Vojislav Koštunica: Nema sporazuma sa SRS-om

WEISHAUPT

Iskusan
Banovan
Poruka
6.825
Beograd -- Lider Demokratske stranke Srbije Vojislav Koštunica izjavio je da između DSS i Srpske radikalne stranke nije postignut sporazum o pravljenju zajedničke Vlade Srbije.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=04&dd=14&nav_id=293843

Izgleda da strani faktori ipak mogu da izvrše jak uticaj na "nesalomivog" Vojislava Koštunicu. Ili on po običaju nije obavešten.
 
Beograd -- Lider Demokratske stranke Srbije Vojislav Koštunica izjavio je da između DSS i Srpske radikalne stranke nije postignut sporazum o pravljenju zajedničke Vlade Srbije.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=04&dd=14&nav_id=293843

Izgleda da strani faktori ipak mogu da izvrše jak uticaj na "nesalomivog" Vojislava Koštunicu. Ili on po običaju nije obavešten.

Ne znam kakav ti problem imaš, ali ovaj zaključak koji si izveo nema nikakvog osnova. Navodi me na to "Šta je babi milo ..."
 
Nova vlada ce biti SRS-DSS i po potrebi SPS i(ili) Madjari.
DS, LDP i sve manjine ne mogu napraviti vecinu ni po jednoj racunici.

SPS može da ne pređe cenzus, kao prvo, a kao drugo, ko još uvažava te političke pigmeje?

Ne znam kakav ti problem imaš, ali ovaj zaključak koji si izveo nema nikakvog osnova. Navodi me na to "Šta je babi milo ..."

Babi je milo da se na vlast vrati SPS, ali od toga nema ništa.
 
Na neki način svi su izgledi da to ovoga puta neće biti crveno-crna koalicija, ali, crno-narodnjačko-crvena ima veoma velike izglede ... Možda ti ova varijanta više prija ...

Prijaće tebi kad budeš primao platu u ovim novčanicama:

YU137.JPG


Jer ti takva koalicija ništa dobro ne može doneti. A ja se mogu vratiti u CG i da mi ništa njihovo ne prija.
 
Drago mi je da brineš zbog mene. ;-) I hvala bogu, imaš gde da se vratiš, dok ja sigurno ostajem tu gde jesam ko god došao na vlast.

Ja brinem o Srbiji, jer volim Srbiju; ne želim da je politički pigmeji iz SPS ponovo zatvaraju u kavez. Koliko se sećam, Koštunica se 2000. borio za zatvaranje "kaveza", ne verujem da će im pomoći u ponovnom otvaranju istog.
 
Ja brinem o Srbiji, jer volim Srbiju; ne želim da je politički pigmeji iz SPS ponovo zatvaraju u kavez. Koliko se sećam, Koštunica se 2000. borio za zatvaranje "kaveza", ne verujem da će im pomoći u ponovnom otvaranju istog.

Taj isti Koštunica je vladao 3 godine upravo zahvaljujući podršci političkih pigmeja, a ni još veći politički pigmej SPO nije bio toliko gadljiv da to prihvati ... :lol:
 

Back
Top