Najbolji Epizodisti i Kratke Uloge

Isabelle Nanty, trenutno mi padaju na pamet dva filma u kojima je sjajna, Amelie Poulain i Astérix & Obélix: Mission Cléopâtre.

002AOC_Isabelle_Nanty_002.jpg


Isabelle-Nanty-Amelie.5.jpg
 
Sad se setih ovo dvoje koje sam gledao u milion filmova i serija i uvek su mi simpaticne njihove uloge :)
Daleko od toga da su to najbolje epzodne uloge, ali su uglavnom smesne i pamte se posle filma :D

Heather Matarazzo
(The Devil's Advocate, 54, Scream 3, Sorority Boys, Saved!, The Princess Diaries 1 & 2, Hostel 2)

f_12m_b765ff9.jpg


Jay Baruchel
(Almost Famous, The Rules of Attraction, Million Dollar Baby, Knocked Up, Fanboys, Nick and Norah's Infinite Playlist)

f_11m_7b82d04.jpg


Posle cu dodati jos, sad mi mozak stao :D
 
Da dodam -
Illeana Douglas (Cape Fear, Alive, Happy, Texas, Message in a Bottle, Stir of Echoes, The Next Best Thing, The New Guy)

f_22307536314m_99d27fb.jpg


U hiljadu filmova je bila, uglavnom igra neke sestre, rodjake, komsinice i druge sporedne uloge a opet ima nesto specijalno u vezi zbog cega se pamti i daje taj neki vibe likovima koje igra :)
 
scrossing2.jpg


Visoki i zgodni J. E. Freeman kao Eddie Dane, plaćeni ubica i desna ruka Johnny Caspar-a u filmu "Miller's Crossing". Izuzetan film, kao i sve scene u kojima se on pojavljuje, od prve do zadnje, a najomiljenija mi je ona između njega i Verne Bernbaum koju tumači Marcia Gay Harden. Vrlo napeta i seksi scena. Nažalost, moj omiljeni lik u filmu je na kraju nesrećno završio. Jadničak, to nije zaslužio. Ali, šta da se radi, takva mu je sudbina. Zaista sjajna i nezaboravna epizodna uloga.

jefreeman.jpg
 

Back
Top