Zašto je SPS izgubio Kosovo?

WEISHAUPT

Iskusan
Banovan
Poruka
6.825
Kosovo je žrtvovao Miloševićev režim u junu 1999. kad je potpisao sporazum sa NATO, a s ciljem da izazove antizapadno raspoloženje u narodu i tako se održi na vlasti kao komunisti u Severnoj Koreji. Planirali su oni nove komunističke radne akcije, kao 1940-ih, ali su izgleda zaboravili da Srbija nije Severna Koreja. I sad se oni dušebrižnici bore da optuže one kioji ga nisu izgubili da su ga izgubili i da vruć krompir ubace u ruke DS-a i DSS-a, ili LDP-a koji nikada nije ni bio na vlasti.
 
Na protestima 1996/97. Tadić je bio niži funkcioner DS a i bili smo u istom opštinskom odboru. Šta da ti radim ako mi ne veruješ, imaš pravo i na to. LDP i SPS su negde blizu. Šta ako nijedna ne pređe cenzus? A šta ako obepređu? I što ti meni nabijaš na nos LDP? Ja nisam član LDP.
 
Ја не знам чега си ти члан, али видим да си јако смешан са својим изјавама. Колико је теби година????


blog_attachment.php


Skup DS iz 2000. U jednom krugu sam ja u drugom predsednik Srbije.
 
Na protestima 1996/97. Tadić je bio niži funkcioner DS a i bili smo u istom opštinskom odboru. Šta da ti radim ako mi ne veruješ, imaš pravo i na to. LDP i SPS su negde blizu. Šta ako nijedna ne pređe cenzus? A šta ako obepređu? I što ti meni nabijaš na nos LDP? Ja nisam član LDP.

Pa kad je tako,neka te Tadic predlozi za premijera,evo javno obecavam da cu glasati za DS u tom slucaju:lol::lol::lol:
 

Back
Top