Novi dan ljubavi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dragantaur

Iskusan
Banovan
Poruka
6.984
Juce sam gledao na vestima kako je grupa mladih novosadjana sirila pozitivnu energiju u centru glavnog grada Srbije,Beograda..jednim,jedinim zagrljajem..
Posto je danas lep dan i suncan dan,svim forumasima i zenskog i muskog pola,zelim da ovaj dan provedu sto radosnije i veselije..I voleo bih da ovaj post bude deo onoga sto su juce izveli mladi gradjani Srbije...I neka je svaki dan,bolji dan za sve nas,dragi moji forumasi..:):):):):)
 
Sto ludake? Bas su slatki, ne znam ko je, mozda master, postavio neku temu o zagrljajima, i clip sa youtube, bas je bilo slatko.

Meni zagrljaj dosta znaci.

Pa i meni, ali mi je truba da me neko tek tako saleti sa kartonom na kome šarenim bojama piše besplatni zagrljaj i grli me. Iskreno, mislim da bih se skroz zbunila. Mnogo je teže iskreno se nasmešiti, nego zagrliti nekoga radi fazona. A iskren osmeh ne može da ti ne izmami lepe emocije. Iskrenim osmehom možeš i najvećeg mrguda da nateraš da se nasmeši.
 
horsefacevj6.jpg
Pa i meni, ali mi je truba da me neko tek tako saleti sa kartonom na kome šarenim bojama piše besplatni zagrljaj i grli me. Iskreno, mislim da bih se skroz zbunila. Mnogo je teže iskreno se nasmešiti, nego zagrliti nekoga radi fazona. A iskren osmeh ne može da ti ne izmami lepe emocije. Iskrenim osmehom možeš i najvećeg mrguda da nateraš da se nasmeši.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top