Ko truje Srbiju?

Svabov

Buduća legenda
Poruka
25.294
Ameri i osiromaseni uranijum?
Izgleda da su i Rusi odlucili da doprinesu.

Prema dokumentu privatizacionog savetnika za RTB Bor, ruska kompanija SMR, drugoplasirana na tenderu, traži da se ukinu rokovi za plaćanje cene za kupovinu RTB-a i da se olakšaju ekološki standardi.

U dokumentu privatizacionih savetnika, koji čine firme CAIB, Diloit i Harisons, SMR zahteva ukidanje prava Ministarstva za zaštitu životne sredine da kontroliše zagađenje iz Topionice bakra.


bratski!!!
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=04&dd=10&nav_category=9&nav_id=293289
 
Nemoj tako, Rusi su nasi vekovni prijatelji, a Ameri neprijatelji. Mi Rusima mozemo da verujemo. Ne bi oni nas povredili, preveslali, zaebali, zaboravili, zeznuli, nasankali... zagadili- nikada!
 
yebote pa ti si prava gastarbajterska seljacina koja pomno prati trac rubrike o zivotu poznatih licnosti ...ko je sa kim vidjen ,ko je koga ostavio ,ko se zeni i ko razvodi ... i svrsavas na iste :lol: da ti nisi sogune neka ocajna domacica ustvari ?:D
 
Jedan moj prijatelj mi pricao da njih i nije interesovala ruda ili ona starudija, krs i lom...

Vise su gledali brda i interesovali koliko je Kopaonik udaljen od Bora. Na kraju i sta ce im ...., imaju malo tamo pa im treba i ova nasa sirotinja...

Aerodromi, raketni sistemi, to njih interesuje!
 
cudno mi je sto nema komentara proruskih patrijota....
da je amerika u pitanju, do sada bi se napisalo jedno 10 strana sve u stilu "to oni namerno, da nam zatru seme" ili nesto slicno.....
 

Back
Top