Šta najvishe volite da gledate na televiziji?

Otvorena vrata

Bratz

Otkacena plavusa

Pod suncem Sen Tropea

Seks i grad

Uf, to su sve serije

Filmove, fudbal, tenis, vesti, Beograde dobar dan, umetnicko klizanje, i jos jedna serija Beverli Hils, i jos jedna, Simpsonovi.

Zato sto u tome sto ja gledam nema obicnih prosecnih matoraca...

Gledam i Menjam zanu, da bih videla kakav sve imaju namestaj u kuci i kako im se oblace cerke i sinovi. I da navijam za jednu od dve porodice da uzmu vece pare.I da vidim razne gradove.

Gledam i 48 sati svadba, isto, da vidim namestaj i kako se oblace, i grad.
 
emisije:
Myth busters- oni ljudi nisu normalni.

Crazy lab-otprilike isto to,samo na drugom kanalu-od njih sam naucila kako se umace keks u caj a da se ne raspadne

One 2 kreatorke sto oblace hopeless ljude na BBC Prime-super emisija da skontas sta ti stoji a sta ne.

Ziveti sa-na Studiju B,skroz zanimljive teme

Kvadratura kruga-zanimljive price,mada retko uspevam da uhvatim termin

Moljac-ovo su nesto prestali da pustaju, a bas je bila fora emisija

Dizanje na B92- zbog Gorice najvise,bedak pa ne hvatam radio

serije:
Prison Break- imam sve epizode iz sve 3 sezone na diskovima ali ih namerno ne gledam da bi se nervirala nedelju dana sta ce da mu se desi sledece-mazohista...Ali,ja zato nemam problem da ne mogu da docekam 4. sezonu,hehe

Seranove-povremeno kad se navucem...Mada u poslednje vreme skoro nikad-zaspim.

kad imam vremena za gubljenje:
Tenis-bez obzira na to ko igra,da li je to fancy za gledanje i sl (ostale sportove ne gledam,tj izuzev umetnickog klizanja)

fashiontv i VH1-u pozadini,kad zurim u 1 tacku


Auuu,koliko sam ispisala...Moracu da katiram televiziju,nema smisla
 
...rbd...medjutim sada malo redje gledam jer puno imam da uchim....i prijemni i tako.....
onda south park,sundjer bob....vh1-mtv....b92 kad imaju neke emisije....mts(muzichka televizijska stanica)jer jedino na tom programu pushtaju bad copy pesme.....e daaaa,b92 pushta i ligu shampiona,pa kad uhvatim da igra manchester united....to ne sme da se propusti.....mislim...igraju odlichno....imaju cristiana ronalda.....eeeeeh.........
 
Fox Crime(prije bila ovisnik,sad se odvikavam jer su počeli da repriziraju
)...

jao,ja se pre nisam skidala sa fox crime, a sad.......ne setjam se kad sam ga poslednji put gledala....
@tema
najvishe volim da gledam neke krimi serije,detektivske (razlog:uvek interesantno),........
mada gledam i poneki reality show( skoro svaki :mrgreen: ), utakmice ac milana,i kada nadjem neku dobru seriju ili film.....
 

Back
Top