Француски криминолог: Шиптарска традиција бавити се дрогом и трафикинг

Слобода

Primećen član
Banovan
Poruka
733
"There's not such a thing as rebels and militias on the one hand and the Albanian mafia on the other. In the Albanian world -- in Albania and in Kosovo and in the Albanian-populated part of Macedonia -- you have clans and in those clans you have a mix of young men fighting for the cause of national liberation, young men belonging to the mafia, young men driving their cousins or other girls from the village into prostitution. It's absolutely impossible to distinguish between them. They obey the same clans, they have the same logic, the same world view, and to discriminate between one guy who's one day selling heroin and the next day fighting in the mountains is absolutely impossible."

http://www.radionetherlands.nl/currentaffairs/region/easterneurope/macedonia010323.html

Xavier Raufer је водећи француски криминолог. Кратак превод:
Шиптарска традиција бавити се дрогом и трафикинг. Што се тиче трафикинга, радо и своје рођаке шаљу у проститицију.
 
I sta kaze Francuz,kako se kreshu shiptarice?

Милом и силом радо дају своје у проституцију.

To je zasluga političara iz zemalja stalnih članica Saveta bezbednosti UN.Da je njihova namera da rade za boljitak čovečanstva,a ne za svoje džepove,lako bi naterali šiptare da rade i stvaraju,ili bi pocrkali od gladi.

Антисрпске партије које хвале туђманову војску и пљују на Србе да су највише починили злочина, су промовисане од антисрпског запада који спонзорише терористичко овк Косово.
 
Каква цивилизација и милина од хуманости. Шиптарима је главни рад да рођаке силом терају у проституцију и продају дрогу. И запад похвалио харадинајиа, тачија и овк како су борци за слободу. Запад и "демократи" у Србији, као два ока у глави.
 
Zapakuj mi 500 kila siptarki.

Човече видиш да смо заостали за шиптарима. Њима је главни рад да терају своје рођаке у проституцију. Запад и демократе воле шиптаре и хоће да и ми тако просперирамо као они.
 

O.K
Cek,cek.....................500 kg.,mix.........+PDV...............dobro,imas i popust........................sve zajedno...............................hm.................cek,cek........................dodjes mi...................1,23 Evra.
Ovo su inace najskuplje,samo da znas:super:
 
http://www.radionetherlands.nl/currentaffairs/region/easterneurope/macedonia010323.html

Xavier Raufer је водећи француски криминолог. Кратак превод:
Шиптарска традиција бавити се дрогом и трафикинг. Што се тиче трафикинга, радо и своје рођаке шаљу у проститицију.

Pa mi barem ne moramo silom,nase devojke SVE ODREDA to rade milom.
a to za gudru i kurvanje zna moj babo jos od kada je otkriven heroin tako da...........
 
Pa mi barem ne moramo silom,nase devojke SVE ODREDA to rade milom.
a to za gudru i kurvanje zna moj babo jos od kada je otkriven heroin tako da...........

Ма каква гудра. Најмање 80% хероина у Европи је од шиптара. Шиптаркињу питали у Итлаији која је била жртва шиптарског трафикинга, које је најбоље решење да се уништи трафикинг. Она одмах одговори да се баци атомска бомба на Албанију.

Нема "демократа" на тему. Пошто је водећи француски криминолог објаснио ко су шиптари, онда беже од ове теме као ђаво од Крста.
 
Nijedan "demokrata" da osudi siptarsko varvarstvo sto zapad podrzava. Sramota. Ali nikad oni nisu ni znali za cast.

Ko? Demokrate, šiptari ili zapad?

Daj napiši jednom rečenicu ispravno:mrgreen:


-------------------------------------------------------------------
Svaki Srbin je Markowac!
 

Back
Top