Sta je jace ljubav ili hir?

Nikad ga ne treba ni vaditi.
yahoowo2.gif
 
Zene da li bi vam jako smetalo kad bi decku pre seksa rekle da ne sme svrsiti u vas, a on to namerno uradi samo zato da bi vi morale piti tabletu?

Da li bi se naljutile zauvek iako ga jako volite?

Na takvog muskarca bi se i trebalo naljutiti zauvijek!
Samo, ne znam kolikoj budali bi na pamet pao taj metod ubjedjivanja djevojke da pije pilulice............
 
Zene da li bi vam jako smetalo kad bi decku pre seksa rekle da ne sme svrsiti u vas, a on to namerno uradi samo zato da bi vi morale piti tabletu?

Da li bi se naljutile zauvek iako ga jako volite?
Ne bih se naljutila. Skuvala bih mu ujutru kaficu sa istom tom i još nekoliko tabletica, sačekala da zaspi i ugurala mu mobilni telefon u ****, pa bih ga pozvala popodne, kad odem na faks, da vidim da li se naljutio :(
 
Ne bih se naljutila. Skuvala bih mu ujutru kaficu sa istom tom i još nekoliko tabletica, sačekala da zaspi i ugurala mu mobilni telefon u ****, pa bih ga pozvala popodne, kad odem na faks, da vidim da li se naljutio :(

:lol::lol::lol: E ako em neko bude iznervirao, pa me uhvati ona moja faza da mi žao da pakostim, pa ne mogu da se osvetim, zvaću te za ideje. Ovo mi se tako sviđa da nemam reči. :lol:
 

Back
Top