Tanja Jovicevic

gogga

Zainteresovan član
Poruka
139
zanima me nesto vise o toj grupi (oktobar)...zasto imaju malo snimljenih stvari? Gde su? znam sta radi Zeljko Mitrovic...a ostali? Sta Tanja radi???
po meni, ona je nas najbolji vokal.
 
ja mislim da ona solo sad radi ali prati je neki band...po tome sto je letos gostovala u baru (mislim) ili neki drugi primorski grad..znam samo da sam negde procitala plakat...
 
Prati je bend Rich Bich.
Ja sam bila letos u Herceg Novom na njihovom nastupu.
Pevaju pesme i od Oktobra i svoje nove.Prave dosta duge improvizacije u skoro svakoj pesmi i to mi se bas dopalo...
Tanja i dalje odlicno peva,iako je pocetak njenog nastupa izgledao kao da ona bas i ne veruje u to.
Zahvalila sa svom bendu sto su je izvukli iz jako teske faze u zivotu.Sta joj se bilo desilo, nemam pojma...
Inace ona je neocekivano fina zena. Za vreme nastupa ponasala se kao da peva pred prijateljima,a ne kao zvezda,a posle je ostala jos dosta dugo, pricala sa nama, slikala se,ma bas kao da i ona nas zna sto godina. Ne znam, to mi je jedno od najlepsih secanja sa letovanja...Koliko ima umisljenih zvezda kod nas, nikad ne bih rekla da ce se to desiti.

Inace, meni je Oktobar i pre bio medju najdrazim grupama.
 
:)

jedan od najdrazih bendova....:)


inace, oni imaju ako ne gresim tri albuma, i neke 22 pesme...
slusala sam je sa tim bendom...na zalost nisu svirali stvari od oktobra... :(

ipak...glas joj je prelep.

inace...mislim da je najbolji vokal koji je bio, i koji je sada na nasoj sceni....
 
zanima me nesto vise o toj grupi (oktobar)...zasto imaju malo snimljenih stvari? Gde su? znam sta radi Zeljko Mitrovic...a ostali? Sta Tanja radi???
po meni, ona je nas najbolji vokal.
I ja malo znam o njima. Tanja radi, kao sto Trilijan rece, solo i prati je Ritch Bitch bend, a radi jos i sa tribute to Ekv bendom ''Krug''. Skoro sam gledao taj tribute, Tanja dobro peva, ali nije mi se toliko svidelo, nije to kao nekad.

Hajde ako saznate kad nastupa u Beogradu,obavezno stavite na temu!Ja bih isla opet, ali nikako da je uhvatim.
Please...
Neko na forumu rece da ce se 21. septembra u SKC-u odrzati tribute to Ekv, povodom Milanovog rodjendana, i svirace ''Krug'' i verovatno ce osim Cime i Marka Milivojevica tu biti i Tanja.
 

Back
Top