Umjetnost zavodjenja.....

RoCk_mAcKiCa

Obećava
Poruka
59
Srednja skola.. svi samo na sebe gledaju i kako ce izbiti novi trac. Uzas. Ovo je mali gradic,a mnogo,i previse ljudi koji zele da ti zabiju noz u ledja. U skoli je jedan momak. 4.,zavrsna godina. Sve djevojke lude za njim. A vidi se da je buntovnik.. Meni se svidja zbog toga,a ostalima zbog savrsenog izgleda. Kao da ne obraca mnogo paznje ni na jednu. Kako da mu je privucem? Kako da ga zavedem? Ja sam buntovnica,kazu da sam luda skroz..u pozitivnom smislu. Slatka,sexy. Kako da se okrene za mnom..a da ja ostanem ono sto jesam,da ne moram biti vulgarna. Kako da mu dah zastane??
 
samo bez foliranja ... nemoj sad da pocnes da se blesavis ili da pocnes neku spiku u koju ne verujes ( tipa anarhija samo to ...nista vise )
budi to sto jesi ...
na kraju kraljeva ...ako je mali grad ...znate se 100 % pridji coveku popricas i vidis ...ili sta znam ..
 
Kako da mu je privucem? Kako da ga zavedem? Ja sam buntovnica,kazu da sam luda skroz..u pozitivnom smislu. Slatka,sexy. Kako da se okrene za mnom..a da ja ostanem ono sto jesam,da ne moram biti vulgarna. Kako da mu dah zastane??
diskretno ga stisneš za jajca, ima da mu zastane dah, da prostiš.
smorili ste, svi ste ludi, slatki, seksi i pametni, a treba vam savet za nešto specijalno.
ako si pozitivno luda, smislićeš nešto.
ja verujem u tebe. (;
 
E a ja zavodim... hladnocom!
Samo zavisi koga :S
Ono, nesto mi prica lik, ja kao axa, axa, ql.... i sve vreme mi je faca -.-
Ne kao, nemam ni ja pojma, uvijanje kose, pa oblizanje usana, pa angel-faces itt....
Nema kod mene!
Ali kad mi se neko stvaarno svidja, ja ono, tad malo popustim, ne zelim da odmah sazna da bih ga pojela :D
I sto se mene tice...cold chilling :cool:
 

Back
Top