Ide leto....

Juce sam bila srećna što sam mogla da idem ulicom u košuljici. Bez jakne, bez džempera ili nečega već preko. Samo moja divna crvena košuljica, sasvim otvorena i tanka. Tako je seksi. Lepo vreme je tako seksi. :)
 
Juce sam bila srećna što sam mogla da idem ulicom u košuljici. Bez jakne, bez džempera ili nečega već preko. Samo moja divna crvena košuljica, sasvim otvorena i tanka. Tako je seksi. Lepo vreme je tako seksi. :)

Da,da to je to seksi.Znate onaj osecaj kad su nokti namazani drec crvenim lakom,papucice sa stiklom,a meka suknja se uvija oko nogu?
Kosuljica otvorena, naocare za sunce i otkacena tasna....Uh,bas volim leto....
 
sto, ali se ne mazite i kad nema tisine?

zimi nema turista pa su i galama i guzva dosta manje...
da ne pominjem koliko je prijatno kada, lagano obucena i sve super trknem po sladoled pa pravo pod tus da se oslobodim znoja
eh, sad, podosta tih finih turista nije culo za tusiranje...a i domacih ima
jos u autobusu....uh
 
sto, ali se ne mazite i kad nema tisine?

zimi nema turista pa su i galama i guzva dosta manje...
da ne pominjem koliko je prijatno kada, lagano obucena i sve super trknem po sladoled pa pravo pod tus da se oslobodim znoja
eh, sad, podosta tih finih turista nije culo za tusiranje...a i domacih ima
jos u autobusu....uh

Ma ne. Nema veze sa tišinom, nego kažem da samo tada volim tišinu, a inače je ne volim. Kao da sam u grobu. :-( Dobro, volim tišinu i kada spavam. :)
A da dodam. Sada će početi o oni lepi mirisi. znate kada ozeleni, pa padne kišica. Pa miris zemlje i trave, pa sve to sa malo smoga. Pa milina. Pre dva dana sam osetila taj miris i morala sam da zastanem na tren. :)
 
Ipak više volim miris snega.

Lepo je rasteretiti se preteških jakni i kaputa, mada ja baš volim tu gomilu odeće na sebi pa kao promena prija i jedno i drugo, jedino stvarno mrzim leto i one prelazne vrućinčine kad je ujutru mraz a popodne 35 :roll: uopšte više volim zimu i to baš zbog oblačenja.

Mada..... proleće je stvarno prijatno.
 
I mene je danas iznenadio divan dan, mada je to ovde retkost za ovo doba godine.
Bilo je cak 29 stepeni! Zato me je cepala glava i ceo dan mi se uzasno spavalo.
Ne podnosim te uzasno velike temperaturne razlike.
Ubice me to jednog dana.

Ali da sam nesto ushicena sto cu morati da se skinem, ne bukvalno, ha, ha, nego u nesto laganije, pa da vam pravo kazem i nisam...
Volim leto, ali ne one vrtoglave brojke na termometru, nego brate sve umereno... Do jedno 25 stepeni, da se izdrzati...
 

Back
Top