C.S.I. New York

Dr.Jekyll

Elita
Poruka
16.708
Odmah da kažem moderatoru ako je ovo tema koja bi trebala da se briše (ima C.S.I. Majami ali je gotov) neka obriše ali mislim da ipak treba da ima svoju temu kao što i VB ima dve teme.
Večeras kreću odlični forezničari iz Njujorka koji nemaju tako velikog vrača kao što ima Majami (Horejšio) ali su više nego dobri i nadam se da ćete uživati sa njima kao što ste i sa majamijevcima.
 
E to!
Jedva chekam da pogledam taj chuveni csi:new york........da vidim kakav je,sinoc je bila odlichna zavrshnica miami.....bilo je vrh,ali eto.......
koliko ovaj csi ima sezona...?
 
Gledala sam. Krenuli su od druge sezone! Ali majami je zakon!!!! Sledeceg petka 18.4. ce biti epizoda manhatan manhunt(nisam dobro napisala ali nema veze) sa ekipom iz majamija. Hoce prikazati nastavak Majamija posle Njujorka?
 
ono sinoc je bilo toliko shit da sam ja jedva odgledala do kraja,ako im je ovakva cela serija....onda.....nishta.....:D
Al cu da gledam onu u kojoj ce se pojaviti ovi iz majamija....jeeeeeeeij
 
???????? Stvarno mi nije jasno šta rade to ovi sa RTS-a????????? :dontunderstand:
Ne znam tačno koje su ovo serije po redu (sinoć i preksinoć) ali definitivno ne puštaju seriju od početka :-x
U prvoj epizodi radnja se dešava u Central parku (ubistvo snajperom - u špici serije ima jedan deo kada se pojavljuje na mapi parka trougao) zatim Ejden ima da gulji u laboratoriji dobrih 30-40 epizoda (sinoć već dobila otkaz) i Hoks (crnac) u početku je radio kao mrtvozornik.
Znači gledamo seriju možda od verovatno tek drugog snimljenog serijala pa nadalje. :thumbdown:
 
Meni je blji NY! Svidjau mi se i glumci...mozda jer sam ih gledala pre, pa sam navikla...Ali bas mi se svidja gl.glumac i njegovi podocnjaci i lik koji igra...Horesio mi je bio mnogo drven i necovek,nedodirljiv...
 
Večeras kreću odlični forezničari iz Njujorka koji nemaju tako velikog vrača kao što ima Majami (Horejšio) ali su više nego dobri i nadam se da ćete uživati sa njima kao što ste i sa majamijevcima.
i ja se nadam. :-|
trebace neko vreme da se naviknem, al' valjda cu uspeti. :lol:
za sada su mi mnogo lepsi predeli iz majamija (normalno), uvek je sunce...plaza...:lol:
ce vidimo, tek je poceo njujork, ali neko je rekao da se horatio pojavljuje u prvoj epizodi, ja ga cekala i nista. :-(
 
i ja se nadam. :-|
trebace neko vreme da se naviknem, al' valjda cu uspeti. :lol:
za sada su mi mnogo lepsi predeli iz majamija (normalno), uvek je sunce...plaza...:lol:
ce vidimo, tek je poceo njujork, ali neko je rekao da se horatio pojavljuje u prvoj epizodi, ja ga cekala i nista. :-(

Iskreno ne mogu da se setim dali se stvarno Horejšio pojavljuje u prvoj epizodi NY ali šta nam to vredi kada Tijanić i njegova svita sa RTS-a ne umeju da broje od početka nego od 23 (čini mi se da su krenuli od 23 epizode jer Ejden glumi u 25 epizoda a sada je već dobila otkaz).
 
Kako je bila dobra epizoda malopre.......:D
Horejshio je doshao u NY i bash se lepo slaze sa ostalima :)
A owo na kraju nisam razumeo kad je Horejshio prichao telefonom?da li ostaje u NY ili se wracau Miami?:neutral:
 

Back
Top