimljivo je da se u naslovu teme insistira na recju "srbskog" (jos napisano nepravilno, velikim slovom), ali da u teksu stoji pravilno: srpski.

Sad, zlikovci i strani p(l)acenici se reci da je ovo sto govorim nebitno, ali braco i sestre (drugarice i drugovi...) zavere su svuda oko nas, i svaki detalj je bitan.
 
Ovaj novi RM liči, malko, na našu bože-pomozi, Ona se loži na istoriju,generale, pravdu i nepravdu i Boru Čorbu...

Tamna je noc
Nebo tmurno i sumorno
Nigde zvezde ni meseca
Ja se osecam umorno
Tamna je noc
Ljudi uzivaju u nadi
Da ce sve biti bolje
Da nece crknuti od gladi
Svi cekamo
Neke malo bolje dane
Tamna je noc
Zora nikako da svane
Tamna je noc
Mi malaksali i bledi
Pitamo se
Kolko li ovaj zivot vredi
Tamna je noc
Ne vidi se prst pred okom
Zavrsicemo svi
U mraku uzasno dubokom
Tamna je noc
Sve je suvise mracno
Vodimo se ko nestali
To je, nazalost, tacno
Tamna je noc
Sve je propalo davno
Uz nesto malo ponosa
Mi izumiremo slavno
 
Neki ljudi su živi zato što su ih spasili vojnici kojima je komandovao Mladić. Neki, sa druge strane, nisu. Razmisli malo o tome pre no što nekoga optužiš da je nastran.

Bas tako, meni je draze da su danas zbog njega medju zivima hiljade srpskih civila, nego hiljade muslimanskih vojnika (i vojno sposobnih muskaraca).

General Mladic je heroj Srpskog naroda, a drugi mogu stopama njegovih neprijatelja da pokazu solidarnost :P :D
 
Bas tako, meni je draze da su danas zbog njega medju zivima hiljade srpskih civila, nego hiljade muslimanskih vojnika (i vojno sposobnih muskaraca).

General Mladic je heroj Srpskog naroda, a drugi mogu stopama njegovih neprijatelja da pokazu solidarnost :P :D

A ti ga pratiš tako što si zbrisao na mrski ti zapad i da zarađuješ mrske ti zapadne pare.....pravi patriJoto iz daleka.........................
 
Bas tako, meni je draze da su danas zbog njega medju zivima hiljade srpskih civila, nego hiljade muslimanskih vojnika (i vojno sposobnih muskaraca).

General Mladic je heroj Srpskog naroda, a drugi mogu stopama njegovih neprijatelja da pokazu solidarnost :P :D

Nishta chudno!!!
Bolesnik kolko 'ocesh

Isto takvih ima koji se zaklinju u Haradinaja,Gotovinu,Bin Ladena......i pacovi su im kucni ljubimci:shock:
 
Svakako, i zbog tih "nekih zivih" nije zivo nekoliko hiljada!!!:x:x:x:x:x:x

Strashna sramota i najcrnji "pechat" koji ce Srbi morati josh dugo da nose!


Mladić je srpski heroj.

Naravno da za vas muslimane,šiptare i hrvate on može biti samo protivnik te stoga vaše mišljenje u ovom slučaju nije relevantno.

Zato molim te uzdrži se od suvišnih kometara jer nije umesno ni izreženo na pravom mestu i u pravom kontekstu.

Uostalom kakva to tebe patološka mržnja vuče, prema srpskom narodu, da svaku temu u kojoj se veličaju pravi srbi ti svojim tekstovima omalovažavaš.
Ti si očiti dokaz da vaša (mislim na hrvate,muslimane i šiptare) mržnja prema Srbiji ne vuče korene od skora već je duboko ukorenjena u vašu svest generacijama.
 
Slazem se...
Ratko Mladic ima pravo na svoje mesto u istoriji Srpskog naroda kao jedan od najvecih ....

za mene nastavak nije diskutabilan.

Ratko Mladic ima pravo na svoje mesto u istoriji Srpskog naroda kao jedan od najvecih i najhrabrijih patriota.
inace zalim svaku osobu koja takve ljude smatra herojima, a ne mogu im pomoci. verujem da i danas posotje ljudi koji hitlera smatraju najvecim sinom nemacke.
 
A ti ga pratiš tako što si zbrisao na mrski ti zapad i da zarađuješ mrske ti zapadne pare.....pravi patriJoto iz daleka.........................

Ja nisam na mrskom zapadu shabane, ja sam u Kanadi a ta zemlja ima ime i prostire se na sve cetri geografske odrednice ;) zaradjujem drage mi kanadske dolare i pratim dugogodisnju humoristicku emisiju zvanu "Srbi i izobri" ;) ... bolje patriota iz daleka, nego izdajnik u kuci ;) :P
 
Mladić je srpski heroj.

Naravno da za vas muslimane,šiptare i hrvate on može biti samo protivnik te stoga vaše mišljenje u ovom slučaju nije relevantno.

Zato molim te uzdrži se od suvišnih kometara jer nije umesno ni izreženo na pravom mestu i u pravom kontekstu.

Uostalom kakva to tebe patološka mržnja vuče, prema srpskom narodu, da svaku temu u kojoj se veličaju pravi srbi ti svojim tekstovima omalovažavaš.
Ti si očiti dokaz da vaša (mislim na hrvate,muslimane i šiptare) mržnja prema Srbiji ne vuče korene od skora već je duboko ukorenjena u vašu svest generacijama.

Ti si "malo" pomerio prave vrednosti :shock:
Tvoja ljubav je chista patologija, jer to se kosi sa osnovnim, najbitnijim nachelom
razlikovanje DOBRA I ZLA !!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top