Da li neko zna o cemu se radi?

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Kad kucam u cmd systeminfo izbaci mi ovakav prozor.

systeminfots6.jpg


Sta tu nije ispravno i kako to srediti?
 
Hm, pa ni ovaj odgovr iznad nije ispravan...suvisan je i povlaci temu o tome koji je OS bolji,a znamo cemu to vodi ;)

@tema
Ja sam imao prilike to videti na jednom kompu.Naime u okviru tog Win-a nije bilo ni Paint-a,ni Movie Maker-a i jos gomile manje vise bitnih odnosno ne bitnih programa i servisa.Predpostavljam da je neko tu petljao malo pokusavajuci da napravi novi bolji Win bez nepotrebnih stvari i tako usput uklonio i ono sto nije trebao. ;)
 
Malo je cudno to sve, zato sto je to windows xp home edition koji sam dobio uz komp.

I on je samo za Fujitsu siemens, da je piratski, pa se ne bi ni cudio da tako nesto pise, ali ovo je sa licencom:confused:

Inace win je kompetan ne vidim da nesto fali i paint je tu, cak nisam ni Javu morao instalirat jer je ima u sebi.
 
Hm, pa ni ovaj odgovr iznad nije ispravan...suvisan je i povlaci temu o tome koji je OS bolji,a znamo cemu to vodi ;)

@tema
Ja sam imao prilike to videti na jednom kompu.Naime u okviru tog Win-a nije bilo ni Paint-a,ni Movie Maker-a i jos gomile manje vise bitnih odnosno ne bitnih programa i servisa.Predpostavljam da je neko tu petljao malo pokusavajuci da napravi novi bolji Win bez nepotrebnih stvari i tako usput uklonio i ono sto nije trebao. ;)

Hm, ebiga, to je bila shala...;)
 

Back
Top