Dali se osecate vrednim seksa?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

crna_neba

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
344
Pitanje za zene: dali mislite da stvarno zasluzujete seks, tj. dali mislite da ste "za seks" uradile vise od pustog "pristajanja na njega".

Pitanje 2: dali mislite da ima nekih stvari kojima jeste zasluzile seks, i koje su to stvari. Cime ste to zasluzile da vam momci nude seks, tj da dobijete seks.

___

pitanje je jednostavno, odgovori neka budu "na pitanje" a ne da "skrecu", ili neka ih uopste ne bude (bolje nikakvi nego "neozbiljni odgovori").
 
Izgledom - iskljuceno, jer izgled ne zavisi od nas. Ne mozemo psihicki izmeniti izgled.

Oblacenjem i odrzavanjem izgleda - iskljuceno, zato sto nijedna od vas nece priznati da to radi "radi toga da momcima bude lepa", sve to radite "radi mene same" "radi tebe same" "bolje se osecam kad lepo izgledam itd odgovori

Flertom, time sto ste "napalile" momka - iskljuceno, osim ako zaista neki put prve pridjete nekome, te koje same prilaze mogu da se racunaju. Ali ako prilazi "sama" nekome ko je nekad< njoj prilazijo ili nekome koga poznaje to se ne racuna.... dakle, jedino zene koje bi same prisle nepoznatom coveku mogu reci da su time zasluzile seks, tj da su "povele pricu o tome". Al takvih ima jako malo, verovatno ni malo...

Ljubavlju koju pruzate momku - iskljuceno, jer jee*bete se pre nego sto zavolite nekog. Osim cure koje rade drugacije... ali tih gotovo i nema? Nema?

Ovo su primeri pogresnih odgovora.
_EDIt_ bice od mene i primeri sutra tacnih (odgovora) al muka me sad da pisem u polubudnom samtanju. sam stanju
 
dragi tvoj ja nisam draga tvoja nego sam musko:)
sta ne pitas? ne shvatih.
Nije bilo teško izvaliti.

Ne trudim se da "zaslužim seks" :lol: jer mi nije baš toliko stalo do samog seksa.
Dakle, sumirano - radije ću gledati TV ili srkati kafu nego lomatati se da se nekome dopadnem samo radi 15 minuta najverovaatnije lošeg seksa (bednog zadovoljstva posle koga ionako imam mnogo veće šanse da se osećam još bednije).

Sa onim koga volimo i s kim "jesmo" valjda ga niko od nas ne zaslužuje nego se podrazumeva :roll:

Baš si glupost pitao.
A znaš zašto? Zato što, iako se ne trudim, nije da nemam prilike :roll: za seks... dakle isključivo. I stvarno nije potrebno da se nešto preterano trudim (svi navedeni "pogrešni odgovori" bi bili maksimum truda) da bih došla do njega, a ako niko neće da se polomi da me navede na isti opet neću crći od bedaka, uvek imam televizor.
Kao što nekoliko puta lepo rekoh, mnogi momci bi yebali i mrtvu kokošku na ulici, samo da niko ne vidi.
 
Nije bilo teško izvaliti.

Ne trudim se da "zaslužim seks" :lol: jer mi nije baš toliko stalo do samog seksa.
Dakle, sumirano - radije ću gledati TV ili srkati kafu nego lomatati se da se nekome dopadnem samo radi 15 minuta najverovaatnije lošeg seksa (bednog zadovoljstva posle koga ionako imam mnogo veće šanse da se osećam još bednije).

Sa onim koga volimo i s kim "jesmo" valjda ga niko od nas ne zaslužuje nego se podrazumeva :roll:

Baš si glupost pitao.
A znaš zašto? Zato što, iako se ne trudim, nije da nemam prilike :roll: za seks... dakle isključivo. I stvarno nije potrebno da se nešto preterano trudim (svi navedeni "pogrešni odgovori" bi bili maksimum truda) da bih došla do njega, a ako niko neće da se polomi da me navede na isti opet neću crći od bedaka, uvek imam televizor.
Kao što nekoliko puta lepo rekoh, mnogi momci bi yebali i mrtvu kokošku na ulici, samo da niko ne vidi.

...nemoj da me ubijesh, samo pitam: da nisi devica u horoskopu?....:oops:
 
Pitanje za zene: dali mislite da stvarno zasluzujete seks, tj. dali mislite da ste "za seks" uradile vise od pustog "pristajanja na njega".

Pitanje 2: dali mislite da ima nekih stvari kojima jeste zasluzile seks, i koje su to stvari. Cime ste to zasluzile da vam momci nude seks, tj da dobijete seks.

___
.

...pa muskarci treba da 'zasluze' seks ne zene....:roll:mi ga zasluzujemo samim svojem bitisanjem:mrgreen:

mislim da nema neke razlike izmedju seksa za pare ili seksa iz dosade ili ovoga po zasluzi...

...ali definitivno zene ponekad pribjegavaju toj vaspitno -obrazovnoj metodi...seks po zasluzi.
 
ana ovaj forumcov ek moze da cuje i nesto tipa "zene radje gledaju tv nego sto im je stalo do seksa, do TV im je stalo MNOGO VISE" i to od zena koje se ne micu sa tema "Ljubav i seks" ebote pih...!!!!! povratih!
Dobrodošao u stvarni svet, mladi čoveče. Boli?

Vrlo jasno sam napisala da mi je više stalo do gledanja TV-a (ja skoro ne gledam TV) nego do seksa samog po sebi.
Za ocenu sa nekim koga volim ili do koga mi je bar stalo, koga ću sutra opet čekati za reprizu, tema je besmislena. Bar je nisi tako postavio.
 
Hej, možda je vama poražavajuće sve ovo, ali ja mogu ruku u vatru da mnogo velikom delu žena nije ni upola stalo do seksa koliko je vama, i trebalo bi da ste toga svesni. One fore sa revolucijom i slične gluposti... imaju utemeljenje u stvari u muškoj želji da yebe za džabe :mrgreen: ali nisu ni ženama ostale dužne. Dok su ranije muškarci po default-u u nekim godinama bili "iskusni" sada je situacija uglavnom obrnuta.....

Dve stvari: ne dovodim u pitanje seks kao uživanje, za žene. Takođe, sam seks bez obaveza lako može da bude stvar navike usamljenim ženama koje su, da kažem, ušle u neke godine, razvedene su ili se prosto nisu videle u vezi ni sa kim.

Stepen očaja je, ipak, i dalje neuporediv.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top