moderator

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

drgrbic

Zainteresovan član
Poruka
172
Nije mi jasno kojim kriterijumima se sluzi moderator da odredjuje sta je glupost a sta ne .Najvecaglupost je sto je sebe proglasio za nekog ko glumi bosa i zna sta je glupost.dajte nekog pametnog moderatora koji zna da zivimo u demokratskoj zemlji gde svi mogu da izraze svoje misljenje.Jedino nigde u svetu nije dozvoljeno da moderator vredja ucesnike foruma i da ih proglasava glupim.Svaka cast "moderatoru"
 
Ne bitno koja je tema u pitanju ,ali NIgde na svetu moderator ne sme da vredja ucesnike foruma.Ali to je vec stvar kulture.zalosno je da ljudi koji nemaju elementarno vaspitanju imaju mogucnost da ucestvuju na forumima ili bilo gde.Pozdrav za sve "vaspitane"
 
Ne bitno koja je tema u pitanju ,ali NIgde na svetu moderator ne sme da vredja ucesnike foruma.Ali to je vec stvar kulture.zalosno je da ljudi koji nemaju elementarno vaspitanju imaju mogucnost da ucestvuju na forumima ili bilo gde.Pozdrav za sve "vaspitane"

To gde VAS je vređao Moderator DAJTE pokažite..
 
Ne bitno koja je tema u pitanju ,ali NIgde na svetu moderator ne sme da vredja ucesnike foruma.Ali to je vec stvar kulture.zalosno je da ljudi koji nemaju elementarno vaspitanju imaju mogucnost da ucestvuju na forumima ili bilo gde.Pozdrav za sve "vaspitane"

Zalosno je kako su neki ljudi nepismeni...
 
Ne bitno koja je tema u pitanju ,ali NIgde na svetu moderator ne sme da vredja ucesnike foruma.Ali to je vec stvar kulture.zalosno je da ljudi koji nemaju elementarno vaspitanju imaju mogucnost da ucestvuju na forumima ili bilo gde.Pozdrav za sve "vaspitane"

elem
nije ni vaspitno otvarati teme koje vecj postoje zar ne?
kako bi bilo kada bi svako otvorio temu za mejl neke grupe IAKO tema o toj grupi postoji?
hhmmm
pa ne bi bilo reda.
e da i zabranjeno je pisati caps lockom shto ste Vi uradili.
a to shto se neko nashao uvredjenim zbog toga shto sam rekla "glupost" onda svaka chast
a kao shto Ste i sami rekli DEMOKRATSKA ZEMLJA
i SVAKO ima pravo na svoje mishljenje.
e da i josh neshto
zabranjeno je otvaranje tema o korisnicia ;)
i da iz Vasheg uvodnog posta se zakljuchuje da ste mislili na mene.
iskreno prvi put Vas i vidim na forumu nisam imala nishta protiv Vas lichno samo imam svashta protiv gluposti.
 
Najgluplje od svega je sto komentarisete nesto sto Vas se ocigledno ne tice.mislim da Je bespredmetno sa Vama koji me niste "videli"na forumu ulaziti u dalju diskusiju.Lepo spavajte.Zdravo:roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top