Konacno....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Titus.

Ističe se
Banovan
Poruka
2.276
...i na PDF "Politika" da se desi nesto dobro.Pozdravljam novog moderatora Lacija uz nadu da je ovaj potez "uprave" ujedno i najava dobrih starih vremena na krsti koja je bila najdemokraticniji i najbolji forum u Srbiji i imala najvecu popularnost sve do dolaska pojedinaca koji su svojom arogancijom i losim i pristrasnim moderisanjem oterali mnoge dugogodisnje clanove.
 
...i na PDF "Politika" da se desi nesto dobro.Pozdravljam novog moderatora Lacija uz nadu da je ovaj potez "uprave" ujedno i najava dobrih starih vremena na krsti koja je bila najdemokraticniji i najbolji forum u Srbiji i imala najvecu popularnost sve do dolaska pojedinaca koji su svojom arogancijom i losim i pristrasnim moderisanjem oterali mnoge dugogodisnje clanove.
Šlihtaro...'oćeš da ga pokvariš u startu.
 
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 160
Pretraživanje je trajalo 0,11 sekundi. Pretraga: Poruke poslao: Titus.

Forum: Politika danas, 14:01
odgovora: 2 Konacno....
Pregledi: 3 Poslao Titus.
Konacno....

...i na PDF "Politika" da se desi nesto dobro.Pozdravljam novog moderatora Lacija uz nadu da je ovaj potez "uprave" ujedno i najava dobrih starih vremena na krsti koja je bila najdemokraticniji i...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Forum: Prirodne nauke 18.01.2008., 04:06
odgovora: 36 Mogu li sateliti da "vide" unutrasnjost zgrade?
Pregledi: 697 Poslao Titus.
Re: Mogu li sateliti da "vide" unutrasnjost zgrade?

Prijatelju, tvojoj tvrdoglavosti se ne nazire kraj...ipak, razumem te, nekada su tvrdili da nesto sto je teze od vazduha nece moci da leti nikad
...i to samo nekoliko godina pre pojave prvog aviona,...

ja se samo pitam jel ovo bila autoreklama...ili?:idea:

naime lika nema mesecima ovde i onda GLE "čuda" otvorio odmah temu o "demokratiji":mrgreen::cool:
 
Evo,sa' ćemo da tražimo i moderatora iz Hrvatske.:roll:...na kraju ću da pobegnem s ''politike'',i da molim Banši da mi drži kurs španskog.:mrgreen:

ovaj post možeš slobodno da uramiš tj. ovu moju izjavu i da mi je turneš pod nos ako se to ikad desi:

svećano izjavljujem (i to ne po prvi puta na ovom forumu):

NIKADA NEĆU PRIHVATITI DA BUDEM MODERATOR NA OVOM FORUMU A KAMOLI DA TO IKAD BUDEM I TRAŽIO!

ukoliko se to desi da me neko odredi za moderatora PROTIV MOJE VOLJE, sam ću se banovati i otvoriti novi nalog


jel u redu? SLOBODNO sejvaj ovaj moj post:mrgreen:
 
Ne brini.Neće ti niko uraditi ništa protiv tvoje volje.Ovo je Srbija,makar virtuelna.

bez brige ne "palim" ti se ja na titule....

a da sam kojim slučajem moderator na nekom hrvatskom sajtu ni tamo tebi eremiti i ostalima ne bih nikad dao trajnog bana...jer mislim da nije u redu nekog trajno banovati kad postuje više od godinu dana...jer nije produktivno...taj će ionako otvoriti novi nalog i (verovatno će biti još gori)

trajni ban bi eventualno uručio onima koji su na forumu manje od mesec dana ili imaju manje od 100 poruka a uzimaju si za pravo da provociraju i vređaju starije forumaše

takvi bih banovao
 
ja i Laci smo neistomisljenici, ali to je jedini covek koji je umeo da podigne glas kad je trebalo.Cestitam Vam na izboru...Laciju zelim srecan rad i ocekujem da je objektivan kao sto je i dosad bio.

Laci se smiro tokom poslednjih meseci...al kad se setim kakav je bio kad sam ja došao na forum prije dvije godine, pogotovo prema meni...bolje da se ne setim:);)
 
...i na PDF "Politika" da se desi nesto dobro.Pozdravljam novog moderatora Lacija uz nadu da je ovaj potez "uprave" ujedno i najava dobrih starih vremena na krsti koja je bila najdemokraticniji i najbolji forum u Srbiji i imala najvecu popularnost sve do dolaska pojedinaca koji su svojom arogancijom i losim i pristrasnim moderisanjem oterali mnoge dugogodisnje clanove.

:lol::lol::lol:
 
Dakle, čestitam našim patriotama u odsustvu. Njihov bojkot daje vidne rezultate.

Samo se nadam da ovakav napredak ne znači i pobedu radikala na izborima...inače kad se stigne do moderatora na ovom pdf. - Iron Lord je zakon :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top