Prostitucija (ne belo roblje i trafiking, već ona "finija"...)

Je l` mislis na prostituciju u Beogradu?
Ili uopste?;)
halo oglasi i masaza za gospodu...kazu...nije provereno ;)

Ne, ne....To može svako da vidi, i nije ni provereno ni kvalitetno, niti postoji
garancija da nije u pitanju belo roblje.

Mislim na one aranžmane kad se zna u koji hotel, restoran, kafe... otići u koje vreme.
Ili neke šeme gde se u određenom društvu dele vizit-karte ili telefoni tih gospođica...


da nisi ti neki "iz muriju" ?
cim neznas gde i kako i koliko i netreba da ti damo informaciju
Ja iz muriju !?! Ma jok bre, prijem.
 
Zar ti nije bolje da izadjesh i da smuvash devojku za jedno veche, a da joj ne platish :lol:

Jel može bilo šta da se priča a da se ne smatra da je iz ličnog iskustva !?!

Možda jeste bolje, a možda me pali pomisao na to da platim, a možda je i nešto sasvim treće...

...Piši o postavljenoj temi, ne smaraj!

Bejbe bejbe trebace ti mnogo novca, bejbe bejbe, da bi bio moja ovca :)

Jesi li ti svesna da si anoreksična ?! kakav bre model ?!
 
:shock: ovo nije grad u kome ja živim :D

.. još je gore!!! weruj mi!!
286737-1.gif
 
"soske tenzija"?
a jel znas smekeru koliko ti treba para da ne kazem EVRAxza "finiju' prostituciju?
ako je prosek "koitus za 80e sat" "finija" ce da te otrese oko 200 pa navise Evrica za sat, a gde je vecera, a benzin, a da se okupas....PUNO PARA ZA MALO "snoske"...veruj:cool:

.. isto tako ćeš da prođeš i ako smuwaš neku lokalnu, samo što od snoške werowatno neće da bide niš' !! pa ti widi šta ti se wiše isplati.... osim ako nesi punišić( da imadeš dobru lemojznu iliti nekwu motorčinu), ondak će da ti se naskaču same, neš' moći da se obraniš....
mig-1-1.gif
 
.. pa to wiše ne prolazi ni u Mirjewu ni u Žarkowu ni u Belem wodama!! a kako će da se wrati kućama?? by foot!! tako moš samo nekwo krlje da fircaš...
empathyqz2-1.gif
smeh-1.gif

paove s Mirijeva nek se muvaju po zvezdari, ove iz zarkova ne dalje od banovog ili julinog brda a ove sto VODE BELE za njih barem ja nemam resenje:whistling: PRICICA JE ZAKON ZA DOBAR START I JOS BOLJE .....druzenje sa devojkom:super:
 

Back
Top