Hamlet,a nije sreda

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dragantaur

Iskusan
Banovan
Poruka
6.984
Opkladile se Gazdrica I Borg Kraljica,
Sta ce reci drage : Divlja,Novalsta I Treca,
Za pitone dragih nasih forumasa,
Peachwisea,Dragantaura I LysergicAcida..

Tri junaka na svetlost dana izvadise,
Ponos svoj pokazase..



Ja sam Zmajeva devojka, rece Divlja I pobeze…

70 orgazama dnevno..hm..ma neee...meni dosta i ovih 16 , rece cupkajuci Novalsta

Vidim ja da vi nemate pojma o cemu govorite. Ali nema veze. Nek se druge žene sa vama gnjave. Meni niste od interesa, rece Treca I odluta….


Pouka :

Peachwise - ...ja ipak " mislim" da je bolje pitanje ko ima manju krompirchinu...

Dragantaur – je ipak sve ovo napisao I prepisao iz postova sto su izgovorili drage forumasice I forumasi I neskladno ih uklopio…( za LSD izmislio )

LysergicAcid – U dubini horizonta sopstvenih ociju,ugledao je ringispil duginih boja,a tog jutra je pojeo lobe….

Ps. Svaka slucajnost sa stvarnim forumasicama I forumasima je namerna
 
Opkladile se Gazdrica I Borg Kraljica,
Sta ce reci drage : Divlja,Novalsta I Treca,
Za pitone dragih nasih forumasa,
Peachwisea,Dragantaura I LysergicAcida..

Tri junaka na svetlost dana izvadise,
Ponos svoj pokazase..



Ja sam Zmajeva devojka, rece Divlja I pobeze…

70 orgazama dnevno..hm..ma neee...meni dosta i ovih 16 , rece cupkajuci Novalsta

Vidim ja da vi nemate pojma o cemu govorite. Ali nema veze. Nek se druge žene sa vama gnjave. Meni niste od interesa, rece Treca I odluta….


Pouka :

Peachwise - ...ja ipak " mislim" da je bolje pitanje ko ima manju krompirchinu...

Dragantaur – je ipak sve ovo napisao I prepisao iz postova sto su izgovorili drage forumasice I forumasi I neskladno ih uklopio…( za LSD izmislio )

LysergicAcid – U dubini horizonta sopstvenih ociju,ugledao je ringispil duginih boja,a tog jutra je pojeo lobe….

Ps. Svaka slucajnost sa stvarnim forumasicama I forumasima je namerna

:rolleyes: razmisljam i razmisljam......:rolleyes:
nesto se ne secam bas :p:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top