Marocco, Casablanca

preporucujem internet veze - vise korisnih saveta stici ce ti sa druge strane sredozemlja, nego sa ovih prostora! :-) iz sujeverja takodje preporucujem tamnooke hriscanke koje su se srodile sa tekovinom islama, ali ocuvale duh vlastitog porekla. kazu da one cije ime pocinje na M donose srecu! :-) a let nikada nije problem - samo rasiris krila!!! :-) SRECNO! :-)))
 
Kazu da ima sta da se vidi u Maroku ali ...
ali za ljude tamo ne mogu da garantujem
radio sam sa mnogo marokanaca i marokanki i ne mogu reci da su dobar narod
tacnije, gore nisam sreo

ipak sam stekao jednog prijatelja Marokanca i svaka mu cast ali ovih 10-tak drugih... uzas
(samo nesto mudruju, lukave, gledaju kako da te zavrnu,misle da su najpametniji i sl...)
generalno su siromasan narod,nisu u africkoj uniji a teze ka arapskoj od koje su daleko... i samim tim su nekako napaceni...
s druge strane mozemo da im zavidimo na broju jezika koje govore i kako brzo uce
(Marokanski, arapski, francski, engleski 50%, mnogi znaju i spanski ! )
 
Kazu da ima sta da se vidi u Maroku ali ...
ali za ljude tamo ne mogu da garantujem
radio sam sa mnogo marokanaca i marokanki i ne mogu reci da su dobar narod
tacnije, gore nisam sreo

ipak sam stekao jednog prijatelja Marokanca i svaka mu cast ali ovih 10-tak drugih... uzas
(samo nesto mudruju, lukave, gledaju kako da te zavrnu,misle da su najpametniji i sl...)
generalno su siromasan narod,nisu u africkoj uniji a teze ka arapskoj od koje su daleko... i samim tim su nekako napaceni...
s druge strane mozemo da im zavidimo na broju jezika koje govore i kako brzo uce
(Marokanski, arapski, francski, engleski 50%, mnogi znaju i spanski ! )

Kada ja takvo nesto kazem, optuze me da sam rasistkinja. Hvala ti.
 

Back
Top