Nejlepse seksualno iskustvo!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako da pocnem....... nismo se poznavali dugo,svega par dana naravno pogadjate ...more i zadlnje noci ja i on sami ,pesak malo smeta ali vredi zrad takvog zadovoljstva,potpuno opusteni bez ustezanja ili biloi kakvog srama --najnanajjbolje do tada.Culi smo se jos par puta ali niceg vise nije bilo jednostavno samo dobro j....e!
 
mici:
uopste se ne slazem da je prvi put najlepse,mislim onako sva zbunjena ne znas gde ti je dupe gde glava i gde sta dreba da bude i uzas pravi mislim on je bio divan ali ne vredi sve je u glavi

Tako je, Mici. Tacka. Ko jos zeli da se seca kolike smo seprtlje bili prvi put. Uopste ne verujem da je iko odmah bio vest, sveznalica i verziran. A sa emocijama to nema nikakve veze.
 
mici:
uopste se ne slazem da je prvi put najlepse,mislim onako sva zbunjena ne znas gde ti je dupe gde glava i gde sta dreba da bude i uzas pravi mislim on je bio divan ali ne vredi sve je u glavi

Tako je, Mici. Tacka. Ko jos zeli da se seca kolike smo seprtlje bili prvi put. Uopste ne verujem da je iko odmah bio vest, sveznalica i verziran. A sa emocijama to nema nikakve veze.
 
Meni je najlepse seksualno iskustvo bilo sa nekom devojkom iz Cacka.
Upoznao nas je jedan moj drugar....mislio sam da je sigurno neki smor.
Kad je otvorila vrata i kako smo se pogledali.....bilo je sve jasno
Neki fluid je potekao izmedju nas, deo veceri smo sedeli kako na iglama i cekali da nas drugar ostavi same konacno, kao da smo i jedno i drugo znali sta ce biti onda.
Prvo vece smo vodili ljubav u kolima. Mozda je mene privlacilo to sto smo se tek upoznali i sto je ona dala, ali sve jedno, fluid je postojao a seks je bio kao nikad do tad. (cudno je da kad sam o tome razgovarao kasnije sa njom, da smo i ona i ja osecali da ce biti tako)
Ponekad zalim sto jos nismo zajedno:(
 
Anonymous:
mici:
uopste se ne slazem da je prvi put najlepse,mislim onako sva zbunjena ne znas gde ti je dupe gde glava i gde sta dreba da bude i uzas pravi mislim on je bio divan ali ne vredi sve je u glavi

Tako je, Mici. Tacka. Ko jos zeli da se seca kolike smo seprtlje bili prvi put. Uopste ne verujem da je iko odmah bio vest, sveznalica i verziran. A sa emocijama to nema nikakve veze.
..jest stvarno....prvi put je klishe...njesra....daj te malo mashte.......ili makar humora....pathetic detected.
 
forever:
ja nijesam imao priliku da mi se to uopste dogodi.samo se radujem uspjehu drugih.dakle,radoznalost.

Ne brini. Kad se desi, pricaces nam. Nemoj da te sramota zbog toga. Hocu da ti kazem da je glupo to uraditi da bi moglo da se kaze da je uradjeno. Moja drugarica je u 15-oj godini lagala drugarice iz skole da nije nevina, samo zato sto je bilo sramota od njih. Naravno, one su vec uveliko spavale sa muskarcima. Zar nije malo rano?
 
10 dana posta posle raskida sa deckom koga obozavam i mrzim istovremeno, kao drugarska setnja po kisici(jedini zajednicki hobi koji smo uspeli iscackati za tri godine provedene zajedno)....Nekakav proplanak koji vise ne znam ni gde se tacno nalazi (Novi BGD, blizu auto-puta)...njegova vijetnamka dgentlmenski pretvorena u prostirku...miris vlaznog proleca...nebo pocinje da se prolama a sa njim i nas dvoje. Varnice, munje, gromovi, sve je mokro-na nama, u nama, oko nas...i pozudno i lepljivo i toplo i raspamecujuce....uf! I sad se napalim kad se setim.

Sto se tice prvog puta - cista fizikalija bez ikakve lepote i svako ko tvrdi drugacije je operisan od ikakve culnosti.
 
sss:
10 dana posta posle raskida sa deckom koga obozavam i mrzim istovremeno, kao drugarska setnja po kisici(jedini zajednicki hobi koji smo uspeli iscackati za tri godine provedene zajedno)....Nekakav proplanak koji vise ne znam ni gde se tacno nalazi (Novi BGD, blizu auto-puta)...njegova vijetnamka dgentlmenski pretvorena u prostirku...miris vlaznog proleca...nebo pocinje da se prolama a sa njim i nas dvoje. Varnice, munje, gromovi, sve je mokro-na nama, u nama, oko nas...i pozudno i lepljivo i toplo i raspamecujuce....uf! I sad se napalim kad se setim.

Sto se tice prvog puta - cista fizikalija bez ikakve lepote i svako ko tvrdi drugacije je operisan od ikakve culnosti.[/quote :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top