Ogledalo...

Friar Tuck

Zainteresovan član
Poruka
209
...da li se slažete da, da bi veza bila uspešna, slični trebaju da budu sa sličnima... tj, da partner što više liči na vas, što psihički, što fizički...

Npr, debeli sa debelima, nosati sa nosatima, visoki sa visokima, frizeri sa frizerkama i sl...

Da li vi tražite sebe u drugima?
 
...da li se slažete da, da bi veza bila uspešna, slični trebaju da budu sa sličnima... tj, da partner što više liči na vas, što psihički, što fizički...

Npr, debeli sa debelima, nosati sa nosatima, visoki sa visokima, frizeri sa frizerkama i sl...

Da li vi tražite sebe u drugima?
pa slazem se to za slicnosti,posebno u psihickom smilu.
sad moze da se desi da mrsavi vole debele i obrnuto,a za profesiju mozda i bolje da budu razlicite,zamisli tuge,skine ti tip posao :lol:
 
....kinez do kineza.........mooškarac sa mooškarcima... ne to...
mislim da fizički izgled tu nije sad nešto bitna stavka...lepi nisu sa lepima često.....čak najčešće....al dobro je, ako su ljoodi sliičnog soc. statoosa......bogati sa bogatima......siromašni sa siromašnima....tako da je izbegnoota ta prepreka socijalnog trvenja ..i onda sličnog obrazovanja...........kad čovek nije ograničen...onda kao....mnoge predrasoode ne važe za njih.... karakterne sooprotnosti se ne privlače......dobar sa lošim.....stipsa sa darežljivom.....to ne može da foonkcioniše....
 
...da li se slažete da, da bi veza bila uspešna, slični trebaju da budu sa sličnima... tj, da partner što više liči na vas, što psihički, što fizički...

Npr, debeli sa debelima, nosati sa nosatima, visoki sa visokima, frizeri sa frizerkama i sl...

Da li vi tražite sebe u drugima?

ja ne volim prevelike razlike, meni to smeta. vise volim da smo slicni. a kad malo razmislim, takvi me ustvari i privlace.
mislim d aprevelike razlike mogu da prave veliki jaz
 
...da li se slažete da, da bi veza bila uspešna, slični trebaju da budu sa sličnima... tj, da partner što više liči na vas, što psihički, što fizički...

Npr, debeli sa debelima, nosati sa nosatima, visoki sa visokima, frizeri sa frizerkama i sl...

Da li vi tražite sebe u drugima?


ne ali volim kad jedno drugo prepoznamo u onom drugom.
 
moje neko iskustvo govori da je u pitanju tzv. "hemija" ili se poklapate ili ne.
veze traju pa se prekinu pa se onove ili ne ali svejedno onu / onog kog trazis to i dobijes. a zelje se uvek ostvare
 
eo, ja.....


guy0615ss-baset-hound.jpg
 

Back
Top