PALIM SE NA BRADATE MUSKARCE?

  • Začetnik teme leagjhghjg
  • Datum pokretanja
leagjhghjg:
PALIM SE NA MUSKARCE S BRADOM, A NI SAMAM NE ZNAM ZBOG CEGA? JESAM LI JEDINA KOJU BRADE PALE I AKO JOS NEKOG PALE ZBOG CEGA? :?: :?: :?: :?:
Verovatno si mnogo mlada, pa ti je koža jaaaaako nežna!!! Ne brini! to prolazi vremenom... U određenom trenutku postaćeš imunija... pa će bradonja morati da ima i još-koje-čega da bi te iole IRITIRAO :wink: :wink:
 
*Crnokosa*:
Negde sam cula da da muskarci koji nose bradu nesto podsvesno kriju?!Sta?Nemam pojma kao i to da li je ovo tacno.Nisam imala prilike da proverim.Muskarci sa bradom mi uopste nisu privlacni.Dakle,samo glatko izbrijani dolaze u obzir...

Da da ja sam cuo da one koje se farbaju nesto kriju ili im je ego malecki(male sise, preveliko dupe)

Ne lupetaj .... pomisli mozda se nekome bas i ne brije svaki dan !

SrpkinjeSuPropale.press
 
*Crnokosa*:
Negde sam cula da da muskarci koji nose bradu nesto podsvesno kriju?!Sta?Nemam pojma kao i to da li je ovo tacno.Nisam imala prilike da proverim.Muskarci sa bradom mi uopste nisu privlacni.Dakle,samo glatko izbrijani dolaze u obzir...
100 % tačno! Evo ja već godinama iza brade krijem lenjost da se svako jutro (i veče pošto imam takvu bradu) brijem. Moja prijateljica koja tvrdi da je ekspert za muškarce kaže da je poljubac bez brade kao tiganj bez drške. A njoj mogu da verujem. Prema tome, kad porasteš kazaće ti se samo.
 
OK, DA POJASNIM NE PALIM SE NA MUSKARCE KOJIMA BRADA RASTE KAO ZBUNJE NEGO NA ONE SA NEGOVANIM BRADAMA U TAKVE BRADE SPADAJU: BRADICE I MALO VECE ALI DOSTA NEGOVANE BRADE. (BRADA TIPA PREDSEDNIK SKUPSTINE SRBIJE PREDRAG MARKOVIC MI JE ODVRATNA)!!! :D
 
leagjhghjg:
PALIM SE NA MUSKARCE S BRADOM, A NI SAMAM NE ZNAM ZBOG CEGA? JESAM LI JEDINA KOJU BRADE PALE I AKO JOS NEKOG PALE ZBOG CEGA? :?: :?: :?: :?:
Ajmo sad da umetnemo malo biologije.
Jedna od polnih odlika mužjaka naše vrste je i brada. Uslovljena je testasteronom. Samo onaj macan koji ima dovoljno testasterona u sebi ima bujnu bradu.
E, testasterona ima i u cicama. Ona koja ga ima malo više, što ne mora imati bilo kakve veze sa hormonalnim poremećajem, traži macana koji može da je obuzda. A takav ima da je snabdeven sa više muškog hormona. Ovi što puštaju brade daju podsvesne informacije da im je nivo testasterona popriličan.
I tako, naša biologija nas vodi kroz život i bez toga da imamo iole svesti o njenim mehanizmima.
Potvrda iz prirode: Tim istraživača je lavicama ponudio dve verne lutke mužjaka lavova. Jedan je bio sa svetlom i skromnijom grivom, a drugi je imao bujnu, tamnu grivu. Lavice su prvog zanemarivale, a drugom macanu, odnosno lutki su se umiljavale.
 
djidjo:
leagjhghjg:
PALIM SE NA MUSKARCE S BRADOM, A NI SAMAM NE ZNAM ZBOG CEGA? JESAM LI JEDINA KOJU BRADE PALE I AKO JOS NEKOG PALE ZBOG CEGA? :?: :?: :?: :?:
Ajmo sad da umetnemo malo biologije.
Jedna od polnih odlika mužjaka naše vrste je i brada. Uslovljena je testasteronom. Samo onaj macan koji ima dovoljno testasterona u sebi ima bujnu bradu.
E, testasterona ima i u cicama. Ona koja ga ima malo više, što ne mora imati bilo kakve veze sa hormonalnim poremećajem, traži macana koji može da je obuzda. A takav ima da je snabdeven sa više muškog hormona. Ovi što puštaju brade daju podsvesne informacije da im je nivo testasterona popriličan.
I tako, naša biologija nas vodi kroz život i bez toga da imamo iole svesti o njenim mehanizmima.
Potvrda iz prirode: Tim istraživača je lavicama ponudio dve verne lutke mužjaka lavova. Jedan je bio sa svetlom i skromnijom grivom, a drugi je imao bujnu, tamnu grivu. Lavice su prvog zanemarivale, a drugom macanu, odnosno lutki su se umiljavale.
Nemoj da "umeces" vise nista,pogotovo na "naucnoj" osnovi, tako ti svega :!: Teorija ti skroz budjava. . .svi bradati sa kojima sam imala posla bili zesci "muzjaci" :!: Uglavnom kriju nesto iza te brade,ako nisu ubedjeni cetnici,sto je isto "do jaja" :!: :D :D :D
 
Draga Hana,
Ajde da ipak još nešto umetnem, na naučnoj osnovi.
U priorodi postoji sposobnost mimikrije. E, u ljudskoj vrsti se svakoliko koristi, tako i oni žešći, najčešće, ističu nešto čime zavaravaju. Ako ne svoju seksualnu manjkavost, onda lenjost ili strah da se svako jutro suoče sa sobom i urede se.
Za tvoju informaciju, brijem se dva puta dnevno.
 
leagjhghjg:
PALIM SE NA MUSKARCE S BRADOM, A NI SAMAM NE ZNAM ZBOG CEGA? JESAM LI JEDINA KOJU BRADE PALE I AKO JOS NEKOG PALE ZBOG CEGA? :?: :?: :?: :?:
Декларативно у нашој држави већина становника су православни па бих да потсетим да су све иконе у нашим црквама насликане са брадом(Исус Христос и мушкарци светитељи).Чак ми је монах рекао да је НЕПРИСТОЈНО да мушкарац буде без браде.
 

Back
Top