Problemi sa erekcijom

Persona3

Početnik
Poruka
3
Smuvam se skoro sa nekim likom i seks bi odlican, odnosno ono sto bi od njega s obzirom da nikako nije bilo erekcije, osim prilikom orala. Oboje imamo 21 godinu. Da li ce me ostaviti zbog toga? Mozda misli da sam ja kriva mada ja znam da nisam. Sa drugima sa bila i nije bilo problema.
 
Smuvam se skoro sa nekim likom i seks bi odlican, odnosno ono sto bi od njega s obzirom da nikako nije bilo erekcije, osim prilikom orala. Oboje imamo 21 godinu. Da li ce me ostaviti zbog toga? Mozda misli da sam ja kriva mada ja znam da nisam. Sa drugima sa bila i nije bilo problema.

bezi koliko te noge nose :mrgreen:.....a sta on misli nek kaze kod psihoterapeuta :)....
 
Smuvam se skoro sa nekim likom i seks bi odlican, odnosno ono sto bi od njega s obzirom da nikako nije bilo erekcije, osim prilikom orala. Oboje imamo 21 godinu. Da li ce me ostaviti zbog toga? Mozda misli da sam ja kriva mada ja znam da nisam. Sa drugima sa bila i nije bilo problema.

verujem da on misli to isto, samo obrnuto i da mu nije svejedno. niko tu nije kriv, to se jednostavno, desi ponekad. niko ne zna tacno zasto. ali opusti se, ne razmisljaj o tome. nista strasno. on je verovatno bio malo nesiguran, ne znam. ali nadam se da cete da prevazidjete to.
 
Mladi ste...nachichesh drugog funkcionalnog...pa chesh videti da je odlichan seks neshto vishe od samo "odlichno kad ima seksa"
mozzda che te ostaviti zbog toga, mozzda neche...mozzda neshto misli al najverovatnije je da ne misli nishta....
Obzirom da je "mlad majmun" verovatno che te uskoro svejedno ostaviti, dobiju oni tako izlive testosterona u mozak i odskakuchu....
Ne opterechuj se ti sa tim, to nije tvoj problem vech njegov a sad che i on na forum da postavi temu shta da radi...ili ga zabole tuki...shto je opet verovatnije...
 
Mladi ste...nachichesh drugog funkcionalnog...pa chesh videti da je odlichan seks neshto vishe od samo "odlichno kad ima seksa"
mozzda che te ostaviti zbog toga, mozzda neche...mozzda neshto misli al najverovatnije je da ne misli nishta....
Obzirom da je "mlad majmun" verovatno che te uskoro svejedno ostaviti, dobiju oni tako izlive testosterona u mozak i odskakuchu....
Ne opterechuj se ti sa tim, to nije tvoj problem vech njegov a sad che i on na forum da postavi temu shta da radi...ili ga zabole tuki...shto je opet verovatnije...

Kako mozes napusavati mladog decka, a ni ne znas kakav je u stvari. Mozda se ona nije oprala, ma ko zna tu ko je kriv.
Jesu tebe tipovi kao mladu ispaljivali kad tako ostro reagujes?

Kad se zena dobro torba i ne glumata previse, nijedan tip nece otici od nje ma koliki majmun bio.
A pogotovo ako svaki cas k*nja te ne moze ovo te ne moze ono, a niko nije lud da bude sa curom koja mu nista ne dozvoljava.
 
Smuvam se skoro sa nekim likom i seks bi odlican, odnosno ono sto bi od njega s obzirom da nikako nije bilo erekcije, osim prilikom orala. Oboje imamo 21 godinu. Da li ce me ostaviti zbog toga? Mozda misli da sam ja kriva mada ja znam da nisam. Sa drugima sa bila i nije bilo problema.

Ostavice te zato sto jednom nije svrsio a to je smrtni greh. Nisi ga zadovoljila, tj od sada mu nisi dovoljna. Prosto ga vise ne uzbudjujes. Mozda ti smrdi iz ribe pa mu se spustio. Ali definitivno pocetak kraja, pogotovo ako mu se i sledeci put spusti to je definitivno kraj. Sutnuce te 100% za neku mladju. Zato bolje ti njega sutni dok jos imas sansu. Jer kasnije ce svejedno pricati po komsiluku ili po forumu da si katastrofa u sexu. Ali ipak mislim da za vas dvoje jos uvek ima neki tracak nade. Posto ipak znas da pusis a ne znas da se hebes moj ti je savet da se javis nekom iskusnom u sto kracem roku, koliko danas i da se naucis "torbati" kako treba. :lol: :lol::lol:

Mislim neke se stvarno opterecuju sa glupostima.
 

Back
Top