Dva puta

a) holivud nas uči da može. tako da nema frke.

b) pitali muju jel bi radije jednom sa lepom brenom ili dva puta s hasom.
a mujo će:
brena je brena, al dvaput je dvaput.
 
A sto ne bi moglo ako su neki preduslovi ispunjeni?

Npr, ako je do rastanka doslo zbog razloga koje oboje, kasnije, svate da ne postoje ili ne postoje vise, ako su se obe osobe promenile na takav nacin da se zblize jos vise (znamo da se svi menjamo kroz zivot) i tako to.
Osnovni preduslov je da prilikom rastanka niko nije povredio bivseg partnera na nacin koji ne dozvoljava nista vise izmedju te dve osobe za zivota.
 
Nije to to. Sve što se krpi nikada ne može da bude kao novo.
Ja sam uvek pokušavala ponovo i pružala još jednu šansu ali na kraju smo se samo još više mrzeli . Mislim da stvarno nije moguće. I nije važan razlog raskida, onaj ko je ostavljen povređen je u svakom slučaju, bez obzira na razlog.
 
Nije to to. Sve što se krpi nikada ne može da bude kao novo.
Ja sam uvek pokušavala ponovo i pružala još jednu šansu ali na kraju smo se samo još više mrzeli . Mislim da stvarno nije moguće. I nije važan razlog raskida, onaj ko je ostavljen povređen je u svakom slučaju, bez obzira na razlog.

Hoces reci da je tebe ostavio neko...
 
pff,pa ne znam,meni se nije desilo,a jedna moja drugarica tvrdi da njoj jeste i ja joj dugo nisam verovala,mislila sam da umislja a sada ne znam sta da mislim...
 
Gled'o li je ko Eternal Sunshine of the Spotless Mind?
I ako jeste, razum'o li ga je?
A i ko nije, a interesuje ga odgovor na ovu temu, nek gleda... i bar proba da razume.

Ja sam gledala i mislim da je poenta upravo to što sam prethodno i napisala. Ne može nikada da zakrpljeno bude bolje od celog. A inače toplo preporučujem film svima koji ga nisu gledali.
 

Back
Top