Pitam se

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gajic

Primećen član
Poruka
913
Dakle, ko bi od filmskih tabadzija, da ih sve sad turimo u ring, bio pobednik.
1. Brus Li
2. Cak Noris
3. Stiven Sigal
4. Dzeki Cen
5. Van Dam
6. Ebiga, setite se i vi nekog :lol:

Jaooooj, i bez onog.....nemaju oni pojma, profi je profi i bla bla. Hocu tj. zahtevam:P razloge zbog cega mislite da bi bas taj neki pobedio.
 
70171041_o.jpg

1 jedini..zato sto nije nasminkani glumac kao ostali.
 
pa sto kaze banegad....mi smo elita :lol:
i znamo sta valja :D:D:D:D
tok rata kad se bata ukljuci postaje potpuno nezaznimljiv jer se odma zna ishod...dok oni tipa rambo i ostali...i to se zna...taj tok ide ovako....

alright bring `em on....let`s crack some skulls :D:D:D:D
a sad reklame....ram pam ram papapam tralalalala....a sad nastavak filma
ratatatatata....daj bic mada faka....ne dam...ratatata.....uuuuuu am hit....ratatatata buhahahah tovari qurvu...rataatatata....je*i magarca dok su mu noge u blatu...ratatatataa
reklame od pola sata na pinku...................posle pola sata svi zaspali...nastavak filma....
noooooouuuuu....dont daj nau ven vi ar olmost dan....noooooou....aj em gona rivendz ju dzoni......aaaaaaaaa ratatatata daj bic mada faka....ratatata....bum buuuum....ju fakin menijak aj`m gona rip jor hart apart...aaaaaaaghhhhhhh.....dis iz for ju dzoni....
Di End :D:D:D:D ::lol:
sve u svemu bata je jednostavno BATA :mrgreen::worth:
 
...sad kad nisam umrla... :lol: :lol: :lol:
...jao Zhiki bre suze mi idu koliko se smejem.... :lol:
A 'besh im sve,jeste bash tako...pa nek' si im rek'o.:p ;)

...sve u svemu,Bata je jednostavnoTjale. ;)...
 
e nek sam im reko...moro je neko im kaze...ko ce drugi nego ja...naslagao sam ih k`o kubik drva :lol:
a bata ih slaze k`o 2 kubika :lol: :D

sad sam zaboraviJo sta sam teo...nema veze seticu se...mozda :D
 
pa sto kaze banegad....mi smo elita :lol:
i znamo sta valja :D:D:D:D
tok rata kad se bata ukljuci postaje potpuno nezaznimljiv jer se odma zna ishod...dok oni tipa rambo i ostali...i to se zna...taj tok ide ovako....

alright bring `em on....let`s crack some skulls :D:D:D:D
a sad reklame....ram pam ram papapam tralalalala....a sad nastavak filma
ratatatatata....daj bic mada faka....ne dam...ratatata.....uuuuuu am hit....ratatatata buhahahah tovari qurvu...rataatatata....je*i magarca dok su mu noge u blatu...ratatatataa
reklame od pola sata na pinku...................posle pola sata svi zaspali...nastavak filma....
noooooouuuuu....dont daj nau ven vi ar olmost dan....noooooou....aj em gona rivendz ju dzoni......aaaaaaaaa ratatatata daj bic mada faka....ratatata....bum buuuum....ju fakin menijak aj`m gona rip jor hart apart...aaaaaaaghhhhhhh.....dis iz for ju dzoni....
Di End :D:D:D:D ::lol:
sve u svemu bata je jednostavno BATA :mrgreen::worth:

Jel' ovo bio kratak opis nekog filma Stivena Sigala? :mrgreen:

Mada Bata vs. Cak Noris... E to bi bio fajt. Naravno Bata sa njegovim vernim mg42 iz "Valter brani Sarajevo".
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top