volite li sex na brzaka???

To zna da bude feeenomeeenalnooo. Vecina muskaraca sanja o tome ali se neusudjuje da to uradi. Sto zbog pogresnog misljenja da zene to nevole, sto zbog njihovog latentnog voajerizma prema drugima a ne prema njima. Jer sta da se desi da oni to rade a da ih neko vidi ili mozda pridruzi. Ja sam uvek za takve kombinacije jer sam ih stvarno iskoristio mnogo,sto kaze Gazdarica uz hladan zid haustora kad muskarac uzme zenu otpozadi, ili leti na hubi nekog parkiranog automobila.Muskarci oslobodite se predrasuda iskoristite svaki momenat koji Vam pruzaje prelepe zene i pruzite njima i sebi nezaboravno iskustvo i zadovoljstvo. Naravno da sam i za neki romanticniji sex kada poljubac treba da prekrije svaki deo tela i da se uziva do besvesti.
 
rudy_kv:
Sam onaj osecaj dok ceo gorim od zelje i srce ludacki bije...a onda parkiranje u prvi mrak da "zamaglimo stakla na kolima" ili neobuzdan sex cim se za nama zatvore ulazna vrata ili u vodi dok okolo vrvi od kupaca...

Oh John, let's not park here.
Oh John, let's not park.
Oh John, let's not.
Oh John, let's.
Oh John.
Oh.

Taj rad! :wink:
 
Neko spomenu...na brzaka pre posla... Da, to je ubedljivo najjaci razlog da se kasni na posao... :oops: :wink: a da te posle ne grize savest kada ti odbiju od platice.
quicky... :twisted: sto mi to radite od ranog jutra?! Neko ce nastradati veceras... bas me briga za goste! :twisted: 8)
 
blondi:
večina ljudi misli da je za spolni odnos važna duga i nežna predigra... mnogima je to obred i ljube se po uvežbanom klišeju... a to postaje sa vremenom dosadno... a kad dođu trenuci, kada ti partner želi pokazati, koliko jako te želi i to odmah -> rešenje: sex na brzaka :roll:

... mene posebno pali ono, kada te onako strasno uzme mmmmm.... a pogled na ženu, koja onako podigne skunjicu pa se nasloni preko kuhinjskog stola (ili haube avtomobila) i pokaže gole butine i guzu, i "najdosadnijem" ljubavniku treba da prebudi želju po seksu... pa onaj svileni osečaj odeče, pogled na visoke pete, seksi muška majica u dodiru sa golom kožom ili otkopčan šlic na njegovim farmericama... ma ima toga :wink:
... da ne pričamo o tome da se sex na brzaka večinom odvija na neočekivanim, neuobičajnim eksotičnim mestima ... prava pustolovščina 8)
to plavušo,ti si carica :lol:
 
HAZAR:
Jao, boze, pa sto ovo nisam pre znao.A vecito sam se posvecivao nekim pocetkom koji je vise licio na verski obred nego na sex
tuga majko...ne treba da bude verski...al zato treba da se razlikujesh od mravojeda recimo...ewo blondi tje ti objasni princip masa x ubrzanje...practical magick..uzas...
al ipak kisssssssschina blondi za parametar !
 
Jandrla:
rudy_kv:
Sam onaj osecaj dok ceo gorim od zelje i srce ludacki bije...a onda parkiranje u prvi mrak da "zamaglimo stakla na kolima" ili neobuzdan sex cim se za nama zatvore ulazna vrata ili u vodi dok okolo vrvi od kupaca...

Oh John, let's not park here.
Oh John, let's not park.
Oh John, let's not.
Oh John, let's.
Oh John.
Oh.

Taj rad! :wink:
Bravo Jandro sve si sFatio...
 
Sa dobrim frajerom kojeg volim, volim sve. I na brzaka, i na sporaka...Samo, bez tog osnovnog sastojka, muskarca kojeg volim,ni jedno ni drugo mi nije interesantno. Ako vec trazite neka pravila, da se bolje snadjete sa zenama, vi muski, ne zaboravite taj osnovni sastojak.
 
Caos blondi
Iskreno,kod mene to zavisi dosta od trenutka,osecaja,mesta gde se nalazim i sa kim...
Imala sam jako lepe osecaje u jako dugom vodjenju ljubavi ali i sexu na brzaka na nekim mestima koja jos vise potpaljuju cula i zelju...Verujem da i jedno i drugo ima svoje drazi na svoj nacin......
 

Back
Top