Moje ideje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

salbo_pismena

Ističe se
Banovan
Poruka
2.767
posto sam vise puta ovde pominjana da stalno izmisljam ,mastam i iskusavam tolerantnost mog operativnog sistema,,
,,,a na mene kritike ne uticu ,vec stalno se ,ideje. radjaju sve naprednije i naprednije,o tome sta bi mogli sve uz pomoc kopijutera,,,npr,da menjamo programe,da palimo sporet itd..:)
,,glupo je da za svaku moju ideju tog tipa,otvaram uvek novu temu
pa evo,
da bi imala evidenciju svih mojih ideja i resenja ,,,otvaram jednu,,temu ovog naziva,,
mislim,ukoliko vi imate neko pitanje,,naravno dajte svoj doprinos
:)
dakle
moje prvo pitanje je bilo
1,kako skidati klipove sa youtuba--i to mi je jasno sada
2.kako narezati na cd ,,tacku restore ,koja bi radila na novo instaliranom o.s. =odgovorili su mi da ne moze
3.
kako sa starih kaseta preneti na komp muziku,,,tj kako povezati stub sa kompom,,tj lap-topom....
4
kako slusati radio preko kompa >.:)) a da ne koristite internet
5
NAJNOVIJE PITANJE JE
6
KAKO NAMESTITI WORD,DA SALJE STRANICE NA STAMPANJE ,...:).... A DA SE ONE STAMPAJU DVOSTRANO,,TJ NA JEDNOM LISTU DA SE POJAVE DVE MALE STRANICE,,FORMAT MALE SVESKE,,,KAO DZEPNA KNJIGA..:)
 
U bre mnogo trazis od svoje masine...Mislim niko nije svemocan...Za Youtube imas ovaj najnoviji Youtube downloader 3000..2.slazem se da ne moze.3.Ovo nikad nisam izvodio mada mislim da je i to moguce ako imas full opremu uz muzicki stub.4.Skines program (ja samo znam jedan za Linux a za Windows ne poznajem) i moguce je da ce ti biti potrebna neka antena koja bi konvertovala radio talase...5.E to vec moras malo rucno.Istampas jednu stranu pa je ponovo vratis u stampac ali sada obrnuto i ono ce da je popuni sa obe strane,ovako je nemoguce...
 
ne ne
kada odes u fotokopirnicu ,sa sveskom koju hoces da kopiras
oni ti iskopiraju dve strane male sveske na jednoj strani formata velike sveske
sta da uradim da mi stampac tako stampa ,,,
 
To je verovatno kopirnica novije generacije.Ja sam na par mesta isao da fotokopiram i svuda je papir vracan ali na drugu stranu da bi i nju popunio.Ajd i da razumem za fotokopirni aparat,ali ne kontam onda za stampac i jos ako imas neki stariji od pre godinu dve mislim da stvarno to ne moze,ali sacekaj pa vidi sta ce ostali kazti...
 
pazi
ne razumes me
ja ne govorim o OBOSTRANOM STAMPANJU
dakle ne pitam te kako da mi obe strane lista budu izstampanee
ja te pitam kako da dobijem dve manje strane formata a3 .na jednom listu formata a4====ako je format male sveske A3 ,A FORMAT vece sveske a4
 
ne razumem ja tebe .... a3 je veci od a4 ....
to sa sveskama nema veze,rec je o papirima i... dva a5 da stampas na jedan a4 :)
izdvoj dve strane formata a5 pa ih kopiraj u horizontalnom a4
 
Ej bre Че baš si pacijent! :D

@zaimb
Kad otvoriš word dokument podesiš izgled stranice na Landscape, a zatim napraviš 2 kolone i to onda izgleda kao 2 male stranice na 1 velikoj (kao kada ti iskopiraju u fotokopirnici)!

I da, A3 format je veći A4 formata! ;)

Btw. šta će ova tema u operativne sisteme?!
 
Zato sto word radi pod nekim OS-om... eto logike niodkuda...


:)))
pa,,neka mi prebace temu tamo gde pripada....
ja to ne umem da pogodim:)
vidis clan sam nekog zenskog foruma,,,,nije bitno,uglavnom
tamo ako postavis temu gde moderator misli da tema ne pripada,on uzme celu tvoju temu,i prebaci je tamo gde pripada...
takodje,ako ,postoji ista ili slicna tema,on samo tvoje poruke,i kso i odgovore na tvoju temu doda na vec postojecu,,,
,,i obavesti te...
i eto
to je ,,mnogo lakse ,nego da zatvaraju teme i upozoravaju te na spam deset puta.....
to bi bilo monogo lakse...eto ima i takvih foruma,,sto verovatno zavisi od softverskih mogucnosti...
,,
 
Ej bre Че baš si pacijent! :D

@zaimb
Kad otvoriš word dokument podesiš izgled stranice na Landscape, a zatim napraviš 2 kolone i to onda izgleda kao 2 male stranice na 1 velikoj (kao kada ti iskopiraju u fotokopirnici)!

I da, A3 format je veći A4 formata! ;)

Btw. šta će ova tema u operativne sisteme?!

bravo bravo
eto resenja
ajde pokusacu
 
Zato sto word radi pod nekim OS-om... eto logike niodkuda...


:)))
pa,,neka mi prebace temu tamo gde pripada....
ja to ne umem da pogodim:)
vidis clan sam nekog zenskog foruma,,,,nije bitno,uglavnom
tamo ako postavis temu gde moderator misli da tema ne pripada,on uzme celu tvoju temu,i prebaci je tamo gde pripada...
takodje,ako ,postoji ista ili slicna tema,on samo tvoje poruke,i kso i odgovore na tvoju temu doda na vec postojecu,,,
,,i obavesti te...
i eto
to je ,,mnogo lakse ,nego da zatvaraju teme i upozoravaju te na spam deset puta.....
to bi bilo monogo lakse...eto ima i takvih foruma,,sto verovatno zavisi od softverskih mogucnosti...
,,

O cemu ti to majke ti??? :lol: Pa i ovde se teme premestaju,zakljicavaju,spajaju pa i brisu ako treba.....

A tema...."moje ideje" heheheheh:lol:
 
NOVO PITANJE
Koje moze da udje u uzi izbor za prvo mesto top liste mojih ideja

1, kako da telefon koji ima simbijan o.s
....kako da nemestim da ne prima poruke..... napomena: odgovori kao sto su,,iskljuci telefon,ili stavi ga na off rezim rada se ne prihvataju...
potrebno mi je neko bolje resenje
 
ZAIMB ja se tebi divim...
Imas puno ideja za realizaciju, ali si tek savladala skidanje sa YouTube, snimanje sa kassa na PC...itd:lol:
Ako nastavis ovim tempom pravices PC za pokucstvo dok trepnes za jedno 20-30god...

Elem, sto se tice tvog problema sa porukama, nadji neki program za poruke, pa u njemu podesi da ti brise sve poruke koje stignu ili sta ti vec odgovara(da ne obavestava, obelezi kao procitane, itd.)...
Ja imam Magic Message Manager Pro 1.1 sa www.symbianwave.com za simbian ali UIQ3, mislim da ima i za obican simbian;)
 
e026.gif


Jeftinije = "snadji se..." = besplatno = free
 
...ydravo
opet ja
..
pitanje je
kako da podesim i.e da blokira odredjen sajt ,
..da recimo moj sestric koji ima svoj user,kada oce da otvori neki sajt
da ne moye
hehehe
,,otvorm njegov user,pa onda i.e--pa tools ,,pa,,,napisem sajt i pritisnem olvays block,,,
,,ii_
nece,,
probala ne redi
trebam jos negde to podesiti yar ne_
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top