Izvrnuta torta:Zašto se sada Đoković,Čavić i Šerifovićeva etiketiraju kao "nepodesni"

Slavic Land

Aktivan član
Poruka
1.168
Pre nego što su osvojili titule, medalje ili bili pobednici... o njima je govoreno sve najbolje.

Od kako postali pobednici i u prvi plan stavili Srbiju,
(iznošenje zastave, zahvaljivanje srpskim navijačima, nošenje majica Kosovo je Srbija)
što bi valjda svako uradio za svoju zemlju...

o njima sve više priča u novinama kao partiotama pod znakom navoda...
ili se jednostavno guraju u drugi plan...
 
Ne trebaju nama ti nacisticki sarlatani i njihove nazovi-pobede.

Trebalo bi napisati pismo ATP i traziti da se Djokovic oglobi svaki put kad podigne ona nacisticka tri prsta i oskrnavi lepotu sporta.

ajde kume nemoj bre da zajebavas, nije lepo dobri su to momci a i ova nasa marija
nemoj bre
 
Ne trebaju nama ti nacisticki sarlatani i njihove nazovi-pobede.

Trebalo bi napisati pismo ATP i traziti da se Djokovic oglobi svaki put kad podigne ona nacisticka tri prsta i oskrnavi lepotu sporta.

Nemoj im reci dva put' :P Sta mislis, da je Solana procitao sta Cavicu cirilicom pise na majici ;)
 
Pre nego što su osvojili titule, medalje ili bili pobednici... o njima je govoreno sve najbolje.

Od kako postali pobednici i u prvi plan stavili Srbiju,
(iznošenje zastave, zahvaljivanje srpskim navijačima, nošenje majica Kosovo je Srbija)
što bi valjda svako uradio za svoju zemlju...

o njima sve više priča u novinama kao partiotama pod znakom navoda...
ili se jednostavno guraju u drugi plan...



Ko tvrdi da se guraju u drugi plan Pravda ili Fokus, daj izvor ovih informacija:?:
 
a amerikanci ni u klozet ne idu brez svoju zastavu.


Valjda im služi za brisanje.

Imam dobar predlog.
Verujem da će najveći deo foruma sa ovom mojom idejom da se složi i uzeti učešće u poslu veka za Srbiju.
Parice parice...

Predlažem da počnemo da izvozimo u ameriku toalet papir a na svakom listiću da bude nacrtana američka zastava.

Ko je za?

ps. izvinjavam se postavljaču teme sto ova moja ideja malo izlazi iz okvira.
 
Valjda im služi za brisanje.

Imam dobar predlog.
Verujem da će najveći deo foruma sa ovom mojom idejom da se složi i uzeti učešće u poslu veka za Srbiju.
Parice parice...

Predlažem da počnemo da izvozimo u ameriku toalet papir a na svakom listiću da bude nacrtana američka zastava.

Ko je za?

ps. izvinjavam se postavljaču teme sto ova moja ideja malo izlazi iz okvira.

Slažem se!
 
Nemoj im reci dva put' :P Sta mislis, da je Solana procitao sta Cavicu cirilicom pise na majici ;)

10.jpg
 

Back
Top