Kako je EU Hagom Srbiji zatvorila vrata za jos mnogo godina...

consiglieri

Primećen član
Banovan
Poruka
955
http://www.blic.co.yu/politika.php?id=37357

Uslov nije samo Mladic, vec puna saradnja sa Hagom :?: iako potpuni uslovi nisu obelodanjeni, budite sigurni da cemo izmisliti nove kako bi vas i dalje uslovljavali :twisted:

To bi bilo od prilike to :) ... proci ce jos mnogo godina pre nego sto Srbija bude spremna da postane clanica EU, a do tada ona verovatno nece ni postojati te EU nece imati koga ni da primi :evil:

http://www.blic.co.yu/politika.php?id=37357
 
Са Хагом не треба сарађивати и крај

Taj stav je trebalo zauzeti odmah. Ogromna steta je vec napravljena. Oni koji su se branili ili se brane, ma koliko da su ubedljivo to cinili (ili cine), ne postizu nista; sve presude, bilo formalne, bilo 'neformalne' (ubistvo Milosevica) su unapred odredjene, a mitovi o srpskoj agresiji i kojekakvim 'genocidima' u Bosni i na KiM opstaju uprkos potpunom odsustvu dokaza.
 
93 srbina su demokrate izdale i izrucile hagu.

93 ljudska zivota su unistili zarad cega?

zarad davanja haradinaju i oricu, dokazanim koljacima i ubicama srba diplome o nevinosti?

Па Тадићи и компанија не смеју ништа да ураде ако им шефови са запада не нареде. Гарант је била прослава у ЉДП-у поводом пуштања Харадинаја...
 
Mene samo zanima kako onda BoTa garantuje ulaz do 2013 ako se za njega bude glasalo na izborima pored svega ovoga, a Hrvatima su rekli da jos imaju nade da udju najranije 2011 :?: :roll: Prica o toj EU traje vec 8g, da li to znaci da ce ovi pavijani da nam pricaju o istoj jos 20 :D mislim ovo je vec preslo granice i smesnog i tuznog i toliko je jadno da jadnije ne moze biti.
 
93 srbina su demokrate izdale i izrucile hagu.

93 ljudska zivota su unistili zarad cega?

zarad davanja haradinaju i oricu, dokazanim koljacima i ubicama srba diplome o nevinosti?





uništeni životi?

misliš da su oni bili neka nevinašca koji su tamo slučajno završili ???

tri haga i svi nacionalni sudovi bivših republika su malo da se procesuiraju svi ti likovi. na svim stranama bi ih bilo na hiljade...
nema tu razloga za žaljenje.


uhvatite haradinaja i sudite mu...
ima tih službi bezbroj koje bi mogle završiti zadatak... sve bih to razumijela.
ali ne razumijem kada žalite te raznorazne monstrume koji su se krili iza ''zastite svog naroda'' a zapravo su samo oživjeli svoje mračne snove...
 
uništeni životi?

misliš da su oni bili neka nevinašca koji su tamo slučajno završili ???

tri haga i svi nacionalni sudovi bivših republika su malo da se procesuiraju svi ti likovi. na svim stranama bi ih bilo na hiljade...
nema tu razloga za žaljenje.


uhvatite haradinaja i sudite mu...
ima tih službi bezbroj koje bi mogle završiti zadatak
... sve bih to razumijela.
ali ne razumijem kada žalite te raznorazne monstrume koji su se krili iza ''zastite svog naroda'' a zapravo su samo oživjeli svoje mračne snove...

Nije BIA Mossad da ima licencu da ubija neprijatelje svog naroda po svetu. :cool:
 
Mene samo zanima kako onda BoTa garantuje ulaz do 2013 ako se za njega bude glasalo na izborima pored svega ovoga, a Hrvatima su rekli da jos imaju nade da udju najranije 2011 :?: :roll: Prica o toj EU traje vec 8g, da li to znaci da ce ovi pavijani da nam pricaju o istoj jos 20 :D mislim ovo je vec preslo granice i smesnog i tuznog i toliko je jadno da jadnije ne moze biti.

to je utopija...
od potpisivanja prvog sporazuma do punopravnog clanstva treba otprilike 10 god. pregovora, prilagodavanja zakona, privrede itd. taj proces su prosle (osim rumunjske i bugarske, gdje je islo samo 8 god, pri cemu se EU opekla) sve ostale istocno-europske zemlje, pa ce tako i Srbija morati...postoji mogucnost da joj se kao nadoknadu za Kosovo nesto malo smanji sva ta procedura, i malo progleda kroz prste, ali vise od dvije godine nikako...
novi proracun budzeta parlamenta EU unio je stavku o snosenju troskova za hrvatske posmatrace pri parlamentu EU, a to se odobrava samo zemlji koja ce godinu poslije postati clanicom...posmatraci sudjeluju u cijelokupnom radu parlamenta i odbora, samo nemaju pravo glasa...realno za ocekivati je da ce RH postati clanicom negdje u jesen 2010
(jedino ako se nasi ulijene i ne dovrse preuzete obaveze, a u to sumnjam)
 
Solana nudi sporazum, Holanđani blokiraju
Narodu Srbije moramo do 11. maja da pokažemo da nam je stalo do njega i da potpišemo SSP, izjavio Havijer Solana. – Holandija neće popustiti....

:rolleyes:

Danke Holand!


Kako patrijote brzo nadju saveznike, ima bre i marihuana-shopove da otvorite zajedno sa holandajnima ako dodjete na vlast posle 11.Maja.
A zvanicna religija da bude Rastafari...:)
 
http://www.blic.co.yu/politika.php?id=37357

Uslov nije samo Mladic, vec puna saradnja sa Hagom :?: iako potpuni uslovi nisu obelodanjeni, budite sigurni da cemo izmisliti nove kako bi vas i dalje uslovljavali :twisted:

To bi bilo od prilike to :) ... proci ce jos mnogo godina pre nego sto Srbija bude spremna da postane clanica EU, a do tada ona verovatno nece ni postojati te EU nece imati koga ni da primi :evil:

http://www.blic.co.yu/politika.php?id=37357

pa da podjemo svi mi srbi ovako u grupnjak za hag pa nek oni biraju koga ce zadrze.Viza nam ne treba .na granici cemo reci da smo svi mi srbi ratni zlocinci i da idemo u hag da odgovaramo.ponecemo i transparente sa natpisima mi smo ubice, zlocinci, smrt nama.
izgleda da mi jedino tako mozemo u evropu
 
Hrvatskoj su rekli da ce "mozda" uci 2011 ako sve bude islo u najboljem redu, Srbiji nije u interesu pod ovakvim uslovima ni da ulazi u EU, prema tome narod boli racku sta ce biti za 10g jer ide logikom "ko ziv ko mrtav do 2018te". Mladica mogu samo da povuku za onu stvar, a vaskrsnut ce na Kosmetu kad se bude vodio novi "Boj na Kosovu". Covek je rekao da je 7 tisuca za njega smejurija, te ce odgovarati u Hagu za 700 000 ;) :P
 

Back
Top