JEDAN MALI RAT JE UVEK DOBAR POSAO !

anarog

Ističe se
Banovan
Poruka
2.877
Apsolutno je zapanjujuce ponasanje Srpskih klonova americkih imperijalnih ambicija.

Od reci do reci,od sramote do sramote,od obicnog gradjanina,do novinara,glumca,profesora univerziteta,politicara:ponavljaju nebuloze koje nijedan narod na
svetu ni u najdubljem bunilu ne bi izrekao.
Tesko da ce se igde i ikada vise ponoviti ona kolicina samooptuzivanja,samoruganja,dobrovoljnog stavljanja glave na panj,ljubljenja ruku koje kolju,milovanje konopca za vesanje,vapaja za bombardovanjem i svega van pameti i daleko od zdravog razuma sto se desilo u Srbiji i desava se jos uvek.
Koji je razlog takvog ponasanja?
 
Anarog...ljubomora je teska bolestina koja se tesko leci.
Samo ti zivi gde jesi za ostale price nemoj da se sekiras.
Eto Ceda bio u Diznilend sa porodicom Biljanom Srbijanovic i svitom ,,Gorila,,
Cirka na dan 10.000 eurića,a jadan i on prica kako nema auto da vozi motor....
 
Anarog...ljubomora je teska bolestina koja se tesko leci.
Samo ti zivi gde jesi za ostale price nemoj da se sekiras.
Eto Ceda bio u Diznilend sa porodicom Biljanom Srbijanovic i svitom ,,Gorila,,
Cirka na dan 10.000 eurića,a jadan i on prica kako nema auto da vozi motor....

:mrgreen:
ajde, a u kom svojstvu si ti isla sa njima kad imas tako opsirne i egzaktne podatke o tom izletu :confused:, kuvarica , sobarica ,animir dama,dadilja ili sta ?
 
Anarog...ljubomora je teska bolestina koja se tesko leci.
Samo ti zivi gde jesi za ostale price nemoj da se sekiras.
Eto Ceda bio u Diznilend sa porodicom Biljanom Srbijanovic i svitom ,,Gorila,,
Cirka na dan 10.000 eurića,a jadan i on prica kako nema auto da vozi motor....

Vidi ovako Slavka: prvo, stvar je u tome što neko ko živi van Srbije, nema moralno pravo da poziva na mali ili veliki rat, samim tim što sam neće učestvovati u tom ratu. Logično?
Drugo, ako živiš u nekoj stranoj zemlji i ne vraćaš se u svoju matičnu državu, to obično znači da ti je tamo dobro i da nemaš razloga za povratak. I to je logično, zar ne? Treće, ako zemlja u kojoj živiš pripada nekoj uniji, a ti, ponavljam, živiš dobro u toj stranoj zemlji, a tvoja matična zemlja takođe hoće da uđe u tu organizaciju, nije li licemerno boriti se, pa makar i na pdf, protiv želje većine stanovnika tvoje matične zemlje da pristupi toj uniji, pa da i njima bude makar upola dobro kao što je tebi? Čeda nema veze s ovom pričom i neću da ga pominjem uopšte, ne zanima me.
 
Vidi ovako Slavka: prvo, stvar je u tome što neko ko živi van Srbije, nema moralno pravo da poziva na mali ili veliki rat, samim tim što sam neće učestvovati u tom ratu. Logično?
Drugo, ako živiš u nekoj stranoj zemlji i ne vraćaš se u svoju matičnu državu, to obično znači da ti je tamo dobro i da nemaš razloga za povratak. I to je logično, zar ne? Treće, ako zemlja u kojoj živiš pripada nekoj uniji, a ti, ponavljam, živiš dobro u toj stranoj zemlji, a tvoja matična zemlja takođe hoće da uđe u tu organizaciju, nije li licemerno boriti se, pa makar i na pdf, protiv želje većine stanovnika tvoje matične zemlje da pristupi toj uniji, pa da i njima bude makar upola dobro kao što je tebi? Čeda nema veze s ovom pričom i neću da ga pominjem uopšte, ne zanima me.

Ma ni mene...ali ja nisam bila u Diznilend.:D:D
 
А јес била у Француску 12. марта? Ја нисам. А нисам био ни у Италију, а нисам ни у Дизниленд. Немам телохранитеље, немам џипове, немам пиштоље... Шта ћеш, мора неко и то да има.
 
Vidi ovako Slavka: prvo, stvar je u tome što neko ko živi van Srbije, nema moralno pravo da poziva na mali ili veliki rat, samim tim što sam neće učestvovati u tom ratu. Logično?
Drugo, ako živiš u nekoj stranoj zemlji i ne vraćaš se u svoju matičnu državu, to obično znači da ti je tamo dobro i da nemaš razloga za povratak. I to je logično, zar ne? Treće, ako zemlja u kojoj živiš pripada nekoj uniji, a ti, ponavljam, živiš dobro u toj stranoj zemlji, a tvoja matična zemlja takođe hoće da uđe u tu organizaciju, nije li licemerno boriti se, pa makar i na pdf, protiv želje većine stanovnika tvoje matične zemlje da pristupi toj uniji, pa da i njima bude makar upola dobro kao što je tebi? Čeda nema veze s ovom pričom i neću da ga pominjem uopšte, ne zanima me.
U tekstu se ne poziva na rat.
To je misljenje iz moga ugla.
A o ulasku Srbije u EU ne odlucuju,gradjani iste!?
 
Ma ni mene...ali ja nisam bila u Diznilend.:D:D

ceda05.jpg

mfb3-nackte-mickeymaus-maske-8992596-qf,templateId=renderScaled,property=Bild,height=225.jpg
 
Pa nekako sam se prepoznala u tvom "kulturnom" obraćanju većini stanovnika Srbije, koji žele da Srbija uđe u EU, a ti si tu želju nazvao/la imbecilnom. Toliko o kulturi - bečkoj.:D

Ako ti vecinu gradjana Srbije prepoznajes u gore navedenom tekstu, to je tuzno!?
Ja sam mislio(i nadao se) da se radi o jednom manjem delu tzv.intelektualne crvene bande!
A ta i takva zelja(intelektualne crvene bande) je u svakom slucaju imbicilna!
Ponavljam:-gradjani Srbije ne odlucuju o ulasku u EU-!
Pitanje ulaska u EU je politicko i donosi se u Njujorku i Londonu!
 
Apsolutno je zapanjujuce ponasanje Srpskih klonova americkih imperijalnih ambicija.

Od reci do reci,od sramote do sramote,od obicnog gradjanina,do novinara,glumca,profesora univerziteta,politicara:ponavljaju nebuloze koje nijedan narod na
svetu ni u najdubljem bunilu ne bi izrekao.
Tesko da ce se igde i ikada vise ponoviti ona kolicina samooptuzivanja,samoruganja,dobrovoljnog stavljanja glave na panj,ljubljenja ruku koje kolju,milovanje konopca za vesanje,vapaja za bombardovanjem i svega van pameti i daleko od zdravog razuma sto se desilo u Srbiji i desava se jos uvek.
Koji je razlog takvog ponasanja?

razlog je DOLAR
 

Back
Top