Lokalni izbori 2008 -Sabac u EU !

Pobedio na 90% glasackih mesta,tacnije razbio je Tadica.

Pa da .. vidim ja da su civijasi (hm, mislim da ovo nije pogrdno.. ako jeste, povlacim rec i izvinavam se) nakon silne vladavine zutih ipak odlucili da idu u buducnost jer ima se ova zuta sadasnjost koja nagovestava kakva ce biti njihova buducnost uopste ne svidja.

Ma, sabcani... seeeeeljaaaci , glasaju za Nikolica. Bas su prosti, ruzni, sugavi itd. ne razumeju kako je lepo pod zutom vlasti :lol:

Usput, svi u Srbiji znaju da ako hoces da kupis smuckana kola, rezervne delovi itd... sve to ide preko Sabca. Mafijaska evropska buducnsot i razvojna ekonomija za ulazak u EU :lol:

Zao mi vas je zuti ali narod ubrzano provaljuje kako vam je stranka lopovska i mafijaska i jedna velika interesna grupa. E sad, dok i vi najostrasceniji to shvatite... ali polako ;)

Bas se pitam.. kako objasnjavate se vecu popularnost SRS-a ako znamo da su mediji antiSRS a podrepno-lizacki prema DS i vi ste na vlasti 8 god i sve tako lepo pricate o EU i kako ce nam biti super, i svi ti standardi i Eu vrednosti i kule a i gradovi itd.? Nadam se da ste svesni te cninjenice, u suprotnom analiza nece biti moguca :)
 
Bas se pitam.. kako objasnjavate se vecu popularnost SRS-a ako znamo da su mediji antiSRS a podrepno-lizacki prema DS i vi ste na vlasti 8 god i sve tako lepo pricate o EU i kako ce nam biti super, i svi ti standardi i Eu vrednosti i kule a i gradovi itd.? Nadam se da ste svesni te cninjenice, u suprotnom analiza nece biti moguca :)


Kosovo Republika :cool: :cool: :cool:

P.S. Šapčani, a ne ŠaBčani...
 
tema je otvorena jer su se sibali ko nenormalni na pdf sabac,jer su neverovatnom brzinom stizale prijave i jer su napravili haos.
zato tema ostaje,pa ako opet krene haos da bar ima ko da se pobrine za to :neutral:

pazi kad pojma nisam imao da je tolika frka ispala...Ja sam poslao samo jednu prijavu posto je decko poslao 10tak istih postova, a pritom sam ga upozorio da prestane sa spamom itd...

Ne znam ko se jos zalio a da sam znao da ce ispasti tako ne bih ni pisao tamo...onda ne bi ni oni :D
 
kosovo moze da bude drzava koa i sve druge ... ali na sv. nikad pa odmah dan posle ;)

tnx za ispravku... SaPcani .. mada ne vidim problem pri izgovaranju i logici za SaBcani ali gramatika je gramatika 8)

Vreme je da ponovis glasovne promene, pogotovo palatalizaciju i jednacenje suglasnika po zvucnosti...
Tek onda ces ti nesto biti logicno, isto tako, vreme je da svoj mentalni sklop obogatis realnoscu i pomognes sebi i ljudima oko sebe da Srbija postane evropsko drustvo, a za Kosovo je sada kasno...
 
Pa da .. vidim ja da su civijasi (hm, mislim da ovo nije pogrdno.. ako jeste, povlacim rec i izvinavam se) nakon silne vladavine zutih ipak odlucili da idu u buducnost jer ima se ova zuta sadasnjost koja nagovestava kakva ce biti njihova buducnost uopste ne svidja.

Ma, sabcani... seeeeeljaaaci , glasaju za Nikolica. Bas su prosti, ruzni, sugavi itd. ne razumeju kako je lepo pod zutom vlasti :lol:

Usput, svi u Srbiji znaju da ako hoces da kupis smuckana kola, rezervne delovi itd... sve to ide preko Sabca. Mafijaska evropska buducnsot i razvojna ekonomija za ulazak u EU :lol:

Zao mi vas je zuti ali narod ubrzano provaljuje kako vam je stranka lopovska i mafijaska i jedna velika interesna grupa. E sad, dok i vi najostrasceniji to shvatite... ali polako ;)

Bas se pitam.. kako objasnjavate se vecu popularnost SRS-a ako znamo da su mediji antiSRS a podrepno-lizacki prema DS i vi ste na vlasti 8 god i sve tako lepo pricate o EU i kako ce nam biti super, i svi ti standardi i Eu vrednosti i kule a i gradovi itd.? Nadam se da ste svesni te cninjenice, u suprotnom analiza nece biti moguca :)

E bas argumentovano...
Kao i uvek od koalicije dS(r)S..
 

Back
Top