Globalna higijena kao izraz zdravlja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Marin55

Domaćin
Banovan
Poruka
3.091
Izvinjavam vam se ako ste proslu temu shvatili kao provokaciju.Ona je bila otvorena samo da promovise pojam higijene uopste i razvoj u ljudskoj civiulizaciji.Nisam mislio lose a i nema potrebe kad sam pred vjeridbom sa jednom nemuslimankom.
Izraz musliamanska higijena je greska i treba je shvatiti kao globalna higijena i njeno unapredjivanje.
U danasnje vrijeme pranje, zapiranje ili kupanje je svakodnevnica i medjusobna razmjena obicaja je nesto pozitivno i nema niceg loseg.
Higijena je izraz osobnog vaspitanja a boga mi i ekonomije.Higijena je zdravlje i nuzno je praktikovati je svako ko ima i ko nema materijalnih sredstava.

Zelim vam sve najljepse

Volim vas mnogo.
 
NE radi se ni o veri, ni o higijeni, vec o verskoj tradiciji, koja je pri tome nevidjena glupost sa aspekta medicinskog. Sto je, da se ne razumemo pogresno, medicinski stav, a ne religiozna predrasuda.
Uostalom, i neki hriscani se sluze istim bizarnim obrascem nakon vrsenja nuzde, pa ne znam zasto bi ovo bilo podvedeno pod 'muslimansku higijenu', niti zasto proceduru treba podrobno opisivati - d ali ste negde videli i procitali kako hriscani, budisti, hindusi...opisuju brisanje analnog predela nakon velike nuzde?! Stvarno - svasta. Molim Vas da se suzdrzite ovakvih besmislenih bizarnih postova!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top