Patriotizam i srpsko junastvo na delu - Udri po devojkama

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ivan015

Iskusan
Poruka
6.657
http://www.b92.net/info/vesti/u_fokusu.php?id=286&start=0&nav_id=293396

Napad na aktivistkinju LDP-a
10. april 2008. | 17:42
Predsednica Omladine LDP-a u Novom Sadu Jelena Gregurić pretučena je danas dok je delila izborni materijal ove stranke u Novom naselju, rečeno je u LDP-u.

Jelenu Gregurić je nepoznati napadač više puta udario pesnicom u glavu, oteo joj izborni materijal i pobegao, kazali su u Liberalno-demokratskoj partiji. Policija je oko 16 časova izašla na lice mesta da obavi uviđaj, a nakon toga Jelena Gregurić biće prebačena u bolnicu kako bi se konstatovala težina povreda.


Srbi su jos jednom pokazali da su junacki narod, herojski - nebeski. Sta je veci dokaz junastva i herojstva nego pretuci devojku?

Bravo patriote, samo tako nastavite ;);)

ps. Sramota me je sto govorim istim jezikom sa vama i sto zivim u istoj drzavi... Niste daleko odmakli od praistorije ;);)... Mozda je on mislio da je izudara pesnicama pa odvede u pecinu? Ne bih se bas kladio ali mup ce to vec ispitati :-x:-x
 
Ја осуђујем сваки вид насиља над неистомишљеницима,али немојмо се правити блесави и мислити како ћете неометано да заговарате распад државе и подржавате окупацију.
Па,се после,као,правимо луди...

Ја бих ЛДП-у саветовао да пробају у Француској са акцијама које садрже сличне политичке идеје (о давању дела државе муслиманском становништву).
Уместо да хвале Србију за висок ниво толеранције и да је приказују као пример за поштовање људских и мањинских права(за разлику од поменуте ФРА која мањине не признаје),ЛДП сваку своју јавну акцију базира на нападима по српским националним и државним интересима.Сумњам да би у било којој другој земљи оваква странка и могла да постоји.

Агресија наилази на агресију.То је тако,и после немојте да се љутите.
 
http://www.b92.net/info/vesti/u_fokusu.php?id=286&start=0&nav_id=293396


ps. Sramota me je sto govorim istim jezikom sa vama i sto zivim u istoj drzavi... Niste daleko odmakli od praistorije ;);)... Mozda je on mislio da je izudara pesnicama pa odvede u pecinu? Ne bih se bas kladio ali mup ce to vec ispitati :-x:-x



Da si gledao film "Kada su žene imale repove ne bi tako pričao".

Promeni državu ako ti se ova nesviđa.
A to što te sramota da govoriš srpskim jezikom a ti pričaj drugim,recimo Eskimskim.Oni još uvek jedu presnu ribu.

I da još nešto.Ja sam čuo da je tu devojku izudarao neki hrvat.
 
Ја осуђујем сваки вид насиља над неистомишљеницима,али немојмо се правити блесави и мислити како ћете неометано да заговарате распад државе и подржавате окупацију.
Па,се после,као,правимо луди...

Ја бих ЛДП-у саветовао да пробају у Француској са акцијама које садрже сличне политичке идеје (о давању дела државе муслиманском становништву).
Уместо да хвале Србију за висок ниво толеранције и да је приказују као пример за поштовање људских и мањинских права(за разлику од поменуте ФРА која мањине не признаје),ЛДП сваку своју јавну акцију базира на нападима по српским националним и државним интересима.Сумњам да би у било којој другој земљи оваква странка и могла да постоји.

Агресија наилази на агресију.То је тако,и после немојте да се љутите.

to je previse "plitko" shvaceno, ako mogu tako da se izrazim. Ldp ne radi na raspadu drzave i okupaciji, to je paranoja. Ldp bazira ideje na stanovnistvu, i tome kako ce nama sutra opipljivo biti bolje, a ne formalno...

E sad kad dodje do ispiranja mozgova rts-om onda zna biti opasno... Nasilje pokazuje kakvi ljudi imaju kakve stavove...Ljudi iz ldp-a su obrazovani, kulturni i moralni...
 
Da si gledao film "Kada su žene imale repove ne bi tako pričao".

Promeni državu ako ti se ova nesviđa.
A to što te sramota da govoriš srpskim jezikom a ti pričaj drugim,recimo Eskimskim.Oni još uvek jedu presnu ribu.

I da još nešto.Ja sam čuo da je tu devojku izudarao neki hrvat.

I onda je mrmot zavio cokoladicu u foliju :roll:

Prvi spisi o slovenima na nasim podrucjima su rekli da smo mi pored delimicnog primitivzma zbog koga je doslo seobom jedan plemenit i gostoljubiv, neagresivan narod... To su bili pravi sloveni [citaj: srbi]...Ovo danas?

Nije mene sramota Srpskog jezika nego toga sto moram da ga delim huliganima i primitivcima...
 
to je previse "plitko" shvaceno, ako mogu tako da se izrazim. Ldp ne radi na raspadu drzave i okupaciji, to je paranoja. Ldp bazira ideje na stanovnistvu, i tome kako ce nama sutra opipljivo biti bolje, a ne formalno...

E sad kad dodje do ispiranja mozgova rts-om onda zna biti opasno... Nasilje pokazuje kakvi ljudi imaju kakve stavove...Ljudi iz ldp-a su obrazovani, kulturni i moralni...
Хехе...Ово задње посебно краси вашег вођу.:lol:
 
I onda je mrmot zavio cokoladicu u foliju :roll:

Prvi spisi o slovenima na nasim podrucjima su rekli da smo mi pored delimicnog primitivzma zbog koga je doslo seobom jedan plemenit i gostoljubiv, neagresivan narod... To su bili pravi sloveni [citaj: srbi]...Ovo danas?

Nije mene sramota Srpskog jezika nego toga sto moram da ga delim huliganima i primitivcima...


Eto,ti si se sada dokazao da si jedan od retkih potomaka starih slovena.

Već sam ti rekao da su to uradili hrvati.A kakvi su oni vidiš i sam.
 
Хехе...Ово задње посебно краси вашег вођу.:lol:

Bez obzira na to sto je Djindjic izjavio da kome je do morala neka ide u crkvu, ja smatram da moramo biti moralni, a znam zasto je to Djindjic rekao... Opet pored moralnosti namece nam se potreba da uradimo nesto sto ce mozda u prvi mah delovati nemoralno ali to je za dobrobit svih nas...

Verujem da je CJ moralna osoba ;) [ako je to bilo pitanja sakriveno u konstantaciji]:D
 
Eto,ti si se sada dokazao da si jedan od retkih potomaka starih slovena.

Već sam ti rekao da su to uradili hrvati.A kakvi su oni vidiš i sam.

i ja sam tebi vec rekao da je onda mrmot zavio cokoladicu u foliju...

Hrvati nemaju jednog jedinog razloga da to urade jer ldp nikada nije bila agresivna stranka prema bilo kome... Naime bila je krajnje korektna...

Ali ako nas taj [recimo] hrvat ne voli, a onda je napao aktivistkinju ldp-a [sto nije istina, mislim da je decko bio hrvatske nacionalnosti] onda je to jasna poruka ko ustvari voli Srbiju... :roll:
 
@Postavljaču teme
Zašto vređaš nacionalna osećanja svih Srba (kojima ono nešto znači), tako što si temi da ovakav naziv......

zato sto se tako predstavljaju oni koji zagovaraju agresiju... Kao junaci, heroji i patriote...

A mi "izdajnici" ocigledno ne napadamo devojke jer smo verovatno kukavice...

Sami su se tako prozvali, ja ih tako i zovem... u krajnjem slucaju vidis koliko je junaka osudilo akt agresije a koliko se njih javilo...ni 50% :roll:
 
@Postavljaču teme
Zašto vređaš nacionalna osećanja svih Srba (kojima ono nešto znači), tako što si temi da ovakav naziv......


Kako da nevređa kada je sve ovo sam osmislio.

Prvo je on kao hrvat izudarao devoju,a onda ciljano optužio srbe da su to uradili.

To je urađeno sve planski a jedini cilj je satanizacija srpskog naroda a to što je jadna devojka dobila batine to je ona poznata uzrečica njegovog šefa "kolateralna šteta".
 
Kako da nevređa kada je sve ovo sam osmislio.

Prvo je on kao hrvat izudarao devoju,a onda ciljano optužio srbe da su to uradili.

To je urađeno sve planski a jedini cilj je satanizacija srpskog naroda a to što je jadna devojka dobila batine to je ona poznata uzrečica njegovog šefa "kolateralna šteta".

:D:D:D
na kom se programu emituje taj RTS '93?
 
Kako da nevređa kada je sve ovo sam osmislio.

Prvo je on kao hrvat izudarao devoju,a onda ciljano optužio srbe da su to uradili.

To je urađeno sve planski a jedini cilj je satanizacija srpskog naroda a to što je jadna devojka dobila batine to je ona poznata uzrečica njegovog šefa "kolateralna šteta".

alo, zemlja zove paranoju... gde si ti odlutao?

Ko o cemu patriJota o teoriji zavere...ubedjen je sigurno da je toliko vazan da ga dnevno prate tri satelita...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Nemas dovoljno morala da osudis ovaj cin...stidi se...
 
Zabole me uvo za pretucenu aktivistkinju.

Nek' pise drugu Titu na marsalat pa nek' se zali.

nije problem u aktivizmu nego u cojstvu da pretuces osobu slabijeg pola a zatim pobegnes...:roll:

ja nikad u zivotu ne bih uradio devojku, bez obzira sta ona propagirala...cak i da propagira politiku koja ce nas unistiti - politiku devedesetih ja opet ne bih pomislio da je udarim, cak ni da pocepam materijal... :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top